Chmatákov online


Fórum – Vaše príbehy...

Fórum » Archiv » Vaše príbehy... [zamknuto]

Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Sem by ste mohli nahodiť zopár vašich príbehov, rozprávok... alebo hocičo iné, týkajúce sa hry Chmatákov. Myslím tím že keď sa zavreli prihlášky do Chmatonovín možno by bolo zaujímavé urobiť topic v ktorom by ste mohli ukázať svoj talent. Nikto vás do toho nenúti a preto sem prosím nepíšte príspevky , ako „Já tam nebudu...“ Snáď to nie je zbytoční topic.

Dakujem...

Edit. Svoje diela sem budem pridávať aj ja... ;-)
# 13.9.2010 16.24
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Zbetočný topic to trochu aj je ..
# 13.9.2010 17.54
 
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Som si toho plno vedomí. ;-) Ale myšlienka je dobrá...
# 13.9.2010 18.20
 
pk___lovec
uživatel
Ve hře: pk___lovec
SZ Mail
tak ja sem upoloadnem volačo s CHportálu...
http://www.ulozisko.sk/323279/chportal_pribeh.doc
Ale je to prvý príbeh tak to nieje pecka :-[
# 13.9.2010 20.19
 
HoNzík21:P
uživatel
SZ
dej to na imageshack.us
Diky
# 14.9.2010 20.12
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Honzík: aha jasně soubor Doc ( word ) uložíš na obrázkový server :-)

Jinak můj příběh je v sekci kroniky
# 15.9.2010 7.02
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Začalo to tím, že se v jedné gangsterské rodině která ovládala celý Chobotov, narodil syn který měl převzít živnost. Rostl rychle, jenže měl ještě dva sourozence a když byli velcí a došlo na lámání chleba a mělo se rozhodovat kdo převezme živnost. Tak otec pravil: ,,Uděláme to postaru pujdte s pistolemi 20 kroků a otočíte se a..... . Najednou si otec vzpoměl, že má 3 syny a né dva, tak okamžitě odvolal tuhle zkoušku. Tak se raději zeptal rovnou kdo by chtěl být vůdcem a proč? A nejstarší z nich pravil: Jsem nezkušenější a nejstarší byl bych dobrým vůdcem. Mladší pravil: Jsem nejlepší v obchodování s Whisky v celém Chobotově. Nejmladší pravil: Já jsem zase dobrý v... A než to stačil doříct do jejich baru vtrhli jejich nepřátelé z Jižního útočiště, zrovna ten nejmladší to schytal jelikož stál, když to říkal otci. Strhla se velká mela, všude bylo slyšet zvuky zbraní, nejstarší syn David vynesl otce ven z baru zadními dveřmi. Ale u zadního vchodu už si to obšacovali již zmin'ovaní nepřátelé z Jižního útočiště. Otec s vůdcem tzv. ,,Jižákú'' uzavřel smlouvu o míru, za podmínku, že jim bude zdarma posílat whisky a peníze. Vůdce souhlasil. Hned druhý den otec svolal všechny lidi z Chobotova at' si seženou zbraně, jakékoliv a at v 14:00 příjdou k rybárně a nejstařšímu synovi dal úkol zajet pro spojence na Nový ostrov. Když se všichni shromáždili u rybárny otec zavelel: ,,Na Jižáky'' !!! A lidé běželi k Jižnímu útočišti pomstít se Jižákům. Byl to nelítostný boj, přímo masakr vypadalo to, že otcůb gang Los Chobotos prohraje a stahoval se čím dál blíž k rybárně. V tom přijela velká lod z Nového ostrova a z ní vystoupili spojenci a všechny Jižáky pozabíjeli. A od té doby už nebyli gangy a každý si žil volně, samozdřejmě nesměl porušovat pravidla jaký nastolil bůh Gizmo. A pokud děcka nepřestali být zavíslí tak tam hrajou dodnes.
:-D
# 19.9.2010 17.10
 

Fórum » Archiv » Vaše príbehy... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.