Chmatákov online


Fórum – Vytvořit server

Fórum » Archiv » Vytvořit server [zamknuto]

OnO97
uživatel
SZ
Ahoj!

Nedokážu najít návod jaksi vytvořit server. např. jakto ma Jabko.net
Kde simuzu vytvorit server jaky ma napr. Jabko.net ?Dekuji OnO97
# 7.11.2010 17.37
 

Stránky: 1 2 3

Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Neudělal jsi můj server. Já jsem si koupil server od Gizma. Ode mě server nemáš, tak tady zase nelži!

Nechtěl bych být v tvojí kůži... ale neboj, nebudeš první. Dva lidi už to taky postihlo. Ukradli server stejně jako ty. Jejich rodiče museli zaplatit asi 150 000,- Kč
# 9.11.2010 15.57
Obrázek


SZ
Sewere, myslim že to myslel tak že klienta od tvojeho serveru sewerchmat.exe nebo jak to máš, přejmenoval na to ono... ;) =D Jinak pokuta tě nemine noo :(
# 9.11.2010 16.08
 
pk___lovec
uživatel
Ve hře: pk___lovec
SZ Mail
Máš 12 no a ? Ja mám 11 a nerobím píčo*iny. Na to si mal myslieť najprv než si to založil mal si sa opýtať alebo tak a nie vyje*ať sa na pravidlá.
# 9.11.2010 16.09
 
HoNzík21:P
uživatel
SZ
nechtěl bych
# 9.11.2010 17.14
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

OnO97:nicx sem neukradl dalsem tam seweruv server ale prejmenoval semho na ono97 ...... tose musim rsit s sewerem ne svama.Tak prominte ale ja daltuto hru nebudu hrat!-a na forum uz nikdy NEPUDU!


...plus si okradol Sewera a ešte aj ten môže podať trestné oznámenie. Pekne si si to posral chlapec...
# 9.11.2010 18.59
 
Yamallda
uživatel
SZ Mail
No kdybych to udělal já tak by mě rodiče asi vydělili, jinak ti opravdu nezávidím, za takových 150 papírů se dá pořídit moc věcí :-)
# 9.11.2010 20.12
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

OnO97:nicx sem neukradl dalsem tam seweruv server ale prejmenoval semho na ono97 ...... tose musim rsit s sewerem ne svama.Tak prominte ale ja daltuto hru nebudu hrat!-a na forum uz nikdy NEPUDU!


Chudák :D pěkně ste mu to dali. Ten už se nevrátí.

Karel Kryl:Neudělal jsi můj server. Já jsem si koupil server od Gizma. Ode mě server nemáš, tak tady zase nelži!

Nechtěl bych být v tvojí kůži... ale neboj, nebudeš první. Dva lidi už to taky postihlo. Ukradli server stejně jako ty. Jejich rodiče museli zaplatit asi 150 000,- Kč


Jestli už dva lidi platili (tolik peněz) tak proč by gizmo prodával zdrojový kód?
# 9.11.2010 20.47
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

šneček
uživatel
SZ

Jestli už dva lidi platili (tolik peněz) tak proč by gizmo prodával zdrojový kód?

Přesně
# 9.11.2010 20.50
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Karel Kryl:Nechtěl bych být v tvojí kůži... ale neboj, nebudeš první. Dva lidi už to taky postihlo. Ukradli server stejně jako ty. Jejich rodiče museli zaplatit asi 150 000,- Kč


Těch, kteří to ukradli je mnohem víc...
# 9.11.2010 21.06
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
"chudák", ten už sem nanapíše .. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
# 9.11.2010 21.27
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

grok:Jestli už dva lidi platili (tolik peněz) tak proč by gizmo prodával zdrojový kód?



Nevim, ale řikal mi to nejeden člověk... A věřim tomu, já bejt na Gizmově místě, taky bych si to nenechal líbit.
# 10.11.2010 6.35
Obrázek
HoNzík21:P
uživatel
SZ

Karel Kryl:

grok:Jestli už dva lidi platili (tolik peněz) tak proč by gizmo prodával zdrojový kód?



Nevim, ale řikal mi to nejeden člověk... A věřim tomu, já bejt na Gizmově místě, taky bych si to nenechal líbit.




Jeden člověk povídal.....
# 10.11.2010 14.28
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

HoNzík21:P:Jeden člověk povídal.....



Karel Kryl:Nevim, ale řikal mi to nejeden člověk... A věřim tomu, já bejt na Gizmově místě, taky bych si to nenechal líbit.

# 10.11.2010 15.35
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Vidim, ze tem mene inteligentnim nedoslo, ze zdrojovy kod jsem prodal pouze proto, ze pro komunitu tohoto typu jsem uz nechtel nic delat, coz plati.
Dokonce jsem to i tenkrat psal na web, takze nechapu, jak to nekdo muze spojovat s penezi.
Co rikal Sewer neni zcela pravda - dosud mi odskodneni (jak to nazval KS - poruseni autorskych prav a neoduvodnene obohaceni) zaplatil pouze jeden clovek a to ani ne v celku, protoze na to jeho rodinka nema, tak plati srazkou ze mzdy. Druhy se zatim odvolava.
Nastesti i v CR plati autorske zakony, ikdyz je to bida oproti zapadni Evrope.

LOCK - Servery se uz koupit NEDAJI, nemam cas a ni se tim nijak nechci zabyvat.
# 11.11.2010 9.49
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Vytvořit server [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.