Chmatákov online


Fórum – Pápá holátka..

Fórum » Archiv » Pápá holátka.. [zamknuto]

Insert
uživatel
SZ
Takže se tu loučím se všemi, kdo mi hru zpříjemňoval... Jak od začátku hraní, tak po ty "nejmladší" hráče.
Po bezdůvodném BANu na acc Reiser_remda už nemám chuť dál řešit tyhle stupidity, které se daly přehlížet hraním.
Mé díky patří:
J3w_Empy9: Byla s tebou prča, hlavně v době aktivity klanu DnB :))
_Bobek_: I když teď ke konci jsme se moc nemuseli, tak si good hráč a dobrej Friend
Pers: Ty si mi byl oporou v dobrých i špatných časech. Jenom díky tobě jsem tu vydržel tak dlouho.
Špek: No Coment :-):-):-)

Tyhle lidi si budu pamatovat "navždy".
Je i spousta jiných, ale ti zmíněni nahoře... Díky nim byl smysl hrát.

Tak se tu mějte a nezlobte :twisted::twisted::twisted:
# 17.7.2010 18.08
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Měj se Reiser ;)
# 17.7.2010 18.17
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Měj se a přeji hodně štěstí v životě ;-)
# 17.7.2010 18.18
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?


SZ
Jdi na icko.... Přemluvím tě at zase hraješ :D
# 17.7.2010 18.31
 
J3wík_Empty9
uživatel
SZ
Reiser: To bylo nejlepší v těch dobách :D,, jak jsme killili s Pálou :D :-D a pak mě vykopl :D Ale jinak měj se:(:)
# 17.7.2010 18.35
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
je zajimavý že na ten acc bylo 2ooo kamenů který musíš vytěžit v NP a nevytěžil, to by mě zajimalo jak ses asi dostal ven??? asi si požadal toho typka u plotu aby ti odemkl a odpovědi typu:ja nic to bracha jsou k smíchu,prostě na tom acc bylo použito wpe
# 17.7.2010 18.43
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Insert
uživatel
SZ

john1:je zajimavý že na ten acc bylo 2ooo kamenů který musíš vytěžit v NP a nevytěžil, to by mě zajimalo jak ses asi dostal ven??? asi si požadal toho typka u plotu aby ti odemkl a odpovědi typu:ja nic to bracha jsou k smíchu,prostě na tom acc bylo použito wpe


Něco takového jsem řekl?...
Ano,možná bylo. A proto jsem si řekl o změnu pass. Santea sama řekla,že ML na tom acc bugoval. TAkže tu nebudu s tebou bavit o hovn*. Zklamal si mě.
# 17.7.2010 18.48
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
hold se ted pozná kdo přes wpe zdrhnul z np a třeba i před rokem,holt mu nepujdou porty.Prostě je to takhle udělaný, kdo si to neodtěžil a zdrhnul ,má docela peška nooo lol
# 17.7.2010 18.55
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Čus , jeden čas jsme se nemuseli , ale teď si mi přišel v poho škoda no ......Do bugů vás nikdo nenutí.. :-[
# 17.7.2010 21.59
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Reii, no comment, ale z "old" hráčů je tam už jenom z těch fakt dobrých Kozzlíček mucíček, Mumíšek a Jewas..
Znáš mě dlouho, víš o mě vše, doufám, že si to odneseš s sebou, měl jsem Tě rád, snad někdy zajdeš a doufám, že aji na to Ajsko, měj se >.< :- )
# 17.7.2010 22.06
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Reisere, měj se hezky a vše nej do života, budeš mi chybět :'(
# 17.7.2010 22.12
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)

Fórum » Archiv » Pápá holátka.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.