Chmatákov online


Fórum – k *

Fórum » Archiv » k * [zamknuto]

POTERO
uživatel
SZ
k



Naposledy upraveno: 28.5.2016 16.01

# 13.8.2009 11.35
 
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Jak se na rubu může rekilloval? A stěžoval sis, že na rubu killují lidi, co tam rubají dřevo. Na rubu se killovat může.

Jinak chválím, že jsi jako jeden z mála můj nick napsal správně. :-[



Naposledy upraveno: 13.8.2009 11.41

# 13.8.2009 11.39
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Mireczek
uživatel
Obrázek
Ve hře: mireczek CH2
SZ Mail
já mám taky stížnost na něj
hráč u rybárny afk skilí a on nic
# 13.8.2009 11.41
 
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
POTERO a Mireczek je jeden a ten samý hráč. 3-( Ne, nikoho takového jsem tam opravdu neviděl. Máš mě upozornit, když se na mě sesype 10 hráčů a na něco se mě ptají. ;)
# 13.8.2009 11.43
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
"Nadprůměrně inteligentní" lidi vs. CH.T.S :-D
# 13.8.2009 11.49
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
POTERO
uživatel
SZ
k



Naposledy upraveno: 28.5.2016 16.02

# 13.8.2009 14.18
 
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Omfg... :'(

POTERO:na rubu se rekiluje a on mi rekne no a


Tohle mi říkal jen jeden, jediný hráč a ještě že jsem mu dal do NP účet (který mu tam dal MAK), když jsem se zeptal na jméno účtu, řekl jsi mira5 ... 3-( Tímto to pokládám za vyřízené. Nemám čas ani nervy pořád poslouchat od 13ti letých hráčů jak je CH.T.S. na nic, že vám pořád dáváme bez důvodně účty do NP.

// A já tohle musím na foru poslouchat od vás smoku - MAK
# 13.8.2009 14.23
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
POTERO: To jak se tam dostal je naše věc. Dalo by se říci, že do CHTS si už jen tak příhlášku podat nemůžeš. A proč má jen 1 nahranou hodinu? Co ti je potom? CHTS nejsou hráči, ale "poloGM" by se dalo říct.
# 13.8.2009 16.05
Áj níd mór drags! :idea:

Fórum » Archiv » k * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.