Chmatákov online


Fórum – Jak odstranit windows? :)

Fórum » Archiv » Jak odstranit windows? :) [zamknuto]

HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
Zdravím, mám menší problém :) Můj komp by potřeboval úplně celý smazat a znova nainstalovat. Tak sem si pučil od kámoše CD windows xp profík, našel sem na netu univerzální key, a začal sem instalovat :) Jenže sem si neuvědomil tohle :D:
Teď když zapínám kompa, tak se mě to zeptá jestli chci windows xp home (ten starý) a nebo profesional (nově nainstalovaný)
Jak mám ten starý windows a všechno na něm odinstalovat?
A nebo pokud to nepude tak jak mám vymazat celý hard disk? :) nově bych vše nainstaloval atd...
Prosím o radu, už mě to s*re :)
# 13.1.2012 21.47
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
než začneš instalovat novej win,musíš dát format c

v instalaci ti to i nabídne
# 13.1.2012 21.55
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
V instalaci budeš mít na výběr jaký oddíl chceš a popřípadě jestli ho smazat,tak všechny oddíly smaž, pak to bude chtít naformátovat a dál pokračuješ v instalaci :)
# 13.1.2012 22.21
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
stav se.xD
# 14.1.2012 13.32
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Keď si preinštaloval Windows tak by si mal mať v C:/ zložku Windows.old, tak to vymaž ;-)
# 14.1.2012 20.32
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
(nechtěl se mi zbytečně zakládat novej topic) Podobnej problém mám i já. Koupil jsem si kompa, na nich jsou Visty a nemůžu je zabohoa odinstalovat / zformatovat hdd.. rval jsem do toho 4 různý CD WIN XP (english,polský,český) a pokaždý se mi to při instalaci seklo. Někdo mi radil, že mám dát na flešku hiren's boot, a zformátovat komplet hdd z toho, ale stim nemám žádný zkušenosti. Dík za rady.
# 14.1.2012 22.56
8-)
www.hruzka.cz
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
pixee ve ktere casti se ti to sekne ? dostanes se k formatovani ? popripade mas pc nebo notebook ?
# 15.1.2012 9.24
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Hele, vrazim tam win, rozjede se instalace, načítá to různý sra*ky pro instalaci, různý knihovny, a pak to klasicky problikne do příkazívýho řádku a od tý doby se nic neděje.. Mám kompa, ne notebook. (k formatovani se nedostanu, tušim že se to sekne obrazovku před tim).
# 15.1.2012 9.58
8-)
www.hruzka.cz
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pixee, jestli máš SATA disk změn to v biosu na na "native ide" pak by ti to mělo jít, pokud tam chceš dávat XPčka =) http://www.bootbeta.com/blog/how-to-change-the-sata-type-in-bios.html
# 17.1.2012 18.21
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
pixi: jestli maš sata na notasu.tak musišv biosu dat komtabitilni(nebo tak nejak,tak se to jmenuje) a musiš mu tam nastavit boot z cd rom,pak normalne nainstaluješ nový win z cd
aaa jasper byl rychlejší xD

edit: jo a pokud se ti to kouše,tak si ho vyluxuj,prostě si ho vyčisti a pak něco zkoušej
# 17.1.2012 23.15
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Fórum » Archiv » Jak odstranit windows? :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.