Chmatákov online


Fórum – Proč se smazala stará verze Chmata??

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Proč se smazala stará verze Chmata??

Maxi_Kosi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
proč se smazala stará verze chmatakova? sem si myslel ze tam zůstane!! já sem si tam takovou dobu šetřit CHK. a bych si mohl koupit nějaký dobry veci a vysteho zedne na densmazaly!! kdyby ste ntiam aspon vratily skilly a dovednosti a penize aspon to!! tet se bez neho nudim!!
# 29.12.2007 13.20
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Kdybys sis přečetl forum a přihlašovací správ tak bys věděl že je to BETAverze. Můžeš být rád že to nemařou jednou do tdna jako kdysi...:-|
# 29.12.2007 13.23
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Maxi_Kosi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
A kde si to muzu orecist proc to smazli dííky!!:-(
# 29.12.2007 13.47
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Třeba v novinkách.
# 29.12.2007 13.54
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Maxi_Kosi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
takze by stara verzemohla zasefungovat na rok nebo ne dva aspon ze to. a kdy nam vratis VIP;-)
# 29.12.2007 15.48
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Stará verze se v lednu nebo v únoru zruší definitivně. Takže ne rok.
# 29.12.2007 15.49
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Maxi_Kosi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ty wole a vratis nam nebo mě V.I.P a dovednosti sechny nez to fsechno skonci?? asi ne co ae co se da delat:'(a jak si muzu sthnou novou verzi Chmatakova?? to je ten Test?? jestli jo tag me se tam obevuje zatim neni ke stazeni jeto jenom test nebo neco takovyho!!:'(
# 29.12.2007 16.10
 
paserak
uživatel
Ve hře: twity
SZ ICQ Jabber
toje totální hovadina smazat starou verzi-proč?bych chtěl vědět důvod jestli už ji nechcou řešit tak já seji klidně zastanu už jsem na chmatě 4roky!-takže všechno vim všechno znám.:evil::evil::evil::-!:-!:-!
# 29.12.2007 18.14
 
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ

paserak:toje totální hovadina smazat starou verzi-proč?bych chtěl vědět důvod jestli už ji nechcou řešit tak já seji klidně zastanu už jsem na chmatě 4roky!-takže všechno vim všechno znám.:evil::evil::evil::-!:-!:-!


důvod??dobře gizmo nemá peníze na provozování dvou servru pošli tak 100 000 kč a pak by se to nemuselo rušit
# 29.12.2007 18.56
 
adalex
uživatel
Ve hře: { adalex }
SZ
paserak:Lol ty jsi na chmatě 4 roky jo?:DPokud vím tak Chmat existuje jen 3! A kdyby si byl na chmatu 4 roky tak bys tu ze sebe nedelal lamu a mohlo te napadnout že se stara verze smazala jen kvuli tomu ze kazdy bugoval,a nekdo vykrad questovou postavu tak tam byly miliony!3-( A pokud si hraješ tak dlouho o čem silně pochybuji jak si se kdysi jmenoval a jaké si byl vždy ve hře povolání?
# 29.12.2007 19.03
 
BLISTER
uživatel
Ve hře: KKT
SZ
On to mozna pocíta o nekolik dní dopredu, tedy od roku 2008. A jak vím Chmat je od 2004.
# 29.12.2007 19.11
Zul´Jin bude pomstěn!
lukqas11
uživatel
Obrázek
Ve hře: banka
SZ Mail ICQ Web
No jo ale když bude stará verze zrušena tak budu odkázaný na Test?Já nechci hrát Test protože moje sestra udělala plno nesmislných účtů a já k nim neznám heslo znám jen k bance ale ta mi uvízla pod mapou a nevim jak od tamtut už sem skoušel vse ale nic.:(Ach jo.
# 29.12.2007 23.41
adalex
uživatel
Ve hře: { adalex }
SZ
Když bude wipe a stará verze už nikdy nebude fungovat tak postavy které testovaly budou smazány a bude se už normál hrát nová verze.
# 29.12.2007 23.53
 

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Proč se smazala stará verze Chmata??

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.