Chmatákov online


Fórum – Aktualizace webu

Fórum » Archiv » Aktualizace webu [zamknuto]

Resa!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spiker,ReSaRix
SZ Mail ICQ Skype
Zdravím,tady to je pro Gizma,kdyby si měl čas Gizmo nemohl by si třeba na web hodit nové screeny určitě bych nějaké sehnal!V poslední době bylo docela hodně akcí a pár lidí určo dobré screeny má,pak třeba nová pravidla třeba že by john sepsal a ty si je sem dal.Myslím že to je dobrý web no ale je tu strašně moc starých věci,lidi nezajímá co bylo před já nevím 2,3 roky třeba u těch obrázku by se mohli staré nechat a udělat jako 2složky v jedné staré screeny(ze staré verzi) a v druhé nové!Myslím že by to bylo dobré zpestření hry!
# 14.1.2011 9.25
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Resa:to seš fakt takovej debil,co se sere do všeho??? od kdy má Gizi nastarosti Web???

nejdřív zkus přemýšlet než něco vybleješ(i když v tvým případě s tím přemýšlením...3-()
a pokud vím,nemají se zakládat témata pro Giziho xD
# 14.1.2011 9.46
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Resa!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spiker,ReSaRix
SZ Mail ICQ Skype
Tak od tebe čekám že zase budeš nadávat..tak sorry ale já nevím kdo má na starosti web..jen říkam že toho webu je škoda když je pořád stejný žádné novinky nic..tak si to vem je pěkné že tam jsou vzpomínky na starou verzi ale co bylo to bylo ted je nová verze a na webu není ani jeden screen z nové a jak dlouho už je nová verze!?
# 14.1.2011 9.49
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Resa!: tvoje názory působí na každýho jak červenej hadr na bejka,nevidíš si do dr.ky a každejch 5 min mluvíš jinak.
Btw: proč hraješ,když máš tento podpis?:S Chmatem sem skončil! už NEMÁ BUDOUCNOST!
# 14.1.2011 10.25
 
Resa!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spiker,ReSaRix
SZ Mail ICQ Skype
Sorry na ten sem zapoměl.:D
# 14.1.2011 10.51
 
Jakko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype
Pravda no, kontaktuj WebMastera :D
Jinak se to nejspíš řešit nedá.
# 14.1.2011 12.40
 
Resa!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spiker,ReSaRix
SZ Mail ICQ Skype
Hmmm..ale to není jenom web jde o vše možný.myslím že ale nový design webu by určo prospěl..njn škoda že prostě gizmo nemá čas..vždy když se chmatu věnuje tak to stojí za to!!Ale to se stává málo kdy :(
# 14.1.2011 12.47
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Resa!:njn škoda že prostě gizmo nemá čas..vždy když se chmatu věnuje tak to stojí za to!!Ale to se stává málo kdy :(


Co to tu meleš za sra.ky??3-( Giz udělal málo pro hru?? Proč si myslíš,že už na to ,,nemá,, čas?? Přečti si pár komentů od něj a třeba to pochopíš (i když u tebe silně pochybuju). Kvůli takovejm tupcům, jako jsi ty, na to peče...

Btw: screeny ze hry sem můžeš hodit i ty sám ne? Kvůli tomu se přece nemusí měnit web a pravidla hry...
# 14.1.2011 13.00
 
Resa!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spiker,ReSaRix
SZ Mail ICQ Skype
Ježíši Santeo mlč..:D mluvím o současnosti...Asi vím že Gizi tu hru vymyslel víš..:D
Ale já myslím tedko..jen tu máte na mě kecy s džonem..tobě by se to jako nelíbilo???
# 14.1.2011 13.11
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Resa!:Ježíši Santeo mlč..:D


Proč? Vyjadřuju se k tvýmu topicu

Resa!:jen tu máte na mě kecy s džonem..tobě by se to jako nelíbilo???


To jsem nějak nepobrala 3-(

Kluci na portále dělají novej web a ty čistě ,,náhodou,, založíš téma novej web na ofiku 3-(, tak se zamysli nad tím, co tu píšeš
# 14.1.2011 13.28
 
pk___lovec
uživatel
Ve hře: pk___lovec
SZ Mail
Resa keď sa ti nepáči desing tak sa vykukaj na chportal.cz čo dnes spustia :D
# 14.1.2011 14.18
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Ty záležitosti jak se Gizmo přestal být aktivní na vývoji hry si moc nepamatuju takže tady nebudu kecat. Ale pokud se nemýlim tak web dělal DJ Miky a ten už s Chmatákovem skončil. Každopádně já nesouhlasím, líbí se mi tam ty staré screeny.

Jinak Resa! nauč se vyjadřovat a psát lépe, pak k tobě lidé budou možná přívětivjejší, i když ty zkušenosti co s tebou maji tak nwm... :)
# 14.1.2011 14.24
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Ne.

A příště použij mozek, než něco vyplodíš.
# 14.1.2011 14.35
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Fórum » Archiv » Aktualizace webu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.