Chmatákov online


Fórum – Tržiště

Fórum » Archiv » Tržiště [zamknuto]

Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Zdravím,
dnes ma tak napadlo (pri snahe niečo predať), že by sa celkom hodilo v Chmatákove miesto, kde by hráči mohli vložiť akýkoľvek predmet či vec s sumou za ktorú by chceli danú vec predať. Samozrejme čo by to bola služba poskytovaná Chmatákovom bez poplatku, že? :D Poplatok by mohol byť 5-10% sumy za ktorú predávame.
Predstavujem si to asi tak:
Dve záložky: Prodej a Nákup
V záložke s Prodejem by bol výber s základným rozdelením veci: Zbrane, suroviny, jedlo, amulety, čepice. Po kliknutí na zvolenú položku, by sa zobrazil abecedný zoznam veci.
Po kliknuti na niektorú z veci by sa mohol zobrazit obrázok, ako daná vec vyzerá s jednoduchým popiskom (to čo zobrazuje lupa) Ak by si hráč chcel kupiť danú vec, napísal by kvantitu (počet) koľko toho chce kupiť a kliknutím na tlačitko KOUPIT, by sa prebehol obchod.
Nákup by vyzeral jednoduchšie, stačilo by kliknúť na vec v inventári, následne napísať počet, koľko toho chcem predať a za akú cenu. Nad tým by bol jednoduchý zoznam toho čo, koľko a za koľko predávam.
Aby VIP hráči boli zvýhodnený, navrhujem aby počet druhov položiek v predaji bol obmedzený na: pre NON-VIP hráčov 5 a VIP hráčov 10.
Ak by sa to moc zapáčilo som ochotný spraviť grafický návrh, toho ako by to mohlo vyzerať.
Toto Tržiště by veľmi pomohlo hlavne tím čo vyrábaju veci ktoré sa u NPC nedajú predať. Takto by sa časom vytvoril v chmatakove finačný trh, ktorý by čiatočne zabránil predaju veci vysoko nad cenu a hráči by mali lepší prehľad o cenách vecí.
Snáď som to napísal zrozumiteľne :-)
Za podporu vopred ďakujem ;-)
# 2.10.2011 18.10
Obrázek
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Já jsem PRO ale toto už tu bylo několikrát ;-)
# 2.10.2011 18.59
 
Zirie
uživatel
Obrázek
Ve hře: [C]ristianko, Cris.
SZ ICQ Skype Web
Jak říkal Grey už to tu bylo několikrát (tento nápad).

Btw : sem PRO :p
# 2.10.2011 19.19
hokage.cz , navštivte náš web, děkujeme! :)

Obrázek

Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
http://forum.chmatakov.cz/tema/11638-trh-prodam-koupim
# 2.10.2011 19.26
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Ano, Ten druh nápadu tu už bol niekoľko krát, lenže sa často týkal aukcie, alebo bolo potrebne byť online, vytvoriť zónu kde by sa nedalo útočiť alebo niečo podobne.
U môjho tržiště by hráč nemusel byt online (Jeho veci by boli v predaji, i keď by bol offline a peniaze by dostal pri lognutí).
Čo sa týka toho Forum "Prodam koupim" má to mnoho nevýhod. Je to pomalé, neprehľadné a zbytočne to spamuje fórum.
A pokiaľ viem ku žiadnemu z predchádzajúcich nápadov, týkajúcich sa tržiště sa nevyjadril Gizmo. (Nie, že teraz žiadam aby Gizmo čítal všetky nápady).
# 2.10.2011 20.08
Obrázek
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Je to rozhodně zajímavej nápad a zamlouvá se mi :) ... jsem PRO ... Akorát já pochybuji, že se to Gizmovi bude chtít udělat. Je to dobrý nápad, stejně to funguje na Metinu se stánkama (ne že bych to teď hrál, ale už z dávna :D ) .
# 2.10.2011 20.36
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Hunterak
uživatel
Obrázek
Ve hře: SnowK2,SnowK3
SZ ICQ Web
Pro, není co řešit :-)
# 2.10.2011 21.05
Obrázek
Fli_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fli_
SZ Web
Příjemné zpestření PRO
# 3.10.2011 7.25
Obrázek
Obrázek
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Určitě bych to zkusil PRO.
# 3.10.2011 11.42
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.

Fórum » Archiv » Tržiště [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.