Chmatákov online


Fórum – Skin 62

Fórum » Archiv » Skin 62 [zamknuto]

MiCkeY™
uživatel
Obrázek
Ve hře: MiCkeY™
SZ Skype Web
Psal sem si s majitelem skinu 62 na skypu, že mi ho povolí za 50k tak sem šel do hry daly jsme si sraz a ja mu těch 50k dal, odlogl a řekl že napíše johnovi at mi ho nastaví prosím o vysvětlení, Nebo něco důkaž zde: snad stačí
Obrázek
# 4.6.2011 18.55
Obrázek

Stránky: 1 2

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jaký je jeho klan..?
# 4.6.2011 20.59
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Jasper:Jaký je jeho klan..?


Asi "Oškubem vás co by dup" :-D
# 4.6.2011 21.01
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Kdo asi
uživatel
SZ Mail
Ale smrt je acc ducha
# 4.6.2011 21.03
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
FuryanS°
# 4.6.2011 21.05
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
MiCkeY™
uživatel
Obrázek
Ve hře: MiCkeY™
SZ Skype Web
šak jo
Smrt a Duch je ten samý..
# 4.6.2011 21.25
Obrázek
The Gam3r
uživatel
Obrázek
Ve hře: The GaMeR,GaMeR™,Splash
SZ Skype Web
Nj.Za 50k si mohol skočit do mekáče xD xD xD
Myslím že Palmer (THE Gangsta) rozkrikoval že predá skin za 40k (62)

Mohlo by sa spravit že majitelia skinov by mali príkaz len na svoje skiny a nastavovali by ích hráčom za určitú sumičku :D
# 5.6.2011 4.05
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Taky jsem si něco takovýho říkal, jenže co kdyby nějákej vojeba zjistil heslo třeba od Sniper killera, a dal by si jeho skin xD

Přijít na heslo je celkem snadné.. Někdo si dává heslo všude stejný, takže stačí aby někdo vytvořil nelegál, nalákat tam někoho kdo má na Chmatu hodně peněz, nebo skin, potom až si "oběť" založí učet, podívat se do jeho složky kde je třeba nick, skilly, karma a heslo. Podívá se na heslo a zkusí to heslo použít i na jinej server...

Je možné že si tam dá stejné heslo jako třeba na ofíku, a pak jen stačí vzít všechny prachy, nebo si nastavit skin xD
# 5.6.2011 10.50
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Kdo asi
uživatel
SZ Mail
Ty se v tom nák vyznáš nezkoušel už si to?
# 5.6.2011 11.18
 
MiCkeY™
uživatel
Obrázek
Ve hře: MiCkeY™
SZ Skype Web
:D Ale toto byl pravý, mám na něj aj skype a prostě poodělavka ale chci aby se to nějak vysvětlilo
# 5.6.2011 11.22
Obrázek
[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail

Přijít na heslo je celkem snadné.. Někdo si dává heslo všude stejný, takže stačí aby někdo vytvořil nelegál, nalákat tam někoho kdo má na Chmatu hodně peněz, nebo skin, potom až si "oběť" založí učet, podívat se do jeho složky kde je třeba nick, skilly, karma a heslo. Podívá se na heslo a zkusí to heslo použít i na jinej server...


Takhle mě doběhli dva hoši, Andree a Quatro(Burton). Vykradli mi celého bojdu a tam okolo 12 bigu, 5 kulasu apod :) Dávejte si nato bacha !
# 5.6.2011 11.38
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype

Kdo asi:Ty se v tom nák vyznáš nezkoušel už si to?


Heh, na toto stačí mít jen věc která je nazývána IQ ;)

A souhlasím ze Smillingem.. Bacha na to! ;)

A ty Mickey se na to vykašli... Něco podobného se mi stalo, a musel jsem se s tím smířit :-(
# 5.6.2011 12.37
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Myslím, že by se tomu předešlo tím, že by daný skin mohl být použit pouze na jeden účet (vlastníka skinu).. Ale zase na druhou stranu je to Vaše chyba..
# 6.6.2011 14.10
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Skin 62 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.