Chmatákov online


Fórum – Tržnice – placená zóna

Fórum » Archiv » Tržnice - placená zóna [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Prohlížela jsem si staré příspěvky, ale toto tu myslím není.

Chtělo by to do hry nějakou funkční tržnici, napsat sem na fórum, že prodávám nějaké věci není zrovna fajn způsob.

Ve hře je sice nějaký ostrov s nástěnkami a píše se tam něco o trhu, ale není to nějak funkční. Alespoň já tam na nic zvláštního nepřišla :-O


Gizmo nevím jak moc by to bylo náročné vytvořit, ale napadla mě už před pár dny myšlenka, že by mohla být někde ve hře tzv. placená zóna, kde by hráči mohli prodávat své přebytečné věci. Něco jako aukce. Vstup do této zóny by stál reálné peníze, např. 1 vstup 1 koruna a musel by se na to tudíž koupit nějaký ten kredit.

Uvnitř by byl NPC a nebo nástěnka, na kterou by klikli a měli by možnost prodat, popřípadě koupit. Hráč by si kliknutím vybral svou sekci např. prodej a přetáhl by tam předměty, které chce prodat a zadal by tam i cenu za kterou chce prodat. V sekci nákup by se zobrazovali předměty, které jsou v prodeji. Hráč by si vybral co chce koupit a spokojeně by odešel. Prodejci by se při lognutí objevila zpráva a připsaly by se mu i chk.

Je to jen holý nápad, který by byl nutný doladit, např. aby se v této zóně nemohlo killit a aby tam mohl zároveň vstoupit jen omezený počet hráčů.
# 19.1.2012 16.30
Obrázek
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Každej by do toho cpal koruny ;) Určitě...
# 19.1.2012 16.35
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
pokud by ten kredit nebyl drahý ...proč ne? A Gizmo by měl svůj drobný výdělek na provoz hry.

Je tu dost lidí co by chtěli prodat vyrobené a nebo jinak získané věci, každou chvíli se mě někdo ptá jestli koupím to a nebo ono a já sama se už také zbavuji nějakých věcí....

psát sem na fórum, že prodám robotického chobota a nebo jinou věc je příliš zdlouhavé. Nemusím být zrovna on-line, když se najde zájemce a opačně. Nahánět se tu týden je na nic.

A buď tak hodný a neposuzuj "každého" jen podle sebe. Děláš to často. 100 lidí 100 názorů
# 19.1.2012 16.39
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Podľa mňa je na nejakú aukciu v hre príliš málo predmetov. Večšinou sa takto predávajú len "VIP" predmety. Veľká časť predmetov sa dá zohnať normálne v hre - netreba to nejak zložito vyrábať takže nieje problém ich zohnať normálne.
Nápad to nieje zlý ale pre súčasný CH podľa mňa zbytočný.
# 19.1.2012 16.46
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
No, kdyby se ty kredity spojili spolu s sms na Gizmův učet, proč by ne, ale jen aby se to využilo :-x

těžko říct, já bych osobně rači šel zaspamovat rybarnu nebo těžbu abych něco prodal, než abych posílal penize na chod aukce :)
# 19.1.2012 17.22
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Pokud by ten kredit byl v různých výších, řekněme odstupňnováno od 40 kč až po třeba 500 kč, tak si myslím, že by se to využilo.

Když je noc tak hráči prosí i o "hloupý" prut :D, bylo by na každém co by do prodeje dal, jestli jen vipka a nebo i obyč věci.
# 19.1.2012 18.18
Obrázek

Fórum » Archiv » Tržnice - placená zóna [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.