Chmatákov online


Fórum – Dodatek

Fórum » Archiv » Dodatek [zamknuto]

CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Kozle mi chceš říct, že když web má doménu CZ tak je výhradně pro CZ komunitu.

Opomenu Ukrajince, chceš mi říct, že Slováci pro CHO nic neudělali? Že Sam #12 dělál x let GM jen tak, aby ho nějaký nevychovaný fracek pomlouvál a vyhazoval?

Když si to vezmeš tak jak víš, že jsem Ukrajinec viděl si mě někdy, můj OP nebo něco jiného? Třeba jsem lhal. Taky jsi třeba róm a děláš tu ze sebe bělocha a cítíš se fajn.

PS: Mezinárodní zkratka zkratka Ukrajiny je UA(UKR)

UK- United Kingdoms

//: Jireky: +35% 3-(
# 26.11.2010 13.46
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
A slovák dělá taky redaktora .. ;)
# 26.11.2010 13.53
 
pk___lovec
uživatel
Ve hře: pk___lovec
SZ Mail
Keď je CZ tak to nevadí tu je hlavné že tu rozumiete inak všetky Národy či už CZ SK alebo UKR sú si rovnocenné tu ide iba oto aby sa dalo rozumieť reči.
# 26.11.2010 14.12
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Už dlhšie si všimam na internete že češi nemajú slovákov moc radi respektíve vzťah ich ku nám nieje ako ten náš ku vám. Ja češtine rozumiem pomaly ako keby to bola moja rodná reč a myslím si že aj 90% slovákov, češi nám rozumejú len to, čo je podobné v češtine... My vás povetšinou bereme ako "bratov" a vy nás ako parazitov ktorí sa na vás priživovali za dob ČSRxD Bohužial...

A to rozdelenie komunity podľa domény 1. radu je kokotina jak hovado. Kto sa pohybuje po internete si už dávno musel všimnúť, že dómena 1. radu je prakticky len na parádu:-D Komunita sa rozdeľuje podľa mňa podľa jazyku, akým sa v nej dohovára... Asi nikoho z nás nenadchne stránka písaná turecky a pritom to môže byť Chmatákov 3xD a môže tam byť aj normálna komunita... Lenže mi by sme sa tam prd dorozumeli aj keby mali doménu ".sk".
# 26.11.2010 14.21
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Když se téma s totálně retardovanou diskusí lockne, je to proto, aby tam nikdo už nepsal a nepokračoval v tom. 3-(

Pálo, tady vidíš, proč je slovo "kokoti" nanejvýš výstižné slovo.
# 26.11.2010 14.24
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Fórum » Archiv » Dodatek [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.