Chmatákov online


Fórum – Stažení videa z nova.cz

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Stažení videa z nova.cz

Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail
Takže ahoj lidičky,
prosím jestli někdo neví jak stáhnout video ( popřípadě prográmek který by to dokázal v tý vysoký kvalitě stáhnout aby se na to dalo plnohodnotně dívat na TV )
http://archiv.nova.cz/multimedia/ulice-1467-1468-dil-2.html
Nebo pokud by to někdo našel někde na stažení tak PM, byl bych moc vděčnej, chtěl to po mě děda natočit ale já na to nějak zapomněl ...:-[
edit: Zapomněl jsem dodat že jako odměnu nabizím 100 k ingame ...



Naposledy upraveno: 22.10.2009 20.40

# 22.10.2009 19.59
 
Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
Hle zkoušej jsem to kdysi dávno od nich nějak stáhnout ale všechny programi jsou na to krátký :D
# 22.10.2009 20.05
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
No když ještě byl archív s přehrávačem wmp, tak stačilo dát uložit soubor, ale jak přešli na flash, tak to nevim.
Skus si třeba zobrazit zdrojový kód stránky, třeba tam je odkaz za kterým se skrývá *.flv, na youtube sem to takhle zkoušel, ale našel sem jen něco co bylo *.swf, ale byl to jen přehrávač.:-)
# 22.10.2009 20.31
Obrázek
Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail

LeeRasS:No když ještě byl archív s přehrávačem wmp, tak stačilo dát uložit soubor, ale jak přešli na flash, tak to nevim.
Skus si třeba zobrazit zdrojový kód stránky, třeba tam je odkaz za kterým se skrývá *.flv, na youtube sem to takhle zkoušel, ale našel sem jen něco co bylo *.swf, ale byl to jen přehrávač.:-)


To skusím, ale nejsem v tom takovej profík jako ty takže si myslím že tudy pro mě cesta nevede, to mě mrzí, že jsem to zapomněl nahrát, znáte to jak vaši prarodiče hltaj tyhlety různý seriály a já jim slíbil že jim to nahraju, asi třikrát mi to ještě pripomínali a já vůl ...
# 22.10.2009 20.37
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Stáhni si aTube Catcher a jím by to mělo jít.

A nebo pozvi dědu k sobě domu, a pust mu to na internetu :).
# 22.10.2009 20.41
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
łPłett: nejde zkoušej jsem to třeba pomocí IDM a RealPlayerem a ukazuje to že video nejde stáhnout ;) Jinak link ve zdorjovym kodě taky není :(
# 22.10.2009 20.44
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!
Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail

łPłett:Stáhni si aTube Catcher a jím by to mělo jít.

A nebo pozvi dědu k sobě domu, a pust mu to na internetu :).


Jo jo skusím ten prográmek, díky moc
PS: pozvat ho a pustit mu to na PC mě taky napadlo, ale to je takový komplikovanější, zvát ho k sobě když zítra nebudu doma zrovna, apak už se bude dívat na další dí, tak by to měl napřeskáčku, každopádně díky že se snažíš pomoct, cením si toho ...
edit: eště mě napadlo to pustit a zapnout ňákej program co by nahrával co jse děje na obrazovce PC, jesi někdo ňákej slušnej nezná (jednou jsem jeden na natáčení skoušel ale za cca5 min natáčení to mělo 2gb :-|...)
# 22.10.2009 20.44
 
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
VidShotCapturer - má funkci nahrávání jen určitého okna, pak až se to nahraje, tak to ještě třeba převedeš na kontejner .avi s video kodekem xvid a audio mp3, bitrate nějakej přiměřenej a je to.
# 22.10.2009 20.53
Obrázek
Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail

LeeRasS:VidShotCapturer - má funkci nahrávání jen určitého okna, pak až se to nahraje, tak to ještě třeba převedeš na kontejner .avi s video kodekem xvid a audio mp3, bitrate nějakej přiměřenej a je to.


To vypadá slibně ;-) . Doufám že se mi to podaří , jdu to skusit .. Díky moc hochuu :-)
Edit: Ten VidShot Capturer funguje parádně ale strašně se to video seká a je bez zvuku ... Ňákej program co by to nahrál plynule i se zvukem neznáte prosím ?
# 22.10.2009 21.04
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
CamStudio skús.
Inak Miky by mohol vedieť na tom zistiť link na download, mne tak raz zisťoval z flashu na jednu mp3.
# 24.10.2009 4.05
 
Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail
Prosím lock, děkuju za veškerou snahu, prarodiče jsem překecal a pustil jim to na PC ( to Camstudio jsme skoušel ale taky jse to sekalo strašně ... ) Ale nebylo by od věci vědět jak něco z flashe stáhnout,občas by se to šiklo ;-)
# 24.10.2009 9.13
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Pokud by někdo měl zájem, jde to docela jednoduše. Budete však potřebovat Firefox. Stáhněte si plug-in LiveHTTPHeaders, který sleduje aktivitu. Pak si pusťte video, a v okně toho plug-inu stačí vysledovat tu správnou URL, která vede přímo na daný soubor, dá se tím vysledovat cokoliv, i YouTube atd.
# 24.10.2009 22.03
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Nedá se tím vysledovat streamované video, což je tento případ... Streamované video tím neuložíte, ale myslím, že na to existují nějaké programy.
# 24.10.2009 23.11
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Robo0000100
uživatel
Ve hře: Robo0000100
SZ Mail ICQ Skype Web
Ve Firefox je přídavek do Firefoxu (takové 3 guličky ,nwm jak se to jmenuje) ,a ty stahují videa jaké chcete ......
# 25.10.2009 11.23
 

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Stažení videa z nova.cz

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.