Chmatákov online


Fórum – Príhovor (Prosím Gizmo, čítaj ... ;)

Fórum » Archiv » Príhovor (Prosím Gizmo, čítaj ... ;) [zamknuto]

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj komunita :-)
Zrovna dnes ráno, som čítal tento článok ...
freehry.doupe.zive.cz/magazin/exkluzivne-chmatakov-2-vime-jaky-bude/
Hovoril som si, že hráči boli kedysi iní ako sú teraz, a že Gizmo,by pre vtedajšiu komunitu spravil všetko. Bohužiaľ, hráči sa menia, dobrý hráči vyrástli, a malé, nič nechápajúce deti prichádzajú na túto hru, nechápu, že nebyť Gizma, nič z tohto tu neni ... Moc ma potešila správa, že CH 2 je vo vývoji ... Bohužiaľ, ani o mesiac na to prišla správa, že chmátakov 2 tu KONČÍ ... Jediná nádej sa objavila, keď Gizmo povedal, že porozmýšľa o opatovnom vývoji .. Avšak táto správa pominula už keď sa zastavili UpDaty pre Chmatákov 1.5... Chmatákov 2 Source code sa napokon predal, a tým Gizmo hodil Ch2 za hlavu. Nádej, že ešte niekedy CH2 Spatrí svetlo sveta teda pominula úplne ... Avšak mnohý hráči, ktorý si hru vážia by moc ocenili, keby sa Ch2 projekt opať opráši ... Tento príhovor by som hccel venovať Gizmovi, ktorý pre nás robí bez tak dosť, a furt ho žiadame o niečo nové ... Gizmo má problémov dosť, no aj tak ho stále otravujeme ... Ale Gizmo tu má pri sebe pevnú komunitu hráčov, ktorý vedia hru oceniť, a maju o hru záujem ... Viac-menej by sme boli dosť poctený, keby Chmatákov 2 zase krásne kvitol ... Ale aj tak chcem Gizimu poďakovať za všeko, čo pre nás doteraz urobil, ale chcelo by to Chmatákov pohnúť trochu dalej ... Chmatákov Projekt stojí, a moc veľa normálnych hráčo a fandov by ocenilo, keby sa Chmatákov opať niekam pohol... No je to len na tebe Gizi, a nezabúdaj, aj keď ti niektorý dementi furt nadávajú, proušujú pravidlá, stále máš pri sebe kus klomunity, ktorá si ťa vždy zastane !!!
TEraz je tvoje rozhodnutie už len na tebe, a budem rád keď si to Gizmo, prečítaš .. ;-)
# 14.11.2010 11.23
 


SZ
Napsal si to krásně, není co dodat, ale myslím si že už CH2 nebude..
# 14.11.2010 13.13
 
Big Matty :O
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris, Balak
SZ Skype Web
Souhlasím z Mykkym.

Ale témata pro Gizma jsou zakázané myslím si, že normální uživatel by obdržel WARN.
# 14.11.2010 13.20
chportal.cz - Poznejte nové možnosti...

Obrázek

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Ale tohle není úplně obyčejné téma ..
# 14.11.2010 13.22
 


SZ
BIg MAtty, on to napsal spíš jako poděkování za všechno... =)
# 14.11.2010 13.23
 
Big Matty :O
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris, Balak
SZ Skype Web
Dangu chápu to ale stejně .. No mě to nevadí ale třeba Gizmovi to bude vadit. :)
# 14.11.2010 13.23
chportal.cz - Poznejte nové možnosti...

Obrázek

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Proč by mu to mělo vadit ? Dle mého názoru mu nevadí lidi, který umí slušně poděkovat, a zároveň služně požádat .. ;-)
Teda jinak, podlě mě Gizmo umí pochopit normální lidi ... Kdyby to sem napíšu ve stylu "Gizi PLS delej na tom CH2 protoze ch15 je upa osmarina teda uz me to nebavi ta delej" <-- Tohle by nasralo i mě .. Ale kdyby sem byl já na jeho místě, takové téma by mě potěšilo .. :)
# 14.11.2010 13.34
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Dangu téma je pravdivý a napsaný moc hezky,za tuhle hru vděčíme Gizimu.Jenomže se bohužel našlo dost těch,kteří mu ji znechutili,ať už urážkama v různých zprávách nebo tím,že ji přímo ku.vili.I když je nás ještě dost,kteří o to mají zájem a baví je to,psal to již několikrát,že již CH nebude nijak rozvíjet.Je to škoda,ale na druhou stranu ho musíme pochopit,nechat si pořád nadávat by taky nikoho nebavilo..Ale jinak souhlasím s tebou,je to prima hra a dík za nilol
# 14.11.2010 13.43
 
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
Ano...Santea má Právdu ještě hodně hráču kteží mají o hru zájem jsou to dobrý hráči...Chmat je Super hra!Možná ne jako dřív ale pořád mě to tu baví a pořád tu budu hrát!!
# 14.11.2010 19.03
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Ja som mal o hru záujem. Asi znovu začnem keď že už sa tam nudiť nebudem (viz. Chmazka)

Je pravda že v hre sú najmä retardované deti, ale netreba ich brať vážne. Keď ti moc nadávajú ignoruj ich a nerieš to. Keď to budeš riešiť, dodáš im iba na ego. :idea:

čo sa týka hry ako takej, dobré. Páči sa mi že si na všetko zarábam sám, a kupujem z vlastných. Mať peniaze občas nič neznamená. preto si kamarátov platím ,že? :-P
# 15.11.2010 17.12
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ

Vitaliy:Ja som mal o hru záujem. Asi znovu začnem keď že už sa tam nudiť nebudem (viz. Chmazka)

Je pravda že v hre sú najmä retardované deti, ale netreba ich brať vážne. Keď ti moc nadávajú ignoruj ich a nerieš to. Keď to budeš riešiť, dodáš im iba na ego. :idea:

čo sa týka hry ako takej, dobré. Páči sa mi že si na všetko zarábam sám, a kupujem z vlastných. Mať peniaze občas nič neznamená. preto si kamarátov platím ,že? :-P



Hovoríš úplne od veci .. Tu nejde o to, čo sa mi v hre páči ... Ani tu neriešim nejaké retarddované deti ...
# 15.11.2010 17.15
 
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Vyjadril som svoj názor, na situáciu v hre. 3-(
# 15.11.2010 17.17
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ha řeknu vám to takhle :)

Gizmo je teď trochu zaneprázdněn prací..

Ovšem jak jste si všimli možná, nedávno byl chmat spuštěn pro ty kteří nikdy hru nevideli (jen chat a chozeni po mape)

Tato verze :) byla nakodovana od znova od zacatku (byl prodan jen kod ne grafika, takze s grafikou nebyl problem)



Naposledy upraveno: 20.11.2010 20.37

# 15.11.2010 20.18
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Já věděl, že Gizi nás nenechá jenom tak bez naděje :D
# 15.11.2010 21.32
 

Fórum » Archiv » Príhovor (Prosím Gizmo, čítaj ... ;) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.