Chmatákov online


Fórum – Prosba na Johna1

Fórum » Archiv » Prosba na Johna1 [zamknuto]

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Potřeboval jsem na účtu "Malý John" vytrénovat obratku na 100. Dál už to znáte :D (kdo by se nechytal - rekill)
Chytil mně John1. Říkám si aha tak jsem v háji. Nenápadně jsem odkráčel a ono nic. Že bych Johna ošálil? Inu, dobrovolně do NP nejdu. Tak hraju dál a za chvíli se opravduv NP objevím. Co mohlo Johnovi tak trvat? Druhý den jsem na to přišel. Lognul jsem účet "Maly John". A ten byl taky v NP, ačkoliv neměl šanci se tam dostat, jelikož nebyl dlouho lognut a používám ho jen jako banku. Hned mi bylo jasné, odkud vítr vane. Jenže John1 jako obvykle příliš nereaguje. Nevím jak vy, ale těžit neprávem nabytých 500 kamenů s 10 těžbou je na zabití...

Omlouvám se Johnovi, že to musím řešit veřejně, ale nevidím jinou možnost. Prosím o nápravu. Za účet "Malý John", který skutečně rekilloval si trest rád odtěžím.
Díky Johne ;-)
# 17.8.2011 14.12
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Spiker..!
uživatel
Ve hře: Spiker,Resarix
SZ ICQ Skype
Trest máš právem,myslím že john je dost inteligentní na to aby ti dal trest jaký si zasloužíš...a jentak by NP určitě nedával :D
# 17.8.2011 14.41
CHMAT nehraju!..
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Než něco plácneš, přečti si, co psal ten před tebou. Není snad jasné, že tady mohlo úplně klidně jít o přepis? Jména těch účtů se liší o čárku nad "y" a mýlit se je lidské...
John by nedal trest jen tak, ale zmýlit se mohl.
# 17.8.2011 14.52
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
MAK_obnova2
uživatel
SZ
tvl toto je chytrý si udělám účet Shadowmák a john se preklikne a da jen shadowmak xD a ja muzu dal spokojene hrát
# 18.8.2011 7.13
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
MAK: To by nešlo. John se za tebou obvykle mrkne do NP a když by tě tam nenašel, tak bude zkoušet dál. Faktem ale je, že při vytváření postavy lze zadat znaky, které GM nemusí umět hned napsat. To je pak problém.

Problém už je vyřešen, díky Johne. Prosím o lock.
# 18.8.2011 8.50
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
lock
# 18.8.2011 9.28
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Johne a prosim Te podivej se na topic ohledne zruseni rekillu a nejak se vyjadri diky ;)
# 18.8.2011 11.19
 

Fórum » Archiv » Prosba na Johna1 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.