Chmatákov online


Fórum – BAN IP – důvod?

Fórum » Archiv » BAN IP - důvod? [zamknuto]

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Rád bych znal důvod mého BAN IP. Ničím jsem se neprovinil, v životě jsem WPE neměl v notebooku, proto bych rád znal důvod tohodle učinění.

Dále upozorňuji, že u obrany je zřejmě chyba, kterou již někdo zneužil a získal ban IP + uvěznění účtu.



Na žádném acc NP nemám, tudíž si myslím, že se mohla stát někde chyba. To, že jsem nahlásil chybu s obranou, té já nezneužil, pouze jsem to včera viděl u hnědého a tak jsem to dnes nahlásil.

Rád bych znal odpověď. Dále prosím rejpaly, ano, BAN IP skutečně mám, jelikož přes sousedovou wifi mi to jede. A také prosím, aby se k tomu vyjádřil jen člověk, který má něco s tímhle společné. Doufám, že mi toto téma necháte odemčené, dokud se to vyřeší, věřím v to i díky tomu, že jsem nikdy neměl problémy jak na forum tak ve hře. Díky
# 18.2.2012 17.43
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
já o ničem nevím :)
# 18.2.2012 17.55
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Teri, ten ban ip jsem dostal i já ...Sám jsem včera večer tu chybku s tebou viděl poprvé u té hnědky a všichni co tam byli dobře vědí, že jsem jí nevyužíval ..Dnes ráno ban ip + np na hectora, který je snad už z dob, kdy jsem na něm skillil mystiku měl red karmu, tudíž bych té chyby nemohl zneužít, i kdybych se na hlavu postavil..Chybu jsem nenahlašoval, protože tam psalo dost lidí, že jí nahlásí, to ale neznamená, že jsem jí využíval a ani bych nemohl, vzhledem k tomu, že ten acc je red, jak jsem už psal a přesto dnes jsem na něj dostal np..Naopak ...Té chyby využívali jiní, kteří mě dnes např. 10x obranovali, aniž by dostali pak už zásah ..Ale trest dostanu já a to za chybu, kterou zneužít nemohu.
# 18.2.2012 17.58
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Tak tohle vážně nechápu.. :idea: Na žádný herní acc NP sice nemám, ale i tak, nechápu, za co bych to měl.. WPE jsem nikdy neměl, jak jsem psal, obrany bych jen těžko mohl zneužívat, když jsem jen killil a dostával jsem já obranu. Tohle vážně nechápu, co je to za hloupost, snad se brzy dozvím odpověď!!
# 18.2.2012 18.03
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Myslím, že se vše vyřeší, vy dva nejste problémový hráči :)


// Teď jsem dal banIP někomu, kdo spámoval že ofik je píč**ina
# 18.2.2012 18.06
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Velice mě zajímá, kdo si co vymyslel totiž, na jakém základě nám tohle bylo uděleno, to mě mooooooc zajímá. Snad se to brzy objasní a vyřeší. Jestli dotyčný, co si tohle vymyslel, má odvahu, ať se tady vyjádří. Děkuji

Připomínám, že jsem se ničeho nedopustil a Mario také určitě ne, poslední 2 dny jsme byli spolu pořád ve hře.
# 18.2.2012 18.20
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Gizmo
autor hry
SZ
Ban je na IP účtu Hector za to, že došlo k útoku na hráče, kterému nefungovala obrana. Dle historie Hector o té chybě mluvil, ale nikdo ji nenahlásil - kromě hráče, který byl takto málem zabit. Z mého pohledu zneužití chyby, navíc závažné. Navíc, že měl red karmu je úplně jedno, protože on obranu nevolal..
# 18.2.2012 18.38
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Gizmo, prosím Tě, podle historie.. ha ha.. Víš, že obrana nefunguje, když se za obrana dá mezera a enter? Nahlásili jsme chybu, že obrana funguje na každý zásah, je divné, že poté normálně EMPTY obranu dal, zajímavé.. Tenhle člověk mě začíná neskutečně srá* , ve hře dělá bordel, buguje za svoje i cizí acc, Pala mu banuje účty, vytváří si nové a nové, typu Honimír atp. dělá ze sebe blbečka a ještě Ti lže, nejvíce mě mrzí, že i Ty mu to věříš, že i Ty mu skáčeš na ty jeho pohádky, už dávno měl mít BAN IP, za to, co vše už provedl, takhle jsem to odsral já, úplně, ale úplně bezdůvodně!! Myslím si, že kdybychom udělali sraz, kdo se s ním chce sejít a rozbít mu hubu, bude nás víc, než na jakémkoliv oficiálním srazu CHO hráčů. Myslím si, že tohle Ti může potvrdit kdokoliv, co dělá ve hře, jak Santea, John (který i díky jemu skončil), Palanda a další starší hráči. Držel jsem vždy hubu, choval se slušně, ale tohle mě totálně vytáčí, jak někdo si vymýšlí a Ty mu na tohle skočíš... Sakra s nim.

