Chmatákov online


Fórum – video–střih

Fórum » Archiv » video-střih [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
ahoj

Chtěla bych poprosit někoho kdo to umí, aby mě kontaktoval přes PM a naučil mě jak stříhat video, které chci následně nahrát na yutube. Jen bych chtěla poprosit, aby to bylo co nejjednoduší a případný doporučený program v češtině. Anglicky neumím :( Pokud to v češtině neexistuje, tak budu potřebovat polopatický návod jak pro dementa :-[

Budu zase až večer, tak se na PM nebo skype podívám pak. Předem děkuji všem ochotným.
# 11.2.2012 12.40
Obrázek
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Čau stáhni si třeba Movie Maker (většinou už je v PC). Všechny záběry naházej na časovou osu a už mužeš stříhat. ;)



Naposledy upraveno: 11.2.2012 13.13

# 11.2.2012 13.13
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Amazonka: Nejlepší práce s videm je Sony Vegas... je jedno kolikátka.. popřípadě nějaká spíše nová verze 10 nebo platinum.. Musíš jí cracknout, ale jde to napohodu.. nejlepšá efekty dále zrobíš v Adobe Efect Reader, které se dají vložit pak do Sony Vegas.. (v Adobe Efectu se dělali Star Wars starší díly a nějaké výbuchy a střelba ze seriálu Star Trek...) Bohužel, bude trvat tak týden, než se naučíš nějaké fígle co a ja.. Ale lepší program na stříhání a editaci videí neznám ;-)

EDIT: Montíku, to je hrůza v tom... 5 fontů písmenek a žádné efekty, jen podělané přechody... To bych to radši přidal celé, než to dělal v takovém hnusu
# 11.2.2012 13.13
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
nejednoduší je Windows Movie Maker, který by jsi měla mít nainstalovaný v operačním systému.
# 11.2.2012 13.16
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jžš sony vegas jo?3-( A jako ty si myslíš, že ona tady chce dělat profesionální klipy? Já osobně doporučuji také moviemaker, mám s ním dobré zkušenost, je snadno ovladatelný a česky. Většinou je v PC. ;-)
# 11.2.2012 13.17
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Já osobně pracuji v Premiéře, ale je to celkem na dlouho to stahovat a navíc je v AJ. Pokud v tom začínáš tak asi opravdu bude nejlepší na začátek Movie Maker, ten je jednoduchý a zvládne střih, vložit hudbu k videu apod.
# 11.2.2012 13.17
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Děkuji všem za ochotu mě pomoci.

Nejsem v pc až tak zdatná, takže opravdu hledám co nejjednodušší způsob. Nehodlám dělat žádné speciální efekty. Jen potřebuji zkrátit příliš dlouhá videa, než je dám na sdílející stránky.

Jednoho z vás už mám i na skype, tak se budu dál radit s ním.

Děkuji a Santi můžeš lock.
# 11.2.2012 16.33
Obrázek

Fórum » Archiv » video-střih [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.