Chmatákov online


Fórum – AskYou

Fórum » Archiv » AskYou [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) Nová sociální síť. Jde o to, že si můžete vytvořit nějakou událost - sport. Lidi se vám tam potom přidávají a sestavují určité skupiny pro dannou činnost. No více na webu : ) zde

Rozjíždí se poměrně za chvíli. Doporučuji čeknout video, trochu osvětlí o co jde.

//Pro rejpaly: -> Pravidla se neporušují. Je to diskuze o nově vznikající sociální síti. Jen dávám vědět o tom, že je. Samzořejmě zde můžete napsat svůj názor na ni.



Naposledy upraveno: 16.2.2012 8.34

# 8.2.2012 22.34
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Nevím no, myslím si že to nemá asi moc šancí. Uvidíme.
# 8.2.2012 22.40
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jo no bude zajímavé sledovat, jestli se udrží v poli sociálních sítí. Ovšem podporu má značnou (jsou pod vedením startovacího programu Startup Yard bo tak nejak..)
# 8.2.2012 22.45
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
No MAK... Čo získaš, keď sa cez ten link regnem?xD
# 8.2.2012 23.07
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Možnost něco vyhrát :D Já jsem se regnul, ale odmazal jsem ten referenční link :D
# 8.2.2012 23.49
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Mak může vyhrát iPada... :D ... Tak regnul jsem se tam aby si měl o něco větší šanci na výhru. Jinak nevím jak to bude, ale podle mě to nebude lepší jak Twitter, nebo Facebook.
# 9.2.2012 8.59
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:P Ta registrace uz nema vliv xD jde o click..

eazzy: ale to nema bejt konkurent fcb ani twitteru : )
# 9.2.2012 16.24
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Máš tam klik ;) Jinak mě se to ani moc nelíbí, stačí mi bohatě Facebook, řekl bych, že AskYou neprorazí už.
# 15.2.2012 22.44
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) diky *link* kdo ještě chce MAKa podpořit budu jen rad

"Pravidlo č. 6 - Nespamujte odkazy na jiné weby např. založením tématu s odkazem na své stránky. Je zakázáno jakkoliv spamovat zvláště tzv. referer odkazy na online hry a jiné služby, a to i v podpisech nebo profilu uživatele. Za porušení Vás obdaříme 30 %. "

Jelikož je to bývalý redaktor/moderátor, tak s okamžitou platností uděluji 50% varování. Díky za pochopení. VladdiS
# 16.2.2012 8.35
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Co ma co delat to, ze jsem byvalej mod s výškou warningu? xD

+ 14% + za Doublepost // VladdiS
# 16.2.2012 20.24
 

Fórum » Archiv » AskYou [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.