Chmatákov online


Fórum – Ako ste začali?

Fórum » Archiv » Ako ste začali? [zamknuto]

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Pokud je server offline a VIP aukce bude až v stavu online, rozhodl jsem se založit tohle téma, které doufám aspoň na chvíli spěstří a skrátí čas, který jěšte musíme přečkat. A taky si myslím, že je nejvetší čas se představit každýmu, kto mě nezná jěšte, to platí i pro ostatní.

Podělme se navzájem s našima zážitkama, ako sme začínali, s kým, kto byl/je náš nejlepší kamarát, ako sme se dostali k chmatu, prostě vše co sme zažili tady.

Začnu tedy já:
K oficiálnimu serveru chmatákova jsem se dostal už vo verzi 1.4, kterou jsem ale hral velmi krátce, možná měsíc. Přešlo pár let a ja jsem byl nemocnej, když sem si spoměl na tuhle hru. V moměnte ako jsem se zaregistroval už nebylo času kdybych se nudil počas nemoci nebo mojich volných dní. Tenkrát mi cestu spletl Tatar123, který mě spolu s Martinem3 pár dalších výborných hračů naučil takměr všechno co umím teď. Neexistovalo popolední, které bych nestrávil aspoň na pár hodin u offíku. Čas plynul rychle a já spoznal takměr celou komunitu, připadalo mi ako bych se počas hraní vždy ůplně odtrhnul od reality a žil v jiném světe. Časem jsem zistil taky to, že bez chmatákova bych neznal tak dobrí lidi, ale i zlí. Taktéž jsem se tu naučil konečne pravidla futbalu a hokejulol.
Velkej vzor byl a vždy bude pro mě GM John1. Spomínám jak jsem ho vždy při jeho lognutí přímo zasypával otázkama ohledně chmatu. Se Santeou jsem taky překecal asi 100 stáří a dozvědel se toho vělmi vela o hráčech, samožrejmě jen v dobrýmlol.
Kopu mích přátel však postupně odešlo, buď z důvodu časového nebo z důvodu přestoupení na jiný server. Jednou po výpadku jsem si jen tak rybarčil u hnědýho chobotníka když najednou začal hnědý chobotník pronásledovat hráče s červenýma vlasma a zevloněm na hlavě. Zakecali jsme se a stal se mím nejlepším kamarádem jakého sem kdy spoznal virtuálně a odvtedy jsme na chmatu všude spolu a neexistuje jeden den kdy by sme neměli o čem kecat, díky Mario. Při Questech a častokrát i AFKování na správněm míste jsem spoznal Kubu4ewer, který je můj další skvělý kamarát, vždy mi pomohl se všem co mohl a velice ochotně se vždy domluvil když jsem něco potřeboval. No a v neposledným radě je to Sewer, který hru osladil velmi pěkne, a od jeho návratu jsme stihli co-to prokecat a zistil jsem, že je to velmi dobrý hráč či už po stránce chování, anebo správneho konání ve hře. Věrím, že časem se my dva Sewere spoznáme ešte lépe a budu se zabávat na tvých skvělých soutěžech, a budu ti pomáhat co nejvíc finančne, sponzorovat tě. Je toho kopu co bych mohl vykládat, no tohle si budu pamatovat navždy a věřím, že tí kteří jsou spomenutí v tomhle texte budou taky spomínat na krásne chvíle prožité na CHO.



Naposledy upraveno: 13.3.2011 20.07

# 12.3.2011 23.04
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) jooo dobrý téma..

No můj začátek :D ach ani nevím co to bylo za verzi.. ale jednou takhle hraju online web-broser hru boj o korunu českou a náš velitel tam pořád kecal o nějaký hře "chmatákov". Ten název mě totálně zaujal tak jsem začal vyzvýdat až mě poslali odkaz na web, přečetl jsem si pár věcí čučnul na screeny a říkal tak to zkusím. xD Pamatuji si jak sem kecal s nejakym typkem a on porad at nechodim do mesta ze tam jsou killeri a tak.. a ja si porad predstavoval obrovsky svet jako v online hrach typu runescape a tak. Nakonec jsem se odvážil do města (btw obrana tam pořád byla) přišel sem k bance, v tu chvíli nějakej týpek vytáhl sekeru a začal rubat, tak 2 seky za sekundu po 50 HP :D no 7 nas tam skapalo nez nekdo dal obranu..

