Chmatákov online


Fórum – Vulgární nicky

Fórum » Archiv » Vulgární nicky [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ahoj. Jdu opět a zas prudit s vulgaritou.

http://www.chmatakov.cz/pravidla
bod 6
Nezakládejte postavy s vulgárním jménem či jménem jinak odporujícím dobrým mravům nebo platným zákonům České republiky.

Jak je tedy možné, že po serveru běhají hráči, kteří mají takovýto vulgární název?

[img]Obrázek
png image hosting[/img]

[img]Obrázek
gif image hosting[/img]
# 10.2.2012 20.46
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Pokud vím, tak tomu nejde nijak zabránit, a prostě na světě se najde vždy nějakej zakomplexovanej i*iot, který to poruší. Ve hře není tolik CH.T.S, aby tomuhle zabránili.
# 10.2.2012 20.50
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Možný to je proto, že někteří hráči na této tře nedosahují ani průměrného IQ šimpanze ...Tyhle acc zakládal myslím tzv. youmen, který právě nedosahuje ani toho průměru ..
# 10.2.2012 20.53
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Groku,
podle toho jak se tu prezentuješ, bych řekla, že zrovna ty by jsi měl vědět, že tomu zabránit lze.

V každém případě, doufám, že vulgární účet tohoto "hráče" bude odstraněn.
# 10.2.2012 20.54
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

amazonka:Groku,
podle toho jak se tu prezentuješ, bych řekla, že zrovna ty by jsi měl vědět, že tomu zabránit lze.

V každém případě, doufám, že vulgární účet tohoto "hráče" bude odstraněn.



No to je sice pěkné, ale takové hráče nezastaví jen smazání účtu, které tuším může provést jen gizmo, protože dotyčný si stejně vytvoří noví. A giz nemá čas v jednom kuse jen mazat a banovat acc... Navíc existujou programi, které ošálí server a změní IP adresu, takže je tomu těžké zabránit. Zase by giz musel něco vymyslet, aby takovéto účty nešli zaregistrovat.
# 10.2.2012 20.59
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Zakázať nicky s určitými výrazmi a povoliť len nicky ktoré obsahujú písmena od A až Z a najlepšie bez diakritiky, ostatné by som úplne zakázal. Od A po Z vyhovuje dostatočne.
# 10.2.2012 21.21
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Sam #12:Zakázať nicky s určitými výrazmi a povoliť len nicky ktoré obsahujú písmena od A až Z a najlepšie bez diakritiky, ostatné by som úplne zakázal. Od A po Z vyhovuje dostatočne.



Můj nick pk_grok. :-O
# 10.2.2012 21.29
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
OMG proč furt řešíte takový chujoviny. Sprostě se mluví i v televizi, ve škole|školce, prostě všude. Danej účet dostane NP|Ban a tím to končí.
BTW. amazonko ty taky porušuješ pravidla, obrázky nemaj roztahovat stránky



Naposledy upraveno: 10.2.2012 21.41

# 10.2.2012 21.31
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

SOJka:OMG proč furt řešíte takový chujoviny. Sprostě se mluví i v televizi, ve škole|školce, prostě všude. Danej účet dostane NP|Ban a tím to končí.



Pokud vím, tak lady je matka a jako taková chce své děti uchránit před vulgaritou i v dnešní době, tak ji to neber...
# 10.2.2012 21.38
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

grok:

Sam #12:Zakázať nicky s určitými výrazmi a povoliť len nicky ktoré obsahujú písmena od A až Z a najlepšie bez diakritiky, ostatné by som úplne zakázal. Od A po Z vyhovuje dostatočne.



Můj nick pk_grok. :-O

Tak by si bol only Grok Obrázek
# 10.2.2012 21.42
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Sam #12:

grok:

Sam #12:Zakázať nicky s určitými výrazmi a povoliť len nicky ktoré obsahujú písmena od A až Z a najlepšie bez diakritiky, ostatné by som úplne zakázal. Od A po Z vyhovuje dostatočne.



Můj nick pk_grok. :-O

Tak by si bol only Grok Obrázek


Ten už mám jako řemdu. :-D
# 10.2.2012 21.49
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Jirekcz
uživatel
SZ

grok:

Sam #12:

grok:

Sam #12:Zakázať nicky s určitými výrazmi a povoliť len nicky ktoré obsahujú písmena od A až Z a najlepšie bez diakritiky, ostatné by som úplne zakázal. Od A po Z vyhovuje dostatočne.



Můj nick pk_grok. :-O

Tak by si bol only Grok Obrázek


Ten už mám jako řemdu. :-D


cool story bro

Zpět k tématu.
# 10.2.2012 22.49
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

Sojka:
amazonko ty taky porušuješ pravidla, obrázky nemaj roztahovat stránky



Tak za to se olouvám, když jsem to sem vkládala zobrazilo se mi to normálně, až teď se dívám, že je to nějaké širší. Bohužel netuším jak to napravit.
# 11.2.2012 4.21
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
vulgarní nicky zavírám.
Tohle jsou účelně založený účty, ale jsou tam hráči, co si vulgaritu dají i do normálního nicku..
# 11.2.2012 8.47
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Amazonko, s tímhle se budeš setkávat často, vždycky se najde nějakej debílek, kterej takový nicky založí. Po chmatu už jich běhaly stovky (nejen se jménem Maria). Oba účty mají BAN

Lock
# 11.2.2012 11.05
 

Fórum » Archiv » Vulgární nicky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.