Chmatákov online


Fórum – killeri na tezbe

Fórum » Archiv » killeri na tezbe [zamknuto]

yoyo3333
uživatel
Ve hře: yoyo3333 a klaudika
SZ Skype
vcera som si kludne tazil sutry a pridu nejaky 3 mystici postavia sa hore a kiluju s nejakymi palicami schytal som to 3x. A dnes zase tazim pride nick "kolotoc" kilnul ma a hned sa odhlasi. uz mi to lezie na nervi tie zakomplexovane decka. nech sa kiluju medzi sebou v red zone. staci ze na tazbu chodi kvanta zlodejov a teraz tam zacaly chodit uz aj killeri?! malo by sa s tym nieco zacat robit. CH.T.S. tam nemozu byt stale. navrhoval by som aby sa tam nemohlo zabijat.
# 19.6.2009 12.12
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
To by bylo moc snadné, aby se nemohlo na težbě zabíjet. Tak za prvé máš obranu. Pokud do tebe vypálí a odlogne, je to blbé...potom můžeš jít na druhou těžbu, pokud netěžíš červenou zbíjou.
Ber to holt jako riziko no :-D Neměj u sebe důležité itemy, měj plné zdraví a oni tě jen tak nezabijou a když jo, tak zbíju schováš ;-)
# 19.6.2009 12.46
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
dej důkaz a neni problem :-))) ale zase jen tak nemužu někoho zavřít,jen na zakladě ,že někdo řekne " heeej on mě killil "
# 19.6.2009 23.53
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
yoyo3333
uživatel
Ve hře: yoyo3333 a klaudika
SZ Skype
nie dokaz nemam. ale ved ja som ani nehovoril ze mate niekoho zatvarat. chcel som len upozornit na to ze sa tam nieco take deje. John a ty viem ze sa snazis. ved vecsinou si to ty kto robi na tezbe poriadok. ale ty tam nemozes byt stale a navyse som sa uz viac krat stretol s tym ze tam niekto robi bordel a prides ty, tak strasne slusne tezi. ale o tom ty asi vies. uz ta tam poznaju. ale inak si dobre robis svoju pracu...
# 20.6.2009 11.15
 
~ Remorseless ~
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lx0xL
SZ ICQ Skype
Bože, je to online hra tak si nestěžujte. Jestli vám to vadí tak hrajte silgleplayer hry...
# 20.6.2009 11.28
 
R3cp3ct
uživatel
Obrázek
Ve hře: Metin2 nebo WoW
SZ Mail
lol ale o tom ta hra je musis se nak branit ne inac to neumis hrat a nejsme decka ty si sama decko tak si zapamatuj co pisesxD
# 20.6.2009 11.59
Obrázek
yoyo3333
uživatel
Ve hře: yoyo3333 a klaudika
SZ Skype

R3cp3ct:lol ale o tom ta hra je musis se nak branit ne inac to neumis hrat a nejsme decka ty si sama decko tak si zapamatuj co pisesxD


tak za 1- nie kazdy sem chodi sa killovat medzi sebou.
za 2- ja som sa nestazoval, len som upozornoval.
a za 3- su tu aj inteligentni ludia ktory v tejto hre vidia nieco zaujimavejsie ako bezhlave killovanie. pokial ja viem tak povodne bola tato hra zalozena ako chat a ten sluzi na nieco ine ako uz spominane bezhlave killovanie. nevravim aby sa tu vobec nebojovalo ale opakovane zabijanie a kilovanie bezbrannych mi nepride ako moc fer. ked sa chcete killovat medzi sebou tak nech sa paci, ale preco si vyberiete vzdy robotnika s 25 zivota. to ste teda hrdinovia... cest vinimkam. ved kazdy vie koho sa to tyka a koho nie.
# 20.6.2009 14.39
 
hanzPK
uživatel
Obrázek
SZ
Vím jak by se to vyřešilo...
Možnost napsat CH.T.S správu treba//
.chts pomoct na tezbe se kili podte je spacifikovat..xD
A Tím By se to vyřešilo...
# 20.6.2009 15.06
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Nevyřešilo.
Většinou není z CH.T.S. nikdo on-line
# 20.6.2009 15.17
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Většinou ?
Většinou je jen nepotkáváš.. :-[
# 20.6.2009 15.20
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Já procházím chmat skrz na skrz poněvadž se nudim... :-)
# 20.6.2009 16.30
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
chmat_player
uživatel
SZ

john1:dej důkaz a neni problem :-))) ale zase jen tak nemužu někoho zavřít,jen na zakladě ,že někdo řekne " heeej on mě killil "


konečně někdo z chts kdo je normal, ja sem ve 4. 2x zabil nakeho nooba, potom 2x trefil dykou , dava 12 dmg, obcas 13 ale dala 2x 12, 2x12=24 25-24= 1 hp takze to prezil a rekl xmentovi ze rekilluju, xment veme harpunu a nasije do me 10 sipu


potom zabil i toho nooba, ja se ozivil, prisel tam a xment uz tam nebyl, tak sem vzal dyku 2x trefil toho nooba, prezil to a sel si stezovat na me ze ho zase rekilluju a mel sem NP tak co je to za chts
# 30.7.2009 7.07

Obrázek
Deidara_Senpai
uživatel
Obrázek
SZ
Chmat_player...to už semi taky stalo akorád si nestěžoval CHTS ale řekl žesi bude stěžovat Gizmoj om jsem ho trefil 2x z pumpy.....
# 5.8.2009 11.32
Obrázek Love Deidara

Fórum » Archiv » killeri na tezbe [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.