Chmatákov online


Fórum – Teleporty, nikdo se mi neobjevuje

Fórum » Archiv » Teleporty, nikdo se mi neobjevuje [zamknuto]

ceztak
uživatel
SZ
čau, chmatákov jsem začal hrát teprve včera a ještě je toho hodně co nevim , potřeboval bych se zeptat na pár otázek

teleporty nebo ty cerveny a bily kola kterejma se teleportujete na jiné místo mi nejdou, šlápnu na něj a nic co se s tim děje? ale jiné činnosti jako třeba rybolov mi jdou nebo prodávat

a vůbec nikdo se mi neobjevuje nikdo z lidí, vždy když se přihlásím, tak tam vždy bývá někdo a chytá ryby, nebo je dost lidí taky u banky, ale nic, nikdo nikde asi jen já, čím to je? nevim jestli to s tim souvisí ale vlezl jsem do toho teleportu někam, kde v galerii je to popsáno jako soutěž, pak ještě někam, strhlo mi to peníze a pak už se mi nikdo neobjevoval

dále prosím, kde můžu prodat vytěžené minerály, ptal jsem se ve hře, nikdo neodpovídal, není nějaká mapa chmatákova? Když někdo odpověděl naschvál mě zavedl na špatný místo.

Prosím poraďte ty minerály třeba nějak zjistím, ale ty první dvě věci nechápu.
# 1.8.2009 23.25
 
Sewer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ ICQ Web
Jestli jsi ještě ve hře, tak se tě pokusím najít a pomůžu ti. Kdyžtak se mi ozvi na ICQ 377-297-584 (jsem invisible). Rád pomůžu. :-)
# 1.8.2009 23.38
Obrázek
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ
Napiš mi PMkou skype...
# 2.8.2009 1.35
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
snad pomuže www.chmatakov.cz/img/mapy/mapa_nove_verze_080103_nazvy.jpg
# 2.8.2009 8.58
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
ceztak
uživatel
SZ
už se mi pár lidí objevilo a teleporty dou nevim jak
# 2.8.2009 10.03
 
ceztak
uživatel
SZ
jenom otázka, jak se zlepsuji schopnosti a co znamena to cislo v profilu to v zavorce
# 2.8.2009 11.17
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
nedavej 2 posty za sebou jinak dostaneš warn...to číslo které myslíš je počet témat kolik si založil (snad myslíš to co jí) a schopnost se trenuje tak že ji vykonáváš,např když chces skillit rybaření tak chytej ryby a schopnost se ti bude zvyšovat,když obratnost tak zabíjej zbraní na blízko a schopnost se bude zvyšovat atd...
# 2.8.2009 15.27
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
vlezl jsi do bugu !! asi
# 2.8.2009 17.25
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

ceztak
uživatel
SZ
no já myslim ve hře to čislo a pět témat sem nezaložil

jo a jak se přijímají questy? prej ten otazník u některých npc ale nic se neděje když dám koupit
# 2.8.2009 18.43
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
nikdo taky neřiká že si založil 5 temat a to čislo v zavorce ve hře znamená stáří
# 2.8.2009 20.20
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
ceztak
uživatel
SZ
každej sme asi mysleli jiný čislo

a dík
# 2.8.2009 21.05
 
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
Jetsly nevidí lidi a je u banky nebo u rybárny a nefungují mu porty tak je to uplně jasný, je totiž v bugu.
# 9.8.2009 1.33
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.

Fórum » Archiv » Teleporty, nikdo se mi neobjevuje [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.