Chmatákov online


Fórum – Nápad–Vylepšený nožík *

Fórum » Archiv » Nápad-Vylepšený nožík * [zamknuto]

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Zdravím milí chmatáci,
jelikož jsem zase začal hrát, napadla mě taková prkotinka, která snad může zamezit jak lagům, tak může i posloužit. :-)

Takže jdeme na to:
Co kdyby se pomocí skillu výroba dal vytvořit nožík, který by zpracovával lepší ryby. Tj. ryby z vylepšeného prutu, který lze zakoupit na ledovém ostrově. Zapotřebí by byl Iron, který by se získal jako při vytváření jiných věcí (Dýky,zaměřovače atp.), víceúčelového nožíku, spojky, která se používá na výrobu amuletů a kladívka na nerosty.
Jak by to pracovalo?
1. Víceúčelový nožík
2. Iron + kladívko = Iron s dírkou na spojku
3. Iron s dírkou + spojka
4. Iron se spojkou + víceúčelový nožík
5. Výsledek: Speciální víceúčelový nožík, co by zpracovával ryby z vylepšeného prutu a výsledkem by bylo maso přidavající např. 7HP :-)

Vše by bylo vyráběno se šroubovákem v ruce, krom výroby železa. ;)
# 3.10.2011 7.25
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)

Stránky: 1 2 3

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tak co bys jim chtěl ještě přidat? Když si to vemeš takhle tak každej má itemy jen pro svojí práci...
Léčitel bez hole healovat může, buď přez obvazy, přez jehlu s bobulemi nebo holí s manou, co nechápeš?
# 4.10.2011 15.46
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Neviem :-)
# 4.10.2011 15.56
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
To mi vnukává nápad, že pobuda by mohl mít, že první úder dýkou když je skrytý by mohl dávat nějakou větší dmg :) by celkem oživilo pobudu nemyslíte?
# 4.10.2011 16.02
 
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Jehla u léčitele funguje, a k tomu ešte aj s bobulami?
Pokiaľ viem jehla zatím nieje funkčna ako, healovací nástroj a bobule v jehle sú jedom nie liekom. Ale ak to funguje, hneď by som to začal praktikovať :)
A inak ste dost odbočili od témy... snažíme sa tu vyriešiť čo s masom z rýb.
# 4.10.2011 16.15
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Pre pobudu hlavne upraviť plížení, to, čo je teraz nemá žiadný zmysel... Niekedy ma to odhalí až po 10. kroku a niekedy ako keby som ani nemal skill.
# 4.10.2011 16.23
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Natury, myslíme oba modrou jehlu?:)
# 4.10.2011 16.31
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

MAK:To mi vnukává nápad, že pobuda by mohl mít, že první úder dýkou když je skrytý by mohl dávat nějakou větší dmg :) by celkem oživilo pobudu nemyslíte?


Myslíš ako Rogue vo WoW? :D

Nature: V chmate sú 2 ihly. Jednou dávaš do hráčov jed a potom je ešte jedna ktorou môžeš pridávať HP ;-)
# 4.10.2011 16.52
 
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Ah, už som ich našiel. Pred tým som mal pocit, že u jednej a tej istej jehly bolo napísane : Jehla pro aplikovaní jedu, nebo léčiv. Mno teraz keď som sa pozrel na Stigy, už tam boli 2. Mno mimo to ďakujem za info :)
# 4.10.2011 17.10
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Joker: Myslím jako jakýkoliv povolání v 90% RPG xD to že to bylo v.. nevím Morowindu X lety před wow xD tak to je z wow?
# 4.10.2011 19.36
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

MAK:Joker: Myslím jako jakýkoliv povolání v 90% RPG xD to že to bylo v.. nevím Morowindu X lety před wow xD tak to je z wow?



Asi nie :D
# 4.10.2011 19.51
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápad-Vylepšený nožík * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.