Chmatákov online


Fórum – Ahoj Mam tu problem

Fórum » Archiv » Ahoj Mam tu problem [zamknuto]

PaTaS 94
uživatel
Ve hře: Patasek94,[Patas],PK_GRoK
SZ
Hele byl Q tak sem šel na nej kilil sem a najednou Q postava byla mrtva mel sem všechni veci a odlgol sem pak sem přišel za 2 acc a řikal sem že mam vše všichni řikali že se nesmi po Q odlogavat ale Logl sem 1acc za kterej sem kilil najednou se vidim přikazem .zabij mrtvy a ty na me všichni Že kdyš maš všechni veci z Q tak nesmiš odlognout a ptam se pročoni odpovi protože tak sem Andymu napsat na ICQ co to je za pravidlo že se po Q nesmi odlogavat ten mi neodepiduje takže to pišu ted Q byl od hrače Natik_niichan mel sem sošku a eče vice veci jo a v pravidlech nic takoveho neni



Naposledy upraveno: 30.10.2009 19.33

# 30.10.2009 19.30
 

Stránky: 1 2

hatake kakashi
uživatel
SZ
Terinečka: Ne, dostal odměnu jako všichni ostatní..

Pro info:
Máš-li problém s hráčem, jdi za chtsákem
Máš-li problém s chtsákem, jdi za velitelem chts.
Máš-li problém s velitelem chts, jdi za GM.
Máš-li problém s GM, jdi za hlavním GM (Co? Kdo? Mluvil tu někdo o mě?)
Máš-li problém s hlavním GM, jdi za gizmem a čekej ban ip, protože ten ch1.5 neřeší. Maximálně pokud by to bylo něco, čím bych hru ničil hráčům.

Shrňme si to: Patasek mě sekl za celý quest 3x, po mém zabití vzal 12 věcí, (měl jsem 13, protože jsem měl i poškozený kulas v ruce). Odlogl, a ostatním nic nedal. NEWBIE 3-(



Naposledy upraveno: 30.10.2009 20.46

# 30.10.2009 20.44
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Tak to jsi nic vlastně dávat nemusel do inv. a mohl jsi nechat jen odměny... Nikdo by se nehádal, každý by dostal tolik, kolik si zaslouží...
# 30.10.2009 20.46
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
hatake kakashi
uživatel
SZ
Nemám rád posuzování podle toho kdo si co zaslouží (pokud tedy nechce všechno). Počítej pak zásahy, a podle toho dávej prachy. 3-(. Dával jsem odměny které si každý vylosoval, + většina něco dostala z q.

Když chceš víc, nemáš nic praví jedno přísloví. Velmi vhodné, pro tuto tvoji tak zvanou stížnost.3-(lol
# 30.10.2009 20.48
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
PaTaS 94
uživatel
Ve hře: Patasek94,[Patas],PK_GRoK
SZ
Hele ale proč si me zabijel přikazem nepochopim ted ty veci ma zas jeden človej ty kokosu
# 30.10.2009 20.50
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Jo, máš pravdu, ale prostě chápej hráče, mrtě věcí v invu, raději odlognu, neříkej, že ty jsi s věcmi z Q zůstaval přímo v dění? :) Jestli jo, tak seš frajer.

Jinak, myslím si, že bylo zodpovězeno, proč se tohle stalo, takže můžete LOCK.
# 30.10.2009 20.51
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
PaTaS 94
uživatel
Ve hře: Patasek94,[Patas],PK_GRoK
SZ
jo LoCK a ty my ty veci vratiš dmnte andy nemaš co delat v funkci _GM neumiš to
# 30.10.2009 20.52
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Kokosu? Bacha na slova. Jestli jsi pořád nepochopil proč jsem tě zabil příkazem, tak jsi buď natvrdlý, nebo nějak mozkově zaostalý, nebo jsi ještě nepřekročil hranici 12 let.

Patas: Nemám zatím práva na web, ale do hry mám. 100 kamenů, pro tebe nejsem dement ale GM. Terinečka: Nikdy jsem neodlogl, to už jsem raději utekl do banky. Ale když už se mi někdy povedlo něco získat, tak jsem nepotřebné itemy dával ostatním 3-(
# 30.10.2009 20.52
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Takže dámy a pánové.

Patas: Nauč se česky a uvědom si, že on je GM, on je tvá modla. GM by pro vás hráče měl být kult, konkrétně GM, který dělá questy, takže 20% za nadávky.

Terezka: Moderátoři poznají, kdy je téma třeba zamknout, nemusíš nám to říkat. Děkuji.

OT promazáno.

Děkuji za pochopení a nyní zazvoní zvonec a locknutím bude OT konec :-)
# 30.10.2009 21.08
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

hatake kakashi:a pravidla na ch.punkers.eu byla, jen už není zaplacený hosting a proto je nenajdeš.


http://www.chmatakov.cz/chmatoviny tam sú;-)
# 31.10.2009 2.40
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Ahoj Mam tu problem [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.