Chmatákov online


Fórum – Co zbývá na novém serveru

Fórum » Archiv » Co zbývá na novém serveru [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Ještě pár věcí je třeba na novém serveru opravit:
-nakupování na dálku //delší fix, cca den
-sběračství - omezit časově /střední fix, cca pul dne
-trénování obratnosti na dálku //malý fix, pár hodin
-banka na dálku //střední fix, cca půl dne

Po těchto opravách již ve hře nebudou žádné znáné vážné chyby.

Navíc nový server přinese i něco pro Pobudy a Lovce a pár dalších maličkostí.



Naposledy upraveno: 17.1.2012 10.09

# 17.1.2012 9.15
 

Stránky: 1 2



SZ
Omlouvám se pokud se to někde psalo asi jsem to přehlédl.Chci se zeptat jak to tedy bude s účty?Vážně by mě mrzelo kdybych zapl klienta a chtěl si založit učet se jménem které existuje na tomto serveru už přez 4 roky a on byl už založený.
# 18.1.2012 11.40
 
Gizmo
autor hry
SZ
Není možnost jak to ohlídat. Kdo dřív přijde...
# 18.1.2012 11.46
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Zbývá toho ještě hodně na opravení?
# 23.1.2012 8.24
8-)
www.hruzka.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Až někdo odhalí, kdy se mu zaseknou zbraně atd, pak to bude - spolu s pár novinkami, na kterých dělám - v podstatě připravené.
# 10.2.2012 19.45
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Zbraně se většinou zaseknou když klikáš moc rychle, evidentně máš zaplého clickera na moc rychlé klikání..
# 10.2.2012 19.50
Obrázek
Akacko
uživatel
Obrázek
Ve hře: SienPre
SZ Mail
mě se to vždy sekne když klikám moc rychle ale nekickne mě to jen se mi sekne zbraň a už sní nejde střílet jen po relogu
# 10.2.2012 20.08
[center]Obrázek[/center]

[center]Obrázek[/center]
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Sekají se pouze střelné zbraně (harpa,kuš,luk,magnum,borka, atp..) a to při tom, když máš buď zaplého klika na nejrychleji, neseká se tuším od 0.150sec nebo také při rychlém klikání. Všiml jsem si, že mě to párkrát koplo, když jsem chtěl střelit na hráče, na kterého by se to nedalo (byl za rohem).
# 10.2.2012 20.12
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
[DyStReA]*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ignorant, KeaNe
SZ ICQ Skype
Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak to vude s VIP accounty z nynějšího, jestli se převedou, nebo se VIP kompletně zruší a kdo bude chtít VIP na novém serveru, tak si koupí. Proč se ptám? (resp. mám 4 VIP účty)lol
# 10.2.2012 22.47
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

[DyStReA:*]Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak to vude s VIP accounty z nynějšího, jestli se převedou, nebo se VIP kompletně zruší a kdo bude chtít VIP na novém serveru, tak si koupí. Proč se ptám? (resp. mám 4 VIP účty)lol



Tuším, že se někde psalo, že se definitivně zruší.
# 10.2.2012 22.49
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Jirekcz
uživatel
SZ
Kdyby jsi nebyl línej, tak by sis to našel.
# 10.2.2012 22.50
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Dystre: účty budou kompletně od 0, žádný VIP se převádět nebude, každej začne od začátku, včetně acc, ten si budeš muset taky založit znovu. Možnost zakoupit VIP pravděpodobně na novým bude, ale pouze na omezenou dobu, např.1/2 roku
# 10.2.2012 23.05
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Tak to by se mělo dát rozhodně více herních slotů.. Jelikož např. při Q, co dělal Pála, bylo ve hře asi 68 hráčů... Nemít VIP tak se du ošplouchat... Zas podle toho, jaké by byly ceny toho VIPčka např. na ten 1/2 roku..
# 11.2.2012 10.23
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Co zbývá na novém serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.