Chmatákov online


Fórum – Někdo zná heslo na můj učet

Fórum » Archiv » Někdo zná heslo na můj učet [zamknuto]

Mister
uživatel
SZ ICQ
čč tak dneska jsem přišel ze školy a lognu do hry a všimnul jsem si že nemám klíč a černej kulas jen si chci zeptat nemuže te mi zmenit heslo? dík za odpověd Mister..
# 3.1.2012 17.08
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ne, máš ho mít dle pravidel a nikomu ho neříkat (a samozřejmě se nehlásit od nikoho, kdo může mít zapnutý KeyLogger, který snímá veškeré stisknuté klávesy). Jinak to není možné a už to nebudu já ani john opakovat.
# 3.1.2012 17.12
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Byl rollback kvůli chybě na datum 1.1.2012, čti novinky :-)
# 3.1.2012 17.12
 
Mister
uživatel
SZ ICQ
jasper to mi taky říkaly lidi že to byl rolllback ale gizmo heslo nikdo nemuže vědět to jsou čísla a písmena
# 3.1.2012 17.13
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Nezatěžujte fórum a ostatní takovýma blbostma. Za hesla si zodpovídáme sami. Gizmo to tu psal tisíckrát.
Mě jednou taky zmizeli všechny vipka v hodnotě milionu a pak jsem zjistil, že mi zjistili heslo přes neoficiální server, kde jsem použil stejné.
# 3.1.2012 17.37
 
Mister
uživatel
SZ ICQ
no to je tvoje chyba já mam hesla všude jinak
# 3.1.2012 17.37
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jak řekl Gizmo, je to tvoje chyba, pokud John bude chtít, přečte si to a napíše ti třeba PMku, že ti to heslo změní, ale pochybuji.. Lock :)
# 3.1.2012 17.45
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Keďže toto je už 2 téma a dostal som už asi 4 PM-ky ktoré boli založené a poslané kvôli tomu že vám niekto vykradol účet tak by som Vás chcel upozorniť. Ako tu už písali. "Nikdy nikomu heslo nesdělujte, nepřihlašujte se u kamaráda a podobně. Veškerou odpovědnost nesete Vy sami a zjištění hesla je čistě Vaše chyba.
Heslá sa nemenia!"

Takže kto odteraz založí topic s takýmto problémom bude odmenený warningom!

P.S.: Nepýtajte sa ma či ste dostali ban (Hnupp), alebo iné problémy s hrou (Mecksák,...). Ja s tým nemám nič spoločné, titul moderátor = človek ktorý spravuje fórum, nie hru.
# 4.1.2012 16.50
 

Fórum » Archiv » Někdo zná heslo na můj učet [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.