Chmatákov online


Fórum – PC – HELP

Fórum » Archiv » PC - HELP [zamknuto]

Montik_obnova3
uživatel
SZ
Diskuze mimo mísu nefakčí tak to píšu sem.
S kámošem jsme zkoušeli cracknout Win 7, což se podařilo a jelo to i po dobu dalších 2 dnů. Pak se mi pořad každé 2hod vypínal PC (už dřív). No a tak mi kámoš poslal wl7exe, to byl jakýsi aktivátor Win 7, no a včera večer jsem PC vypnul a ráno když sem ho zapnul tak mám černou obrazovku a ted to mám pustené přes nouzový režím. Potřebuju to nák opravit, ale nwm jak, už jsme s kámošem něco zkoušeli, ale neopravili.
# 12.7.2011 15.15
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Preinstaluj, dej klasickej XP.... nejlepsi OP.....
# 12.7.2011 15.26
 
Montik_obnova3
uživatel
SZ
Nemám DVD s Windowsem 7 ani XP. Musím to opravit nějak ,,zevniř''.
# 12.7.2011 15.45
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
stahni si win 7 z netu a aby tam byl u toho i crack, instaluj je a crackni bez připojení na NET!!! , jinak ti tam hned při první aktualizaci skočí černá obr. a hláška,že jsou nelegál xD xD xD
# 12.7.2011 16.26
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Tohle se mi stávalo vždy když jsem měl zátěž na systém, nebo disk..
Třeba ukládání videa, vždy se mi přitom vypl PC, někteří si to možná pamatují.

Otevři PC, fukni opatrně do toho z toho vyletí prach, vem vysavač a vysaj to hlavně kolem větráku a disku, torstě foukej a saj, hlavně ne mokrou hadrou.. Pak písni.
# 12.7.2011 16.27
 
Montik_obnova3
uživatel
SZ
John1: To by šlo i bez DVD?
# 12.7.2011 16.29
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
jestli ti naběhne system(i s černou obr.) ,tak by to mělo jít,jen nezapomen odpojit PC od netu
# 12.7.2011 16.31
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Montik_obnova3
uživatel
SZ
Takže bych tady v nouzovým režimu mel stahnout crack, craknout to (odpojený net) a pojede to?
# 12.7.2011 16.39
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
mělo by xD ,když ne, tak v nouzaku stahni win,vypal si dvd a přeinstaluj a crackni(bez netu)


posilam ti PM

Maku: jen diskuze,doufám že ty jsi tak uvědomělej a veškerý ,byť i ten nejmenšíííí prográmek sis koupil (u toho bych chtěl bejt) xD xD xD



Naposledy upraveno: 12.7.2011 21.44

# 12.7.2011 18.01
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Kup si originalni windows a podpoř lidi co to vyvýjeli! (Az tak moc to nestoji jeste min pro studenty ;)) Sry toto je jaksi "warez diskuze" a i kdyz sem nedavame linky res si to jinde : ) cokoliv jo, ale radit jak cracknout windows ne.
# 12.7.2011 20.10
 

Fórum » Archiv » PC - HELP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.