A pak to nejak zacalo :)

Nejdriv jsem zacal s bajem kecat. To byli jeste klan wars Chmataparta versus ten nevim kdo ale leader byl F.D. xD nikdy jsem ho nemohl dat. Hezkee časy.
# 13.3.2011 9.47
 
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Já jsem k chmatu přišel od jednoho kámoše vždy jsme spolu chodily ven..a on pořád do mě hustil..chmatákov co se tam dělá..Tak asi týden sem si na to vzpoměl že se mnou o tom pořád kecal tak sem se zaregistroval..ale vůbec nic sem něvěděl,co mám dělat..nic.
Založil sem si bojdu(Spiker)kterého mám dodnnes :) většinu času sem trávil na 2.těžbě protože když sem byl malej měli jsem strašně pomalej komp..hodně moc mi pomohla hráčka Moon pořád sem se jí na něco ptal a ona vždy poradila co a jak?..dávala mi také hodně pěněz..Jinak sem s bojdou neměl co dělat tak sem pořád těžil..(mám 47 těžby :D) až potom sem zjistil že si mám založit Řemdu..kterého sem si nezaložil ale věděl sem že můj dobrý kamarád Standa Slezák(Neo.Cortex)měl super účet.Chmatákov už moc nehrál..tak sem se ho zeptal jestli by mi účet neprodal..a no řekl že jo :D:D
Takže takhle nějak to bylo!..:D
# 13.3.2011 9.55
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
Heh. Bylo to v době mích nemocí. Začal sem s účtem " Cronis ". Byl sem klasickej noobík, kterej trávil čas na lhotce. Vlastně, sem ani nevěděl o ostatních lokací.
No jako všechny lamky na lhotce jsem byl v úžasu když kolem někdo projel s chobotem a čepkou. Vždy sem slpoval. Jednoho dne kolem projel hráč " Reiser " který se mě vlastně ujal, a dostal mě tam kde su ted. Většinou sem strašně záviděl hráči odysseus který trávil afk ve chráněné. Obdivoval sem hodně hráču. Dnes proti sobě prakticky bojujem :-[
# 13.3.2011 10.33
 
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Pěknej příběh Smile..Jak příjde nikdo do hry tak neví co má dělat..ale myslím že v lhotce je hodně lidí takže snad mu snad vždy nikdo poradí..myslím že třeba Santea docela hodně pomáhá novým hráčům ..:D
# 13.3.2011 10.41
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
Potom sem ktomu samozdřejmě dostal bráchu, půlku třídy, a další půlku školy =P Ale všici jaksi skončili u jabka jako ty největší lamky.. S bráchou se pomalu nebavíme.. =/ Celá třída mě odsuzovala, tak sem každýmu zvlášt řekl svůj názor, a trochu přiostřil ;D
# 13.3.2011 10.44
 
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Jn..prostě na chmatu je každý dne hodně noováčků takže si myslím že by se někteří mohli chytit.jen jim prostě pomáhat když se na něco zeptají a né je poslat do prdele! :D
# 13.3.2011 10.47
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

_GuMi_NaToR_
uživatel
Obrázek
Ve hře: MeDaR_DíK
SZ Skype
Ke chmatu jsem se dostal asi tak cca 2,5 roky. Když jsem byl u bratrance furt mi dokola ukazoval co všechno tam můžeš mýt a co je tam srandy až nakonec mě přemluvil. Začalo to účtem Guminator který ale bohužel neměl VIP. Proto mi bratranec nabídl že mi dá účet který znalo pár jeho kamarádů. Jmenoval se Banditos a s tím byla sranda rádi jsem si vždycky blbli já Koblizek a Dollar na našem ostrově. Na ostrově jsem měl vždy hlavní úkol mýt svoji truhlu vždy až po okraj naplněnou hp rybami. Ale jak jsem říkal byl to veřejný účet a v té verzi se dalo bugovat no tam mi kámoš vlezl na účet a začal bugovat. No a hádejte dostal ban a Banditos už nepatřil ani jednomu z nás. Proto jsem si založil účet MeDaR_DíK no a ten mám až do dnes i s VIP...
# 13.3.2011 10.48
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jednoduše :D CHodil jsem s Cibym a Kaktusem do třídy a ti mi o tom pořád básnili, jenže já měl doma vytáčený net přes pevnou linku, takže na nějáké takové hry jsem mohl zapomenout, ale pak přišel zlom, my se přestěhovali a moje hraní mohlo začít. Začínal jsem ještě ve verzi, kde nebyly žádné povolání, zákaz střílení u banky a tak :D Po této verzi jsem skončil, protože byl wipe, přišly povolání a změny :D A mně se to nelíbilo, tak jsem hrál první noc po wipe, ale pak jsem se na to vykašlal :). PAk sme se k CH zase s Cibym vrátili, když zrovna začínala 1.4 po WIPE a to jsem hrál aktivně, dokud jí Gizmo navždy nevypl :).
BTW Maku:Je dost pravděpodobné, že ten borec u banky byl "Blizzard" :DD :P On mi vždy vykilloval tolik věcí :D Na skype jen zavelil "Pujč mi sekyru a sbírej" :D
# 13.3.2011 12.43
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Někdy v říjnu roku 2006 my bylo 10 let a na PC se furt nudil..
Najednou na mně pokřikl otec že má novou hru ať se jdu mrknout.
Já tam viděl hlavičky ja se divně hýbou a jezdí na jakýsich kulatých potvorách.
Ale co, stáhl jsem si to a hrál jsem to s tátou asi týden.
Chodili jsme denně na houby do lesa a šetřili na sniperku.
Asi po týdnu vydělávání jsme si jí koupili a začali střílet, neměli jsme ani tušení co je obrana, takže jsme zabíjeli u rybárny.
Jak táta dostal obranu, vykašlal se na to a hrál jsem to já.
# 13.3.2011 12.51
 
