Chmatákov online


Fórum – Gladiatus...

Fórum » Archiv » Gladiatus... [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Ahoj lidi,
Promiňte že píšu do teto místnosti, protože místnost " Diskuse mimo mísu " byla přesunuta do komunita.eu, a tam chodí 1 člověk za 50 dni.

Píšu sem z důvodu, že někdo mezi vámi se vyzná v tvorbě cheatu, které kradou účty, myslím že koblížek kdysi udělal cheat na chmat a když tam někdo zadal jméno a heslo, tak mu to poslalo na E-mail od toho určitého jméno a heslo, proto se vás ptám, jestli někdo neumíte právě tento Cheat vytvořit.

Děkuji za pomoc :)
# 14.5.2011 16.35
Xteen :))
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
myslím že na tyto otázky jsou specializované fóra...stačí google.cz
# 14.5.2011 17.19
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
ING, no právě že tam nikde nenajdu přesný návod :)
# 14.5.2011 18.03
Xteen :))
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
PS: nechápu na co potřebuješ "Cheaty" to neumíš hrát poctivě.. ??
# 14.5.2011 20.25
 
Jirekcz
uživatel
SZ
google.cz
>právě že tam nikde nenajdu přesný návod
>nenajdu přesný návod
>nenajdu

ಠ_ಠ
# 14.5.2011 22.21
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
hatake kakashi
uživatel
SZ
Cheat na krádež (popř. zjištění hesla)? To už spíše hack. Nicméně v tvém případě je nejvhodnější možnost BRUTAL FORCE. To je typ útoku, který zkouší různé varianty znaků dokud nevyčerpá možnosti, nebo dokud nezjistí heslo. Každopádně na takový útok by jakýkoliv provozovatel webových stránek jednoduše zajistil obranu (a případně i kontaktoval policii), takže ti to moc nepomůže. IMHO čekat několik let (v případě, že tě neodstřihnou) na jeden účet je asi zbytečně moc...

Druhá možnost je nabourat se do databázového serveru, zjistit si údaje a pak několik let hledat algoritmus pod kterým jsou hesla šifrovány. Pak vytvořit program, který by vytvářel hesla v hashi a následně bys je kontroloval s účty.

IMHO neexistuje žádný efektivní způsob, jakým by jsi dosáhl požadovaného výsledku třeba i v měsících.


BTW k tomu koblížkovu programu: Naprostý nesmysl postrádající jakoukoliv logiku. Už jen to slovo koblížek je jasná blbost. (na již neexistujícím webu (myslím tím portál) dokonce byl odkaz na jeho téma na nějakém americkém hacking fóru, kde žádal o pomoc v dosti trapné angličtině :D).


P.S.: Jediná efektivní možnost je založit si stránku, která by vypadala přesně jako web té hry s tím, že by login nejdříve směřoval na lokální skript který by ho následně přesměroval na pravou stránku s gladiusem. Toto jsem už hodněkrát viděl na facebook (dokonce tak kámošce ukradli účet :PxD).
# 15.5.2011 5.50
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Ok děkuji za odpovědi, myslím že mi to prozatím stačí, kdyžtak kontaktuji Koblížka.

Prosím o LOCK
# 15.5.2011 10.47
Xteen :))

Fórum » Archiv » Gladiatus... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.