Chmatákov online


Fórum – Pozdější možnost zvolení povolání

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pozdější možnost zvolení povolání

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Poslední dobou si všímám, že spousta lidí si vybrala povolání, které jim nesedne. Napadla mě možnost že by si každý mohl vybrat povolání až po té, co se zapojí do hry a vyskouší si ji. Každý by se nalogoval jako něco jako Všeználek, nebo vesničan nebo co já vím. Měl by všechny skilly (Samozřejmě kromě odlonosti, skrývání a podobně) na 10 a mohl by je vyskillovat nanejvíš na 15. Tak by si vyskoušel co se mu líbí a podle toho by si ve svém profilu vybral o chce být za povolání. Tlačítko na změnu povolání by bylo hned pod tím co vác odlogne. Po ztlačení tlačítka (:lol:) by se objevilo nové okno, kde by si každý vybral svoje povolání.
Pokud se to již navrhovalo tak se omlouvám ale je to celkem aktuální problém spousty z hráčů chmatákova.;-)

EDIT: Ještě sem zapoměl. Při změně povolání se všechny skilly vynulují na základní hodnoty daného povolání.;-)



Naposledy upraveno: 27.12.2007 14.36

# 27.12.2007 14.31
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Super nápad jen se divim že to nenapadlo mě :-D

Jsem pro! :-D
# 27.12.2007 14.32
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Nesouhlasím. Až si přečty skilly snad mu dojde co se mu líbí.
# 27.12.2007 14.33
 
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
good good napad ja si kuli tomu že to nejde zakladam všechny povolani
# 27.12.2007 14.33
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Fumaster: Ale když si někdo dá pobudu s tím že si řekne jak je to, že krade super a pak zjistí že na to platí obrana, snižuje to karmu a nemá to přílišnou praktickou využitělnost tak už je poněkud pozdě.
# 27.12.2007 14.38
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Mne sa ten nápad páči a ešte aby sa dalo zmeniť povolanie aj počas hry ale za niaky poplatok a mali by ste všetky skily znížené na polovicu.
# 27.12.2007 14.40
Pepis
uživatel
SZ ICQ
hh ja si dal řemdu a to sem si přečet skilly - a ted sem zjistil že to byla největši chyba meho života :-D
# 27.12.2007 14.41
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Maniak10: To se tu taky navrhovalo. Myslím že by to bylo dobrý, ale za poplatek, možnost pouze jednoho změnění povolání a snížení skillů na minimum. Třeba i všechny na 0.:)
# 27.12.2007 14.42
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

Kernoll:Fumaster: Ale když si někdo dá pobudu s tím že si řekne jak je to, že krade super a pak zjistí že na to platí obrana, snižuje to karmu a nemá to přílišnou praktickou využitělnost tak už je poněkud pozdě.



ne asi. Já jsem vybral pobudu a myslel pokud budu mit plizení na 100 tak budu neviditelnej.
# 27.12.2007 14.43
Obrázek
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Kernoll: tak to bych udělal pouze v případě když bych na tý postavě měl vip:-)
# 27.12.2007 14.44
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Většina těch aktivnějších hráčů chmatu má VIP.;-) (Ikdyž sou asi aktivní kvůli tomu, že mají VIP:))
# 27.12.2007 14.46
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
ale vip si dám na postavu která mi vyhovuje:-D
# 27.12.2007 15.00
 
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
dobré :) pochvala
# 27.12.2007 15.03
ObrázekObrázek

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pozdější možnost zvolení povolání

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.