Chmatákov online


Fórum – Unban

Fórum » Archiv » Unban [zamknuto]

Vláďanek
uživatel
Ve hře: Warrior For VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
Čau správci.

Tímto topicem bych chtěl Vás správce hry, požádat o Unban/y na učty WaRRioR FoR VY, Divine God, The Builder. Bylo mi řečeno/oznámeno, že dostávám BAN za nějakou komplikaci z Gizmem. Avšak chtěl bych se obhájit, jelikož sám Gizmo řikal:"Forum není spojováno se hrou." Nevzpomínam si, kvůli čemu přesně se Gizmo rozčílil, ale je mi to líto, a každopádně se za to velice omlouvám. Předešlý týden byl pro mě stresově těžký, a to nejen kvůli Chmatu, 1. ročník střední školy je pro mě zdrcující, zeptejte se Narayena, jaký to teď máme, a jaký kotle nám ve škole davají. Samodřejmě, pak ještě ten pokus o GMkování, ten mě dorazil. Každopadně se ještě jednou omlouvám.

Chmatákov hrají jíž delší dobu a když jsem se stál CH.T.S, a už mi to celkem šlo, tak jsem dostal BAN. Samodřejmě po UNBANu, bych se rád zpátky vrátil k CH.T.S, je to pro mě určitý zažitek z hraní.

Chtěl jsem ještě dotaz něco k warningů na můj učet na forku a to Mr.VladdyS, ale opomenem to.

Ještě jednou se omlouvám, všem co jsem způsobil škody psychické nebo morální nebo hmotné xD a co dodat, GL and HF při hraní Chmatákova Vám přeje Mr.VladdiS ;-)
# 6.10.2009 15.50
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Tak sem nelez když máš problémy se školou.. uč se ..
k CH.T.S. po banu ?
# 6.10.2009 15.52
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Vláďanek
uživatel
Ve hře: Warrior For VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
Palanda, problémy ze školou nemám, ale to učení dá zabrat.

--------------------------------------------------

Prosím aby se nevyjadřoval nikdo jiný než Správci hry, na které je tento topic směřován. Děkuju za pochopení.
# 6.10.2009 15.54
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Prosit můžeš.
Topiky pro správce sou zakázaný a problémy se školou evidentě máš, jinak bys to sem nepsal .. jdi se učit a nesmrad tu, když vám dávaj zabrat..
# 6.10.2009 15.57
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Tady nejde o učení, učení mu jde.
Ale má problémy s banem na školu. :D Teď ješte tolik ne, ale když vidim kolikrát byl v nápraváku za měsíc. :D



Naposledy upraveno: 6.10.2009 15.59

# 6.10.2009 15.58
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Robbene ty jsi fakt ubohej ... Proště myšlení 10 letýho dítěte
# 6.10.2009 15.58
 
Vláďanek
uživatel
Ve hře: Warrior For VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
Jste snád správci?

Palanda? Přemýšlej, kdyby se nedalo psát na správce, proč existuje sekce Komunikace ze správci.
# 6.10.2009 15.59
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
nezkoušej to, dostal si ban, ten ti zůstane. jestli chceš hrát tak hraj odznova.
edit: ne vůbec, žádný odznova, jak tě uvidim ve hře, banuju tě.
# 6.10.2009 16.01
 

Fórum » Archiv » Unban [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.