Chmatákov online


Fórum – Bug s inventárom

Fórum » Archiv » Bug s inventárom [zamknuto]

Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
K tomuto bugu som mal aj screen. Ale bohužial na inom počítači. Takže.:

Zoberiete si ohník (snád viete čo myslím dá sa vyrobit s dreva presnejšie neviem)
Dalej ho máte v inventári. Dáte si ho do modrého políčka zmení sa na pixelovú bodku .
Kliknite na nu a tahajte ju do inventára (nepúštajte) a ohník sa rozhorí. NEviem kde je problém je to čudné ale za to pekné.
# 4.1.2012 8.02
 

Stránky: 1 2

pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
V rámci testování? Tak proč já jsem schopnej si lognout 2 acc, a ten shop testovat na svejch účtech, tak abych nikoho neokradl?

Pala: jak šel ten bug s chobotama, tak vim pár lidí co si tim nahrabalo statisíce (jeden dotyčnej 700k) ale to už je teď prd platný hlásit, stim nic už nikdo neudělá;).
# 7.1.2012 11.23
8-)
www.hruzka.cz
Gizmo
autor hry
SZ
S tím už zpětně nic udělat nelze, ty peníze si rozdělili na X účtů a wipe byl jediné řešení.
# 7.1.2012 11.30
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Já vim, ale i tak jsem přemejšlel, že WIPE v týhle době by bylo nejlepší řešení. Je mi jasný že každej kdo má narvanou banku vipkama + statísice chk mě pohlásej, ale ve hře se díky tomu bugu s chobotem pohybuje cca. o 3-4mega chk víc, možná aj víc. + dost lidí bylo okradeno o svoje itemy díky tomu bugu se shopem.
+ dost lidí se vyskillilo pomocí těch bugů a sám víš, že bugnout šel témeř každej skill viz. mail
# 7.1.2012 11.39
8-)
www.hruzka.cz
Jirekcz
uživatel
SZ
WIPE po opravení většiny závažných bugů by mohl být dobrý nápad.
# 7.1.2012 11.53
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Gizmo
autor hry
SZ
Proto bude nový server, viz novinka na fóru.
# 7.1.2012 12.03
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
:) to se mi líbí, palec hore Gizmo
# 7.1.2012 13.01
8-)
www.hruzka.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Bug s inventárom [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.