Chmatákov online


Fórum – Viac GM

Fórum » Archiv » Viac GM [zamknuto]

JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Ahoj. Určite ste si všimli že teraz má chmatakov iba jedného Game-master (Gizma nerátam). Tak mám 2 pripomienky:

1.Myslím že John nemôže všetko stíhať sám a preto by som chcel navrhnúť aby Gizmo alebo John dali práva nejakému skúsenému hráčovi ktorý mám dlhoročnú prax s chmatom a ktorý aj pomohol Gizmovi s grafikou a tak. Napríklad Matomimu. Vďaka nemu máme znova "Chmamuta" a keď si pozrete topic "Vektor by Matomi" tak uvidíte že postupne začal robiť aj niektoré čiapky do vektorovej grafiky a myslím že v tom bude pokračovať.

2.Myslím že by sa na fóre mala urobiť menšia kontrola s titulmy. Lebo napríklad taký Narayenko alebo D!eres ktorý už dávno nehrajú majú stále titul "Správce hry" a John ktorý je teraz jediný GM má titul "CH.T.S.". Tak by som poprosil nejakého Web-mastra (DJ Miky,Pajah) aby zmenili tieto tituly. Myslím si že Miky ani Pajah teraz niesu na fóre moc aktívny ale určite má na nich niekto kontakt či už skype,ICQ alebo FB a tak prosím tých ktorý sú s nimi v kontakte aby im povedali aby to zmenili...

Prosím ludí aby to nekomentovali pred tým ako si to prečítajú. Viem že je to dlhé ale inak to nešlo :)
# 4.10.2011 15.30
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
1. Na současný průměrný počet lidí online 1 gm stačí.

2. Napiš přímo jim, podle mě se jim to stejně nebude chtít řešit.
# 4.10.2011 15.33
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Proč ti vadí tituly? Každý ví kdo je kdo a kdo hraje či nehraje, určitě nikdo nebude psát tokovému Big Smoukovi aby mu odbloknul účet, když není na foru asi rok aktivní a v profilu je poslední přihlášení, takže zbytečnost.

Proč by mělo být více gm, na +/- 8 hráčů denně John stačí, na dohlížení je chts.
Jestli to myslíš kvůli Questům tak ty jsou docela často, hlavně o výkendech, přeci nemůže být quest obden, takže se ptám, proč?
# 4.10.2011 15.37
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

koly aneb qqqqqq:1. Na současný průměrný počet lidí online 1 gm stačí.

2. Napiš přímo jim, podle mě se jim to stejně nebude chtít řešit.


1. Možno bude hráčov viac keď teraz nejde CH-portál a Jabko teraz často vypadáva tak ludia chodievajú na ofík. Keď sem prídeš večer výdy je aspoň 20 ludí online...

2. Tak na čo sú WM keď sa o fórum vôbec nestarajú? Je to ich práca robiť takéto veci. Keď sa im to nechce robiť tak nech sem teraz dojde na 5 minut, nech dá Jirekovi práva web-mastra a potom sem nemusí už nikdy prísť.3-(
# 4.10.2011 15.38
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

JokeR™:

koly aneb qqqqqq:1. Na současný průměrný počet lidí online 1 gm stačí.

2. Napiš přímo jim, podle mě se jim to stejně nebude chtít řešit.


1. Možno bude hráčov viac keď teraz nejde CH-portál a Jabko teraz často vypadáva tak ludia chodievajú na ofík. Keď sem prídeš večer výdy je aspoň 20 ludí online...

2. Tak na čo sú WM keď sa o fórum vôbec nestarajú? Je to ich práca robiť takéto veci. Keď sa im to nechce robiť tak nech sem teraz dojde na 5 minut, nech dá Jirekovi práva web-mastra a potom sem nemusí už nikdy prísť.3-(



Chápej že web másterům je kolem 25-30 let, myslíš si že by si chtěli pročítat každý den ony chmatákovské hádky? :-) Mě teda to že má někdo moderátora a barvičku nevadí, nevím proč tobě jo..
# 4.10.2011 15.44
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Keď niekto začne teraz hra chmat tak podla mňa nebude vedieť že D!ieres už dávno neni GM a keď mu bude písať furt dookola PM-ky aby sa ho niečo spýtal a on mu nebude odpisovať tak odíde lebo i bude myslieť že už na forum nikto nechodí a už sem nepríde...Mohol mať pri tom tolko nápadov.
# 4.10.2011 15.48
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Proč ti vadí tituly? Každý ví kdo je kdo a kdo hraje či nehraje, určitě nikdo nebude psát tokovému Big Smoukovi aby mu odbloknul účet, když není na foru asi rok aktivní a v profilu je poslední přihlášení, takže zbytečnost.

# 4.10.2011 15.52
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Uzavřu to s tím, že GM si vybírá gizmo a jen až se on rozhodne jmenovat někoho se něco stane.
Za druhé tu asi není člověk, který by byl dost důvěryhodný po předchozích zkušenostech s GM, který by na toto místo byl vhodný
# 4.10.2011 16.03
 

Fórum » Archiv » Viac GM [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.