Chmatákov online


Fórum – Nový server

Fórum » Archiv » Nový server [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Bohužel téma do kterého se můj dotaz hodí je již zamčeno, když tak prosím moderátory, aby to tam přesunuli.

jedná se o topic nový server 1.5

Možná jsem slepá a nebo jen unavená z práce, ale nedočetla jsem se ve vlákně, jak to bude s obyčejnými nicky. VIP jsou mi docela jasné, ale já VIP nemám, přesto bych byla nerada, kdyby si někdo na nový server lognul účet pod mým nickem, na který jsem si zvykla a pod kterým bych ráda začala znova tam. Bude nějaká "autorská" ochrana i obyčejných nicků?
# 7.1.2012 19.37
Obrázek
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Určitě tě bude každý kopírovat, o toto se myslim bát nemusíš , a když by ttě někdo kopčil , tak bys to napsala na forum a určitě by se to vyřešilo?
# 7.1.2012 20.16
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Prostě si založíš nový účet.
# 7.1.2012 20.21
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

[E:r[E]ktus]Prostě si založíš nový účet.


A kdyby si někdo založil account s nickem Erektus ?
# 7.1.2012 20.43
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

TheneoR
Určitě tě bude každý kopírovat......,



Už jsem ve hře potkala jinou lady (s přívlastkem) a očividně si mě s ní lidi pletou, protože tvrdí, že jsem říkala a nebo dělala věci o kterých vím, že jsem je nedělala. Ale to sem nepatří, prostě je to můj nick ve chmatákově a nikdy nevíš koho napadne si ho dát. Tobě by se taky nelíbylo kdyby někdo použil tvůj a ty sis musel vymyslet jiný.
# 7.1.2012 21.02
Obrázek
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Hlavně bych řekl , že ,,lady" je normální slovo , jako pes. Takže bych to ani nebral , jako kopírování. Víte , jak to myslím ne? Neřeknu náké jméno...
Ale tak , jak řikám , když ti to někdo bude kopírovat, tak napíšš na forum a zde se to určitě vyřeší...
# 7.1.2012 22.22
 

Fórum » Archiv » Nový server [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.