Chmatákov online


Fórum – forko

Fórum » Archiv » forko [zamknuto]

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Neeee že bych ryl ,ale koukam že se to tu stavá forkem jaPka :-P

edit :nenašel by se někdo z ofiku co by udělal nový forko??? (kde by modi,GM,Q neměli kámoše na jiných serverech???)



Naposledy upraveno: 28.1.2012 18.19

# 28.1.2012 18.12
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ban všetkým jablkám osratým :D
# 28.1.2012 19.16
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web

Kristyna_Graffitka:Díky Groku :) Víš ono je to tak no, vlada byl taky ještě cca 2 měsíce z5 Q na jabku, kozlík hrál taky jabko, plno lidí hraje zde i na jabku :)

Jinak samozřejmě díky tomu, jak dlouho to hraji mě lidé znají a neuvěří první lži, co se na foru objeví... Kozlík mě zná z osobních schůzek a ví lépe než kdokoliv jiný, že neumím bugovat, takže toho asi fakt nepřesvědčíš.. Kozlík i ví, kdo za mě na sdílené ploše byl, takže tak :D

Je rovněž velmi zajímavé, že když jednou na mém acc proběhne test wp pro, tak mám ban, ale že někteří hráči mají x vánoček a dalších VIP, které prodávají za realné peníze (většinou chtějí smsky) nikdo neřeší... Zvláštní ne? Necháváte hráče porušovat zákon, jelikož hra ja majetkem Gizma a nikdo nemá právo prodávat předměty v jeho hře za peníze bez jeho svolení, ale to zde nikdo neřeší...


Obsah hlavního příspěvku je trochu jiného témata , než tvá odpověd ne?
Zase se tu obhajujete , házíte na sebe špínu.
Test wp pro? (WPE PRO!) Ehm , wpe pro neni hack , ale dá se k tomu využít.
Ale pokud si ho jako ,,hack" využila( Nebo na tvém acc někdo , komu nemáš dávat heslo) je jedno , ban zasloužen , ještě něco?
Pořád do kola to samé , jaký jsou všichni lháři ,ale ty jsi svatá že 3-(
# 28.1.2012 19.17
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ty neumíš bugovat, ale mas ban za wpe ...

Graffitko, když si tak inteligentní a vadí ti, že se tam porušují zakony čr tak to napiš na forum a bude se to řešit .. ale že to budeš obracet proti gm který o tom nevědí je trochu fail ..

Bajo, moje slova...
# 28.1.2012 19.18
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Nevadí? Stále chodí za skin 6 a já kdykoliv šla kolem lhotky, tak to tam někdo psal u chráněné, takže pochybuji, že to někdo nevěděl...

Vy ale stále nerozumíte jednomu, já nepopírám svou chybu (nebylo to heslo, ale vzdálená plocha), dostala jsem ban beru to, ale nehodlám si nechat ušít, že jsem buger, když prostě nejsem :D Jestli vám na tom tolik záleží, smetu i toto obvinění a udělám si čas a vyfotím chat skype, který potvrzuje, co říkám...

Jinak jo no, Vladík nám vyrostl :D Same jsi neviděl ty boží fotky na FB, nejlepší je ta z praxe s tou helmičkou! :D
# 28.1.2012 19.24
 
RembuSek
uživatel
SZ
Hej vy ste fakt dementi... Vy tu řešíte že Někdo zkusil WPE PRO.. Jáj.. ale to že tu plno lidí porušuje PRAVIDLa hůře tak to je vám jedno ..O co že kdyby ten člověk byl z OFÍKU TAK se mu nic nestane ale kvuli tomu že Graffitka hrjae jabko dostane ban?...
A k tomu že chceš dát ban všem jabkařům..
Ok dejde ban všem co někdy logli na jabko a nikdo tu hrát nebude.. :-))
# 28.1.2012 19.25
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Grafitko, bugovala si? si buger, that's all
chat se da jednoduše zfalšovat ..


k tematu, pochybuju že bude někdo vytvářet spec. forum :-x
# 28.1.2012 19.27
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Pala asi maš pravdu

ať žije nové forko jabka

lock
# 28.1.2012 19.29
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Gizmo
autor hry
SZ
Souhlasím, co se týče neofiků obecně, taková témata klidně mažte, servery mají svá fóra.
Prosazování jiných serveru formou skryté reklamy - sundání práv, případně i ban. U nich také ofic. server nikdo nepropaguje..
# 28.1.2012 20.29
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » forko [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.