Chmatákov online


Fórum – Unban

Fórum » Archiv » Unban [zamknuto]

Montik_obnova3
uživatel
SZ
Prosím o unban učtu: Mont!k na foru, díky. Nijak jsem nezhřešil, jen jsem propagoval svůj názor.
Rovnou žádám o unlock tématu: Boxerské rukavice
Proč? Protože: MAKU kde asi drží kulasy, sekyrky, zbíječky... v hubě né?!


Tot' vše.
# 29.5.2011 17.34
 

Stránky: 1 2

Montik_obnova3
uživatel
SZ
MAK: Řekl bych, že by stačil snížit warning....

Matomi: Vím, že se nemusíme, nejsi má krevní skupina, ale nadávat tady na tebe už nebudu.

Grok: Díky za podporu. :)
# 3.6.2011 21.03
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Pokud dosáhneš 100% warnu, tak se staneš "zablokovaným" a pak tě může odblokovat jen admin (my guess)
# 3.6.2011 21.28
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Montik_obnova3
uživatel
SZ
Jenže já se zablokovaným nestal, mužu se i přihlásit, ale nemůžu sem psát, napíše to že se 100% warn. to nejde, takže podle mě by to šlo když odděláte warn.
# 3.6.2011 21.38
 
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
valoun: Ale proč by ti měl snižovat Warning?? Bylo by to vůči ostatním fér ? NE... to by potom chtěl takhle každej..a to prostě takhle nejde.... BAN máš zaslouženě a Warning na účtě taky..protože si o něj sám žádal.... tak nevím proč pláčeš nad cizím hrobě....
# 3.6.2011 21.41
 
Gejsa
uživatel
SZ Mail
Potrebuju zrusit ban na ucet Spyricon, neslo mi prochazet portem a john1 mi rekl ze nejakym zazrakem utekl z NP ale ja o nicem nevim takze posim o zruseni banu
# 20.6.2011 20.49
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Gejsa:Potrebuju zrusit ban na ucet Spyricon, neslo mi prochazet portem a john1 mi rekl ze nejakym zazrakem utekl z NP ale ja o nicem nevim takze posim o zruseni banu



Vůbec tě nechápu, pokud máš takový problém, tak zrušením banu ničeho nedocílíš, protože o ban nejde. Tohle se děje jenom pokud máš na acc nastaveny kameny, které si musíš odtěžit v NP, a jelikož si nejspíš z něho utek tak máš smůlu. Je jedno jestli si utekl teď nebo někdy dávno.
# 20.6.2011 21.02
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Gejsa:Potrebuju zrusit ban na ucet Spyricon, neslo mi prochazet portem a john1 mi rekl ze nejakym zazrakem utekl z NP ale ja o nicem nevim takze posim o zruseni banu


smolík pacholík xD prostě si zdrhnul/a z NP a furt máš odtěžit kameny,proto nemůžeš přes porty xD xD xD tak unbanán nebude xD
# 21.6.2011 15.43
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
hatake kakashi
uživatel
SZ

koly aneb qqqqqq:Pokud dosáhneš 100% warnu, tak se staneš "zablokovaným" a pak tě může odblokovat jen admin (my guess)


Tady to tak není.

100% != blok

Varování tady může dávat >moderátor, status blokován a jeho oprávnění jen administrátor.

Gejsa xDxDxDxDxDxDlollollollollollollol
jeden smajlík znamená emoci, 2 a více demenci :P:P
# 29.6.2011 6.20
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Unban [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.