pk___lovec
uživatel
Ve hře: pk___lovec
SZ Mail
K Chmatu som sa dostal asi pred rokom a pol. Tiež som sa to dozvedel od kamarátov zo školy tak som si povedal, že to skúsim. Nalogol som na ofík do rybárni kde bolo veľa ľudí. Nechcelo sa mi chatovať myslel som si, že stačí keď to budem hrať sám pre zábavu bez chatu. Prešiel som pár krát Lhotku dookola až som nakoniec došiel do portu a vidím, že bar. Hneď som tam išiel a tam bol ten kamarát čo ma na to naviedol. Dal mi nejaké chk a povedal mi, že mám ísť na rub si kúpiť kúl nech môžem kílliť. Tiež som nevedel čo je obrana tak som kíllil každého až nakoniec nejakého ch.t.s. ktorý sa ma pýtal prečo som ho kíllil a keďže som nechatoval dal ma do NP nejak na týždeň keď ešte neboli kamene. Potom som objavil Jabko tam som hral asi tak 10 hodín a prestal som hrať tak na mesiac. Potom, že test new verzie po vypnutí testu new skiny až som úrišiel ku Chportálu a tam kde som.. :D
# 13.3.2011 17.21
 
olanek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Olda,Becher,Manson,Tesla
SZ
Před několika lety mi starší ségra pověděla o hře, že jí hraje kámoš a že mi na E-Mail pošle odkaz na tu hru.. Toš byl sem rád, že tam nebudu sám. O pár hodin porději mi přišel odkaz a nick který patří tomu ségřinému kámoši. Hru jsem si ihned stáhl. Po chvíli stávené registrací sem se s ním setkal u rybárny na začátečnickém ostrově jako řemeslník... Úplně sem čubrněl kolik tam je lidí, doslova hlava na hlavě, a v tu ránu do mě nějkdo šel s dřevěným kůlem a psal v chatu ať napíšu obranu, napsal jsem a najednou z čista jasna spadl blesk a zabil ho, ptám se kámoše co to bylo a on, že to je pro nováčky a platí to jen na některých ostrovech. Vyrazili jsme na rub že je tam prý výhodnější práce a jek jsme tam došli tak "rub" "bác" "pif" a byl sem mrtvý, ihned jsem napsal obranu , ale co se nestalo, nestalo se nic. :D Děsně na*raný sem odešel k Lojzovi, (kámoš tam psal dokola obranu a věřil že jednou zabrat musí...) u Lojzíčka se objevila nějaká hlavička holčičí postavy a že mi ukáže kde je doktor, šel jsem s neuvěřitelnou radostí došli jsme k němu a povídá ať na ňho 2x kliknu... Bohužel jsem kliknul a koplo mi to. Pak sem se chtěl znovu přihlásit a: Server je plný přihlásit se mohou pouze hráči s VIP členstvím, k zakoupení na webu. Byl sem strašně skalmaný ještě sem napsal kámošovi a on že sem prý moc dobrý a proto to nejde.. Nicméně sem ráno příštího dne úspěšně nalogl a po chvíli zase koplo a ta samá zpráva.. Od té doby sem asi 2-4 roky nehrál... Až tuhle jak sem byl nemocný sem si na chmat vzpoměl. Nu zaregistroval jsem se nalovil rybky prodal jsem je a hurá na opuštěný rub kde nikdo nebyl z důvodu školy, robal jsem až do odpoledne kdy se začali objevovat killeři honem sem utekl protože sem věděl co by mě jinak čekalo. Uviděl sem santeu jak rozdává rady, tak sem četl a četl a nabíral zkušenosti ale začítečnický ostrov sem opustil až po týdnu protože sem se obával že jsou všude killeři, ten den kdy sem se odvážil jít pryč s začátečnického, sem šel n toaletu, a napadlo mě že vy va 3:00 nemusel nikdo hrát a taky že ne. Udělal jsem velký průzkum a myslel sem si že je mapa snad 10x věčí než skutečně je pak sem si až všiml že na webu mapa je a prohlížel jsem kde sem všude byl no po pár měsících se se mě stával zkušenější a zkušenější hráč začal sem skillit a můj první skill na 100 byla zručnost to sem byl moc rád a napadlo mě že by těžby mohla být výhodnější :) byla a za 2 hodiny sem měl 100 pak sem zatoužil dotáhnout rybko což sem mi po dlouhé době úspěšně povedlo... Skilil jsem a skillil až sem všechny své řemtovské skilly dotáhl na 100 a začal pomáhat nováčkům.... Toť můj exelentně nudný, možná i nesmyslný článek od mojí minulosti až po součastnost.. Za pravopisné chyby se omlouvám :)