Navíc, proč mám tedy BAN IP já, když píšeš, že Hector se provinil, ikdyž nemáš pravdu.. Co jsem tedy udělal já? Co si na mě Empty vymyslel, že jsem dostal IP BAN?
# 18.2.2012 18.43
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
no je fakt, že se dá napsat obrana a za ní dát mezeru, vyscreenovat, aby to vypadalo jako že někdo buguje, ale to mu bohužel nedokážeš ..

je fakt, že má ban na dost účtech za WPE ..
# 18.2.2012 18.56
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Podle toho co Gizmo psal, tak to je navíc jen podle historie, takže bych se nedivil vážně ničemu, co si tam připsal.. Ale zase na druhou stranu, zase mu to vyšlo, zase mu Giz uvěřil, jako předtím s tím WPE atp.. Dělá to pořád, jen škoda, že tohle Gizmo nevidí..
# 18.2.2012 19.07
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

palandaa:no je fakt, že se dá napsat obrana a za ní dát mezeru, vyscreenovat, aby to vypadalo jako že někdo buguje.



Jako to jenom kvůli jedinému screenu dostali ban? Navíc, když grafika screenu jde úplně lehce sfalšovat i ve stupidním malováním?
Mnělo by se to prověřit pořádně, protože pochybuji, že tito dva hráči s tímto postaveném by se takhle blbě provinily...

Edit: Musíme uznat, že Gizmo má málo času a nemůže ověřovat každou hloupost, která se ve hře naskytne, ale tohle by prověřit mněl...



Naposledy upraveno: 18.2.2012 19.09

# 18.2.2012 19.07
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Mě zaráží jedna jediná věc a to je ta, že opět je to účet Maria (Teri teď promiň, že píšu jen o jeho). Zajímavý je, že do doby, než byl Empty zabanovanej za bugování, který Mario odhalil, se tady nic takovýho nedělo, od té doby se nějakým způsobem Mariovy účty neustále spojujou s tím, že hrubým způsobem porušuje pravidla a důkaz není nikde žádnej. Jako hráči máme právo vědět, co Mario i Teri provedli a bylo by fér, aby ten ,,aktivní,, co Gizimu poslal historku, nám ji tady taky ukázal.

Oba dva kluci jsou jedni z nejslušnějších a nejférovějších lidí, co jsem kdy poznala a začíná mě docela s.át, že člověk, kterej tady kdekoho ojebává, lže, podvádí, leze na cizí účty, buguje a pak machruje, jak pomáhá autorovi (heh, tím, že těch chyb hezky využívá?) a kvůli kterýmu john skončil jako GM, tak ten je bez trestu?
# 18.2.2012 19.08
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ještě jednou to tady napíšu, nijak jsme obrany nezneužili!!! Obranu jsem vůbec nedával, Mario také dát nemohl (red karma). Jedná se tady čistě o podvod z strany Emptyho!! Dále mě ale tedy zajímá, za co já dostal BAN IP? Jsem férový hráč, žádné chyby ve hře jsem nikdy nezneužil, ve hře jsem neměl ani 1NP (krom toho, jak byl nepořádek s právy, což se vyřešilo) a teď mám mít BAN IP kvůli tomu, že si někdo něco vymyslí? Tak co je to za spravedlnost.. :-O
# 18.2.2012 19.12
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Včera čistě náhodou přišli někteří hráči na to, že kolik zásahlů dostaneš, tolikrát pak můžeš dát obranu ..Bitej jsem na tom byl ale já a další, co měli killer. acc, jelikož dostávali obranu, která by už ale fungovat neměla ..Ovšem to že někomu nefungovala obrana nevím jak je možné a o to více mě překvapuje nějaká historka, kterou ti někdo přeposlal a která se dá přepsat, kde se zmiňuju o té chybě ..
Ovšem na zprávu tipu "nefunguje obrana, nevím jak je to možné" by si asi nereagoval, ale když se k tomu připíše vymyšlená historka, pak už se tím zabývat budeš, čímž si byl empty vědom ..
# 18.2.2012 19.39
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Gizmo
autor hry
SZ
Momentálně mám zápal plic, takže to řešit nebudu. Pak se na to podívám.
# 18.2.2012 19.59
 

Fórum » Archiv » BAN IP - důvod? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.