Chmatákov online


Fórum – Julius cezar vysvetlenie :)

Fórum » Archiv » Julius cezar vysvetlenie :) [zamknuto]

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
takže normálne vám vravím v mojom komente bola pravda , tam čo som sa vypísal trochu :) proste mi to heslo dal , neviem či on ale niekto iný - tomu sa ani nečudujem keď mal heslo1 alebo heslo111
Nemám prečo klamať len som si z neho urobil srandu , palanda vedel heslo pretože som ho vykrikoval v NP keď tam bol palanda ale palanda ho nikde nikdy nepísal , aspoň čo som ja videl :)

Inak pokračujeme , lewis tvuj kamoš ten eloctropus nebo čo to bylo dostal NP za rekill , screeny mám :) a palanda to taky videl :o

Mucqterinka : neviem o čom rozprávaš , nikdy som sa naj killera nehral , v tejto verzí sa to ani nedá pretože to vôbec není o tom ako to vieš hrať :)
# 22.7.2010 8.16
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
MucQTerinQa
uživatel
Obrázek
Ve hře: XmAnX
SZ Mail ICQ Jabber Skype
jak jsem tam byl tak jsem ho killnul 2xkrat a to tam palanda nebyl
# 22.7.2010 9.14
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
Voe tak dostal NP no .... si to zaslouzi xDD .... voe si natez kamo ;) mam tam ucet :)

a kdyžtak ty screeny hod jsem Bajko chci je vidět ... ;) jestli to nejsou screeny zase nějaké pofiderní :) a priste to prosim davej rovnou ;)
# 22.7.2010 11.18
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
PK_Elektrus (či jak se jmenoval) má NP za rekilly.
Bajo má SS a jeden kill sem viděl já.
# 22.7.2010 12.55
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
Tak to jsem Bajko hod ;)
# 22.7.2010 16.05
 
MucQTerinQa
uživatel
Obrázek
Ve hře: XmAnX
SZ Mail ICQ Jabber Skype

palandaa:PK_Elektrus (či jak se jmenoval) má NP za rekilly.
Bajo má SS a jeden kill sem viděl já.



jeden kill neni rekill kamo
# 22.7.2010 18.42
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Myslíš, že to nevim? .. ale když mi píše Bájo, že rekilluje a má SS, přijdu tam, a on tam je se zbrani u doktora a u doktora je redka, tak sem ho zavřel. konec tečka, bye :-*
XmanX, myslim, že hraju trochu dýl než ty, tak mě laskavě nepoučuj ;)
# 22.7.2010 20.49
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
Tak to locknete ;)
# 23.7.2010 1.46
 
MucQTerinQa
uživatel
Obrázek
Ve hře: XmAnX
SZ Mail ICQ Jabber Skype

palandaa:Myslíš, že to nevim? .. ale když mi píše Bájo, že rekilluje a má SS, přijdu tam, a on tam je se zbrani u doktora a u doktora je redka, tak sem ho zavřel. konec tečka, bye :-*
XmanX, myslim, že hraju trochu dýl než ty, tak mě laskavě nepoučuj ;)



ja si nemyslím
# 23.7.2010 14.42
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Fórum » Archiv » Julius cezar vysvetlenie :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.