Chmatákov online


Fórum – Oživený/úprava sekcie Galerie

Fórum » Archiv » Oživený/úprava sekcie Galerie [zamknuto]

Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Môj nápad spočíva v úprave sekcie Galéria
Obrázky v ňom sú jedinečné ale zastaralé rozhodne nemám v plane navrhhnuť ich mazanie.


Staré obrázky by som tam nechal , ale mohlo by to byť rozdelené na obrázky podla verzií. Posnažil som sa tento návrh trošku zrealizovať do takej neúplnej podoby ako by to asi mohlo vyzerať. Možno by som sa k realizácií projektu pridal.
Screenshoty by som zoradil zostupne.

Obrázek
# 17.10.2011 16.32
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Komu by se to chtělo dělat ty bláho ? :D
# 17.10.2011 16.33
 
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Otázka 2 hodín. Vieš niekto posudzuje hru podla obrázkov. Predca načo stahovať hru keď si pozriem galériu? Pozrie si galériu a radčej hneď odíde. :) Podľa mna je to dobrý nápad. :)
# 17.10.2011 16.38
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Vitaliy, ale tahle hra nemá 1GB abys musel soudit podle obrázků, ale 9MB, což máš stáhlé do 30 sec., takže není potřeba, nevidim důvod proč by se s tím měl někdo džít :P
# 17.10.2011 16.56
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
jasper:ta hra ma klienta 9MB, hra jako taková má mnohem víc,nápad dobrej, ale to musí udělat nějaký mod tady
# 17.10.2011 17.37
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Jasper: Tebe asi nedojde ,že tie obrázky sú zo starších verzií hry. To je ako keby... hmmm,- napr. reklama na liek proti bolesti hrdla, zatiaľ čo tá firma už dávno vyrába liek na bolesti brucha. (stále je to ten istý priemysel ale kvalita,tovar je iný) xD
# 17.10.2011 18.08
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jo, ale očekával bych to u hry která zabírá více místa než jen 9mb, to hráč stáhne do 30 sec a kouká co se děje, u hry kterou stahuješ třeba hodinu bych to pochopil, ale tady? :)
# 17.10.2011 18.11
 
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Ok. Radčej novú galériu ako starú nemyslíš? 3-(
# 17.10.2011 18.15
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To zas jo, ale myslíš, že admini nebo Gizmo to udělají? :-P Nikdo jiný totiž nemůže,ne?
# 17.10.2011 18.27
 
Zirie
uživatel
Obrázek
Ve hře: [C]ristianko, Cris.
SZ ICQ Skype Web
Velmi dobrý nápad. Souhlasím stím. Jsem zvědav kdo to bude dělat. xD
# 17.10.2011 18.44
hokage.cz , navštivte náš web, děkujeme! :)

Obrázek

Obrázek
LuiS^^
uživatel
Obrázek
Ve hře: Moc nehraju.. :/
SZ Mail Skype
Skvělý nápad Vitaliy!

Jenže..kdo se ujme realizace.. :-|
# 17.10.2011 19.40
Obrázek Obrázek
Obrázek
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Můj návrh hráči měli možnost přidávat do galerie příspěvky sami.
Samozdřejmě že by tam byla nějaká anti-spamová kontrola třeba hodnocení hráčů ( jakmile by bylo 30 kladných hlasů šouplo by to tam kandidáta. :)
Ano po nějkém čase bych to stopnul nebo promazal protože za nějakou dobu by se tam nastřádalo velké množství screenshotů a mohlo by to lidem třeba s pomalejším připojením k internetu trošku lagovat (pardon jestli to stím nemá nic společného..)
# 17.10.2011 19.46
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Jo, je to dobrý nápad, i když by to zabralo nějaký ten čas... Já bych s tím souhlasil, alespoň všichni uvidí, jak se hra vyvíjela atd... :)
# 17.10.2011 21.19
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Som zato aby sa tam pridali nejaké nové screenshoty z aktuálnej verzie, kde by sa nachádzali najzaujímavejšie časti hry. Ako Chmamut, drak v púšti, zaujímavé lokácie a boje hráčov.
Ale pokiaľ viem tak sreeny z histórie sa nachádzaju v sekcii O hrě, spolu aj s informáciami o vývoje. Mne sa to zdá dostačujúce.
# 17.10.2011 22.37
Obrázek

Fórum » Archiv » Oživený/úprava sekcie Galerie [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.