Chmatákov online


Fórum – Problém s přechody lokací *

Fórum » Archiv » Problém s přechody lokací * [zamknuto]

Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
:idea:Poradte pls co mam delat kdyz sem za jinej acc prosel do mesta vedle toho kolecka a nejde mi zadnym koleckem projit nevidim hrace a sem mrtvej.Ja totiz nechci prijit o ty veci co sem tam mel.Prosim kdyz to pujde tak aspon ty veci chci.:'(:'(
# 15.10.2009 10.41
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
hatake kakashi
uživatel
SZ
Přijdu pro tebe..

Nenašel jsem tě tam. Ale viděl jsem tam nějaký nick drak, to jsi ty?
# 15.10.2009 11.45
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
MAK_obnova2
uživatel
SZ
10%, nauč se psát názvy topiců. Hodně velký problém nám nic neřekne. Napiš tam Problém s přechodem lokací např.
# 15.10.2009 13.49
 
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
njn sry
uz saci?
Ůčet je Stealther



Naposledy upraveno: 21.10.2009 9.07

# 15.10.2009 14.19
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Gizmo
autor hry
SZ
Zmizík: protože nerespektuješ pravidla a tím přiděláváš práci, máš smůlu. Chtěl jsem tě vyhodit, ale samozřejmě jsi dement a nenapsal jsi, o jaký účet jde. Hlavně že jsi otravoval s třemi topici. Smůla a už s tím neotravuj, máš znat pravidla nebo aspoň přemýšlet - jak tě může někdo vyhodit, když nenapíšeš název účtu? demence..
# 15.10.2009 14.34
 
_*Reiser*_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Reiser_Remda(Změna pass)
SZ

Gizmo:Zmizík: protože nerespektuješ pravidla a tím přiděláváš práci, máš smůlu. Chtěl jsem tě vyhodit, ale samozřejmě jsi dement a nenapsal jsi, o jaký účet jde. Hlavně že jsi otravoval s třemi topici. Smůla a už s tím neotravuj, máš znat pravidla nebo aspoň přemýšlet - jak tě může někdo vyhodit, když nenapíšeš název účtu? demence..



Asi myslel vyhodit ze hry ,,úplně,,
# 15.10.2009 14.43
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Fórum » Archiv » Problém s přechody lokací * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.