Chmatákov online


Fórum – Zabijeni a nuda

Fórum » Archiv » Zabijeni a nuda [zamknuto]

Vytla
uživatel
SZ
Podělaná hra. Celý den tady tezim abych si mohl koupit rohy a kdyz si je koupim a jdu zpatky tak proti me vystartuje nejakej debilek a vykili me. Vezme mi lamu, rohy zbijecku a spoustu dalsiho a vy cekate ze ted jeste budu hrat? Tohle by chtelo nejak vylepsit spravcove, ne ze si clovek setri co jen muze a potom prijde debilek a vsechno mu ve dvou sekundach vezme. Hra na hovno todle, chmatakov ztratil smysl. Hra by se uchitila tak v zahraničí, kde nežijou takovýhle hovada!!!:-(:-(:-(:-(
# 25.8.2009 17.49
 

Stránky: 1 2

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Tímhle si prošel každý, postupem času zjistíš, kde vlastně můžeš chodit, kde hledat kámoše, atp... Chce to jen čas. I když máš zase pravdu, že není umění zabít nooba nebo někoho, kdo se neumí bránit, ale s tímhle musíš počítat...
# 25.8.2009 17.54
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Sewer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ ICQ Web
Nic nenaděláš ... můžu ti dát jedinou radu - cenné věci nos v modrém políčku (po smrti ti item zůstane). A rohy sis v tom městě mohl dát do banky a vyzvednout si je na prvním ostrově (tam, kde platí obrana ...).
# 25.8.2009 18.06
Obrázek
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Ten Robbenko je ale LamA xD
# 25.8.2009 18.08
 
Martasss
uživatel
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE
SZ Mail ICQ Skype Web
To se mi také stávalo , tak jsem si to vždy ruzně schovával , ale jednou sem si řekl ne ! Už se dal nenechám killovat vyskillil sem si 100 lov a šel na ne (killi mě :D). Jednou jsem , ale vydobil s kuší celé 4 mesto kde byli 3 mystici a 2 s gunama a pletly se tam este nací nooby a mel sem 3 bigy a jinak malý lékarny nwm jak se mi to mohlo podařit , ale je to muj record v killení xD Mno každopádne s tím nic nenaděláš protože na poušti a v ostrovicích se smí killit.

Historky o killení atp. jsou z Rabbitova serveru a část i z ofiku
# 25.8.2009 18.37
Obrázek
Gambrinus.CZ
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
hold smůla máš bejt opatrnej :-)
# 25.8.2009 18.45
 
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Blbec jsi ty... hodím všechny věci do banky, koupím rohy, dám do modrého políčka a nevyndám dokud nedojdu do modré zóny.
# 25.8.2009 19.18
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
chmatacxek
uživatel
Obrázek
Ve hře: icarax bank 2
SZ ICQ
byl jsem proty rohy sním kupoval sem si taky,říkal sem mu at si je dá do banky nebo do modrýho políčka a poslechl?....
# 25.8.2009 20.01
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Robben ja fakt lama..xDxD
# 25.8.2009 20.41
 
Robo_0000100
uživatel
Ve hře: Robo0000100
SZ ICQ Skype Web
Mě se stalo něco podobnýho ,když byl první kopací v mem životě .

Šel sem si koupit krumpač ,koupil sem .Ale ja debil ho šel dat do banky ...a to se mi stalo osudným no :-| ...

Začátky ;-)
# 25.8.2009 20.45
 
Mr_a_zák
uživatel
Obrázek
SZ
Vy tu řešíte takový mamlasoviny a čeho docílíte? Ničeho jen další zbytečný topic.
# 25.8.2009 20.47
Úspěšní odběratelé sigů :
Spek
xOil
(Chceš zde být i ty?)
Písni mi.
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
Robben je fakt LamA... xDxD... Jo, jo dneska byl good event, CHP nedá nikdo RuLLeZZZ
# 25.8.2009 20.51
Obrázek
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
to ne no :-)
# 25.8.2009 21.13
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Káámo, zejtra nemááté Šáncí.. =) Upá moc sé těšíím, doufám že seženu náký bouchače, jestlý nekdo takovéj jé WíZ IcQ_190661442 .. =D
# 25.8.2009 21.41
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Jasnéé no, ty si ani neprcneš synku...:-D
# 25.8.2009 22.08
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
nj :D Já si tež šetřil jak idi*t na kulas a pak během 5-ti minut byl v háji xD
# 25.8.2009 22.12
since 2007

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Zabijeni a nuda [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.