Chmatákov online


Fórum – CouL

Fórum » Archiv » CouL [zamknuto]

CouL
uživatel
Ve hře: CouL
SZ ICQ
Gizi,proč mám teda ban?na CouLa....A chtěl bych se zeptat jestli by nebylo možné mi mé acc vrátit.Aspoň řemdu.Dipsy,je v np.a tky nevím proč xD
# 18.1.2012 19.16
 
Gizmo
autor hry
SZ
Jak to mám omg vědět?
# 18.1.2012 19.26
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

CouL:Gizi,proč mám teda ban?na CouLa....A chtěl bych se zeptat jestli by nebylo možné mi mé acc vrátit.Aspoň řemdu.Dipsy,je v np.a tky nevím proč xD



Já ti to povím.. protože si nula a provokuješ, když na tebe někdo příjde hned odlogáváš a neumíš se chovat ;-)
# 18.1.2012 19.31
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

VRak:

CouL:Gizi,proč mám teda ban?na CouLa....A chtěl bych se zeptat jestli by nebylo možné mi mé acc vrátit.Aspoň řemdu.Dipsy,je v np.a tky nevím proč xD



Já ti to povím.. protože si nula a provokuješ, když na tebe někdo příjde hned odlogáváš a neumíš se chovat ;-)


Co to s tím má společného? :-|
Uplně miluji, když někdo jde v blue zoně na řemdu. Když řemda odlogne, tak si stěžuje, že je to lama a boji se a když dá obranu tak je to to samé. Řekněte mi, co má asi ten řemda dělat, utíkat? xD
# 18.1.2012 19.34
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Neror_obnova
uživatel
SZ

grok:

VRak:

CouL:Gizi,proč mám teda ban?na CouLa....A chtěl bych se zeptat jestli by nebylo možné mi mé acc vrátit.Aspoň řemdu.Dipsy,je v np.a tky nevím proč xD



Já ti to povím.. protože si nula a provokuješ, když na tebe někdo příjde hned odlogáváš a neumíš se chovat ;-)


Co to s tím má společného? :-|
Uplně miluji, když někdo jde v blue zoně na řemdu. Když řemda odlogne, tak si stěžuje, že je to lama a boji se a když dá obranu tak je to to samé. Řekněte mi, co má asi ten řemda dělat, utíkat? xD


neasi taky minule dou do mě 2 mystici (jsem v Blue zóne) odlognu a zas lognu a Np že jsem Odlog .. !:-D
# 18.1.2012 19.41
 
CouL
uživatel
Ve hře: CouL
SZ ICQ
ale tu de o to,že skilím jak lama a někdo se mi sem dostal.vykradl mě.all acc v Np a CouL ban...štve mě to.na každem acc asi 100hodin nahranych...dobře naskilenej řemda..a konec.kvuli nějakymu hňupovi co vykrádá učty.a utoči z mych acc na moje kamoše.gizi,prosím odpověz mi aspoň na icku,chci si o tom pokecat.
# 18.1.2012 19.42
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Stop OT 3-( .. Nikdo ti jen tak nemůže vykrást účet, takže nevím, na co si tady stěžuješ :) .. Za všechno si můžete SAMI ...
# 18.1.2012 19.45
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Jirekcz
uživatel
SZ
A já za Fabosovoj postem udělám tečku, protože tu už není víc co dodat.
# 18.1.2012 19.54
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Kto iný okrem Gizma by ti asi mohol dať BAN? Nikto lebo iný GM neni. Gizmo o tom nič nevie...Divné xD
# 18.1.2012 19.55
 
Gizmo
autor hry
SZ
řeknu to asi takhle, nejsem jediný, kdo se o hru stará. Že o někom nevíte neznamená, že tam není.
# 18.1.2012 20.29
 

Fórum » Archiv » CouL [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.