Chmatákov online


Fórum – obchod

Fórum » Archiv » obchod [zamknuto]

Ardno
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArDnO
SZ ICQ
nevím jestli už to tu někdo psal, ale já kdykoliv se podívám do obchodu píše to že je zavřený protože tu není gizmo ale já kdykoliv příjdu tak gizmo nikde a obchod je zavřenej(ani nevim jak to tam vypadá), nemohly byste zavíst otevírací dobu (nikdo neříká že to musí bejt hodinu ale deset minut třeba po třetí) je to jen nápad ale do nápadů to psát ještě nebudu lol
# 24.8.2010 10.25
 
-dj barta-
uživatel
Obrázek
Ve hře: dj barta,kdo by to cekal?
SZ Mail ICQ Skype Web
Je to tak udělaný proto že kdyby si někdo koupil VIP tak ho Gizi nemůže nastavit protože tu není ;-)
# 24.8.2010 10.33
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
J3wík_Empty9
uživatel
SZ
Má otevíračku :D
# 24.8.2010 10.34
 
Ardno
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArDnO
SZ ICQ

-dj barta-:Je to tak udělaný proto že kdyby si někdo koupil VIP tak ho Gizi nemůže nastavit protože tu není ;-)


Jo ale mohl by si udělat pravidelnej čas a ten uvedl :-):-P

+ 10% Xi
Porušení pravidla 9.
# 24.8.2010 10.43
 
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
LOL Mentoš .. to tu hezky kostí ... to je ono ;) ..
A ted k tématu ... nestezuj si .bud rad ze muzes aspon hra ten chmat :p .. kdyz te na hry pro vetsi nepusti ze? ;)
# 24.8.2010 14.01
 
Gizmo
autor hry
SZ
Obchod neni moje vec. Provozuje jej DJ Miky a ten ho zavrel, dokud se nevratim do CR.

Z obchodu nemam ani penize, protoze se nevyplati, aby mi Miky jednou za pul roku poslal tech par stovek, kolik je polovina. Takze me s obchodem NIJAK neobtezujte. Miky ho otevre, az budu zpet. Platba i instrukce jsou posilany automaticky, Miky mi pak jen pise, kdo zaplatil a komu mam dat VIP.
# 24.8.2010 14.52
 

Fórum » Archiv » obchod [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.