Chmatákov online


Fórum – Mluvení, šeptání, umlčení a řeč

Fórum » Archiv » Mluvení, šeptání, umlčení a řeč [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Dnes večer mám v plánu udělat filtrování chatu na serveru CH2, jinak řečeno tedy různé druhy zasílání zpráv = šeptání, umlčení, PM (to zatím nevím).

Pro šeptání bude zaveden parametr .septam (jméno hráče) text.

Příkazem .ignoruj (jméno hráče) zamezíte zobrazení zpráv od hráče - zatím jen úvaha

PM - bude opět řešeno přes mobil/vysílačku, postačí ho ale mít kdekoli v inventáři a použít příkaz:
.zprava (jméno hráče) text. Druhý hráč musí mít mobil u sebe, kdekoli v inventáři.

Uvažuji o tom, že stejně jako v mé oblíbené UO, živí hráči nebudou moci komunikovat s duchy (zabitými hráči) - možná jen přes skill či předmět. Je to jen kravinka, ale mě se to vždycky líbilo :)
# 7.9.2009 9.22
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
John1: Dalo by se to i omezit nějakou "pamětí" telefonu..:-)
# 18.9.2009 15.01
Obrázek
[url]Obrázek[/url]
Mareksa
uživatel
Obrázek
Ve hře: v ch2:MaReKsAaA
SZ Mail ICQ Skype Web
a ze by se dali kupovat pametove karty ne?:D
# 18.9.2009 16.34
Obrázek
www.jabko.net
Obrázek
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
acer: podle mě,bych to udelal tak,že pokud je hrač lognutej,tak se mu zprava doručí a tobe to napiše :doručeno,když neni logly tak maš a i on smulu(nedoruči se nic),hele vim jak to asi mysliš,ale pamatuj na server,i když to jsou textovky,tak musi pamatovat co komu ma zobrazit
# 18.9.2009 23.10
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
John: Jasně, určitě se to nějak omezí.. Taky máš pravdu, že si server nemůže pamatovat 20 zpráv na jednoho hráče.. Byl to jen nápad..
# 18.9.2009 23.24
Obrázek
[url]Obrázek[/url]

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Mluvení, šeptání, umlčení a řeč [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.