Chmatákov online


Fórum – ch2

Fórum » Archiv » ch2 [zamknuto]

COmputeer
zablokován
SZ
Gizmo nastavil jsi ze kdyz zapne nekdo ch2 tak se mu zobrazi ze sou jen 4 lokace blablabla ze nema smysl vydelavat, ale jak ma nekdo otestovat treba rychlost chobotu bez vydelavani? 3-(
treba mi rekni ID itemu a ja to budu prez *** bugovat
EDIT: zapomnel sem dopsat bug ze jde lagovat tim ze se furt otacim
EDIT2: dalsi bug, kdyz prepnu ch2 na ful screen (alt+f) a prenu z5 a pak treba rubu a prenu okna treba na mozilu tak mi to furt zobrazuje cho, jestli jste nepochopili, dodam scr




jo a testoval jsem zda jde v ch2 ten bug s ozivenim prez***, nejde
# 20.10.2009 7.24
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%
Gizmo
autor hry
SZ
Computeer: WPE neni zadne bugovani, a item pres WPE rozhodne nezbugnes. Posila stejne zpravy jako klient, problem je jen v pripade, kdy server spoleha na to, ze zprava od klienta je OK, coz v CH1.5 obcas bylo a proto slo takto (drive) bugnout predmety.
# 20.10.2009 7.50
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Rozlíšenie CH2 bude furt tak ako je? Na ntbku mám malú výšku displeja a nevidím spodok okna CH.
# 20.10.2009 12.58
 
COmputeer
zablokován
SZ
Gizi ale proc nastavujes ceny? a proc je na rubu obrana?
dej treba zacatecni chk 10k nebo tak nejak
jo a davej BAn na ch2 noobum co ho hrajou, fakt me stve jak furt davaj obranu, jedinej o kom vim ze na nej je spoleh je kozel a kamos jeden
EDIT: na ch2 dej aby treba kazdou pulhodinu byla vichrice, rano sem haze sekeru na zem na rubu, dneska lognu a furt tam je
# 20.10.2009 13.55
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%
iglu5
zablokován
Obrázek
Ve hře: V CH2: Mazlíček, Kozel
SZ Mail ICQ Skype Web
Promiň, ale vydělá si asi každý.. No Ty chk, proč ne..
Ale co, vydělávat mě i baví..
# 20.10.2009 14.19
Obrázek
Prodám účet na ofíku za 200,- Kč!!
100 lov, 100 ochoč., 45 meditace, 60 obratka, VIP a jako bonus:
150 000 Chk a bílá sniperka!
Sunfig_
uživatel
Ve hře: Sunfig
SZ Mail
Computer: Hele ale příjdeš mi hodně namyšlený to jako kdyby jsi přišel k obamovy " Čau hej už mi sakra ukaž tu plazmu ty z**e "
# 20.10.2009 14.26
:-)
Gizmo
autor hry
SZ
1) Na rubu obrana nejde...
2) Ve výrobních skillech se našlo dost bugů, kdybych podle tvého nápadu dal do začátku lidem peníze, nikdy by se na ty chyby nepřišlo..
Takže nepiš hovadiny a když nevíš co je testování, netestuj a nezakládej kraviny na fóru.
# 20.10.2009 14.31
 

Fórum » Archiv » ch2 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.