Chmatákov online


Fórum – Stížnost kuba4ewer

Fórum » Archiv » Stížnost kuba4ewer [zamknuto]

Dpajac
uživatel
Obrázek
SZ
Zdravím all,
Dneska kolem 13:04 jsem potkal redku tak jsem ji zabil a pronásledoval až k lékarně tam jsem ji zabil 1x. Kuba4ewer se k ní zrovna portnul. A co by ne dá nám oboum NP. Nemá přímy důkaz a DaMaK sám viděl jak jsem ji kilnul kousek od Rybky. Myslím si že toto stačí + mám screen jak se vychvaluje že tu jsem njuub a že stejnak prohraju. Prosím tuto větu respektuje jako všichni na zeměkouli "Vždycky zvítězi pravda a ne jen lidi kteři jsou v hrách víc než začátečník nebo-li normálni člověk který má hodnost Člen hry"

Screenshot img132.imageshack.us/i/80010200.png/

Děkuji za přečtení, ale taky za odpověď. Dpajac :)
# 9.12.2010 13.22
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Kuba 4ewer má pravdu ..
Takže si nemyslí, že ho někdo vyhodí ..
A to co on ti psál, tak za pravdu snad down práva nejsou né? :-D
# 9.12.2010 13.26
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Dpajac
uživatel
Obrázek
SZ
Lowasi teď mi nejde o pravdu, ale o to že se vysmívá a nadává normálním hráčům. Jestli mi na to odpovíš že je to normální tak asi jsi retar**** protože nikdo si nenechá od nějakého CH.T.S nadávát natož od GM ....
EDIT:
Tuším že spoustá zvás nečetla větu co jsem napsal ... Proto to říkáte ...
# 9.12.2010 13.30
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ignoruj ho to je tak těžké?
Jinak nebudu si s tebou tady hádat jenom jsem řekl svůj názor :-)
# 9.12.2010 13.31
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Dpajac
uživatel
Obrázek
SZ
Jo, takže on nám může nadávat a já ho mám Ignorovat?? Kdybych mu já napsal že je dem***t a že se mu každý bude vysmívat tak už vidím NP a 500 kamenů, ale když on mi to napíše tak se vysměje že se mu nic nestane. Chlapci stimto by se měl dělat pořádek.....

Ano tvůj názor chápu
# 9.12.2010 13.34
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Dpajac:nejdřív se vydáváš za cizí hráče a na forko píšeš tři pr.ele komentů za x účtů a jen zapnou hru,už tady ,,brečíš,,.Myslíš,že tě kuba zavřel proto,že se nudil?Odtěž trest a nepyskuj tady pořád.Je to pouze virtuální hra,tak z toho nedělej takový drama,nejde o život.A jen tak na okraj marně hledám na tom screenu to,jak tě kuba urážel3-(
# 9.12.2010 13.50
 
Dpajac
uživatel
Obrázek
SZ
Vysmívál se mi. Jestli myslíš že toto neni urážka tak jsi zajdi k psychologovi on stebou něco udělá "Paní dospělá"
# 9.12.2010 14.09
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Věta, kterou jsi napsal v úvodním příspěvku, nedává vůbec žádnej smysl 3-(
Co se týče toho, co Kuba píše na tom screenu - nechápu, o co ti jde, vždyť má pravdu...

Taky se ti vysmívám. Jsi ubohej blbeček a o takový tady fakt nestojíme. Nechápu, že máš ještě tu drzost se ozývat ... a psát zase z jinýho účtu, říkal jsi, že už budeš psát jen z toho Shreka :-D

Jak si tady tak pročítám tvoje reakce, tak stále víc zjišťuju, jakej seš dement :-D , vždyť píšeš úplný bláboly - "Jestli myslíš že toto neni urážka tak jsi zajdi k psychologovi" - no co to je za kravinu? :-D :-D

Prostě seš TRAPNEJ !!!

Obrázek
# 9.12.2010 14.25
Obrázek
Yamallda
uživatel
SZ Mail
Ty můžeš být rád že nemáš BAN IP 3-(
# 9.12.2010 14.30
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Ser na ně. Jestli nemáš za kamoše nějake GM nebo CH.T.S tak máš smůlu. Tady jsou GM všechno. Dělají si co chtej a abych řek pravdu tak tu hru spíš ničí ja už sem to radši přestal hrát. Na forum a na web chodim protože je chmat Cool hra.
# 9.12.2010 14.34
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Aha, ty budeš zřejmě jeden z těch, kteří buď "bezdůvodně" dostali NP nebo GM nechtěl řešit jejich "problémy" s ukradnutým chobotem...a neřešil to ani po tom, co jste ho 3x poslali do prdele...

Tyhle keci tady nikdo nebere vážně panáčku... Hráči, co za něco stojí vědí, že GM i CHTS dělají svou práci dobře. A k tomu, aby to věděli to nemusí být jejich kamarádi.
# 9.12.2010 14.48
Obrázek
nooba kuba
uživatel
SZ
lol fakt sem nečekal že to opravdu dáš na fórko :-D ty sice píšeš že ti kuba nadával ale to je blbost nenapsal ti ani jedno sprostý slovo xD. A ty si na něj taky nebyl zrovna slušnej tak se pak nediv a ešte si furt lhal jak si ho nerekilil atd.. Pak si každej řekne že nemá cenu už hrát když je chmat plnej dementů a přitom to je jeden a ten samej hráč
# 9.12.2010 14.49
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Zabíjet redku u nemocnice? Jasně, že tě tam hodil. Use your goddamn brain.

A ohledně toho screenu... každej se ti bude smát, takže...

Bájbáj, lock, tady už vůbec nic k probírání neni a jen by tu byl zase shitstorm.
# 9.12.2010 14.52
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Fórum » Archiv » Stížnost kuba4ewer [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.