Chmatákov online


Fórum – svačiny do škol?

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » svačiny do škol?

HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
Dostali ste ve škole taky takový malí upoutávací leták na to že ti budou každej den do školy nosit svačinu jakou si vybereš? [url]www.svaciny.eu[/url] My teda jo, a připadá mi to takový divný, a hlavně proč bych si nemohl koupit svašinu v krámě? Např rohlík ze šunkou a takovím zelím nebo co to je, stojí 15 kč, a přitom v krámě máš housku za 2,50kč, 3 plátky šunky za nějákých já nevim pět korun a půl listu nějákýho salátu ani né za korunu... Není to sice o moc dražší, ale kdyby si to takhle dělal každej den tak by si docela prodělal... Ale zase podle mě zas tak ty jogurty nevipadají špatně...



Naposledy upraveno: 20.10.2009 21.19

# 20.10.2009 21.12
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)

Stránky: 1 2 3 4 5

Robo0000100
uživatel
Ve hře: Robo0000100
SZ Mail ICQ Skype Web
Hm víte co je paradox ? Že chipsy v SK se jmenují SLOVAKIA Chips a vzadu je napsáno Made in Czech Republic lol Ani chipsy si nedokážem udělat ,ó bože xD
# 22.10.2009 18.27
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Narayenko: Nejlepší je broskev a bílý hrozen, a nejlepší svačinka je podle mě rohlíček s 2centimetrovou vrstvou šunky... lol
# 22.10.2009 18.48
 
_*Reiser*_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Reiser_Remda(Změna pass)
SZ

juramraz:Narayenko: Nejlepší je broskev a bílý hrozen, a nejlepší svačinka je podle mě rohlíček s 2centimetrovou vrstvou šunky... lol


Kuřecí? xD
# 22.10.2009 18.50
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
*Reiser*: Samozřejmě, ale vepřová tak není špatná :-)
# 22.10.2009 18.53
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype

Robo0000100:Hm víte co je paradox ? Že chipsy v SK se jmenují SLOVAKIA Chips a vzadu je napsáno Made in Czech Republic lol Ani chipsy si nedokážem udělat ,ó bože xD

Nějak si reklamu Česká Republika dělat musí.8-)

Myslím,že něco podobného je s tyčinkama ale ty jsou Made in Hungary.xD
# 22.10.2009 19.01
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Rhasta: no nás se ten týpek co dává razítka hned zeptal, jestli něco takovýho nemáme.
jura: 2cm? to by mě natahovalo, podle mě moc..
# 22.10.2009 20.26
 
Mareksa
uživatel
Obrázek
Ve hře: v ch2:MaReKsAaA
SZ Mail ICQ Skype Web
Fuj 2 cm nikdy! :D
Nebo nechamu jak v bufetech vsichni kupujou ty smazenky,rohliky se slaninou atd. ... :(
# 22.10.2009 21.01
Obrázek
www.jabko.net
Obrázek
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
jednou za čas klidně, každej den ne...
# 22.10.2009 21.04
 
Montik_obnova3
uživatel
SZ
Mě dělá svačinu mamka, někdy zas já nebo si koupím u nás ve škole v kantíně něco a nebo v krámu bagetu. Mn'am šunková bageta :-)

Jinak u nás byli akorát před 2 rokama náký 2 slečny a vykládali nám o pomerančích a klementinkách a pak nám dali pouzdro a pravítko. Jo a to, že ti budou nosit ty svačiny bych bral každý den PIZZA !!! :-D
# 23.10.2009 17.13
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » svačiny do škol?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.