EDIT: Když si to čtu tak mi to co jsem napsal připadá jakoúplná kravina :D
# 13.3.2011 17.58
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
ako?:D no ako lama.
# 13.3.2011 21.10
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Všechno jsem si přečetl a můžu říct že mě nejvíc zaujalo od Hajzlika.

Teď napíšu něco o mé budoucnosti a minulosti:

Kdys dávno mi bylo 8-9 let mojemu bratrovi bylo 14 let šli jsme k tetě a můj kámoš kterému bylo a furt je o rok více byl na počítači a já v obýváku u kámoše. Teta mi řekla ať jdu za Patrikem (Kámoš). Šel jsem tam a on hrál hru Chmatákov, nejprve jsem si říkal že je to volovina, ale nakonec mě to zaujalo. On byl zrovna z bojovníkem na těžbě a z dobrým chlapcem a taký účinkoval jako CH.T.S jmenoval se Policista. Potom jsem asi po 3 hodinách to taky začal hrát a jak jsme šli domu kolem 20:00, tak jsem si tu hru i stáhl po dlouhém překecávánim bráchy. Poprvé jsem začínal z nickem Ježíšek. S timto nickem jsem hrál do 240 stáří a potom jsem skončil z důvodu že jsem neměl čas na počítač věnoval jsem se více realnému životu a kamarádům. A asi po 2 letech jsem zašel na tento portál a už jsem jenom na  fórku. Takže timpadem mi je 11 let a jsem šťastný. Je tu docela dobrá komunita plno kamarádu atd.

Děkuji patriku za to že jsi mě tu dostal.

Timto můj příběh končí. Prosím omluvte mé pravopisné chyby.
# 14.3.2011 17.50
Xteen :))
-dj barta-
uživatel
Obrázek
Ve hře: dj barta,kdo by to cekal?
SZ Mail ICQ Skype Web
No takže...V září 2008 kámoši začínali na chmatu a říkali mi že to mám taky zkusit ale mě se to zdálo jako blbost. Jednou sem byl u kámoše a tak sem se tam teda zaregistroval, kámoš mě učil krást ryby, chytat je a prostě základy ale to sem ještě neměl net. Tak sem chodil na veřejnej internet nebo sem hrál ve škole a u kámoše. Potom sme si třeba mysleli že když kradeš ryby a děláš blbý věci tak máš schválně plnej server a takhle. Potom v létě 2009 sem měl konečně net tak sem hrál s kámošema ze třidy. S jednim kámošem jmenoval se myslim Staropramen sme hráli každej den a už sme byli nejbohatší ze třidy takže sme měli už nějaký lepší věci atd. a to zrovna končila chráněná zóna. On si ten kámoš nikdy nečetl web a tak ani nevěděl o tom že se chráněná zóna ruší takže si dal všechny věci do inventáře a chodil po chráněný s 25 hp a psal: "Prodám věci" takže ho samozřejmě killeři hned zabili proto skončil.Pak sem asi půl roku hrál sám, získával sem věci i peníze ale neskillil sem. Potom se zase do třídy zanes chmat a začal hrát i můj kámoš DJ Lop. S ním sem zažil na chmatu taky věcí třeba jsme soutěžili kdo bude mít první nějakej skill na 100 nebo s jeho bratrancem se vydávali za Natíka (a povedlo se mu obrat o vánočku a o myslivku nějaký Chtsáky) ale přišlo se na to a za chvíli měl BAN. No a pak přestal hrát a na chmatu se už asi měsíc nic nedělo (bylo zavřený fórum). Ale potom udělal Matty nový fórum tak sem tam začal chodit ale přestával sem už hrát. Časy plynuly až sem začal psát tenhle článek
# 15.3.2011 18.48
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Fórum » Archiv » Ako ste začali? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.