Chmatákov online


Fórum – Nedomyšlenost hesel

Fórum » Archiv » Nedomyšlenost hesel [zamknuto]

atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
Nedomyšlenost hesel: tím myslím to že když příjdu někam kde hraju např. chmatakov s kámošem např. školní učebna informatiky, tak vtšinou vidím některé lidi kteří prost neustále a neůnavn zkoušejí heslo na nkoho (vím že nedávno bylo změněno že člověk musí mít heslo složené) ale to je to co třeba starší hráči (hráči hrající delší dobu) nemají například já mám pouze číselné heslo alůe číla jsou nepravidelně uspořádaná.

A tak mě napadlo že kdyby přece jenom bylo to že pokud zapíšete heslo špatně tak vám to napíe špatné heslo (jako doteď). Ale když napíšte heslo správně, tak by jste museli vložit ještě 2. heslo.

Dále bych nejraději vrátil do hry test před registrací a snad i malí před přihlášením protože to co se děje u rybárny, banky na začátešním ostrově, na těžbě a někdy i na rubu je už oprvdu moc.

výhody:
1.nebude tak snadné nekomu se nabourat na účet.
2.lidi kterým by to vadilo odejdou většinou takový ty lamáci co si myslej že když hrajou wow tak že jsou něco víc.
3.procedění těch největších magorů (omluva).
4. doufám že chápete.
5. myslím že se mnou budou starší hráči souhlasit (stálý taky).
Dále prosím o odpověď na následující anketu.

PS: omlouvám se za případné pravopysné chyby nebo popletená slova překlepy.
# 27.4.2009 22.06
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
  • 2. heslo
  • test při registraci0 hlasů, 0 %0 %
  • malí test pži přihlášení0 hlasů, 0 %0 %
  • vše3 hlasy, 38 %38 %
  • 1. a 2. otázka0 hlasů, 0 %0 %
  • 2. a 3. otázka0 hlasů, 0 %0 %
  • 1. a 3. otázka0 hlasů, 0 %0 %
  • nesouhlasím s ničím!5 hlasů, 63 %63 %
  • Celkem 8 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail

atlan2:Nedomyšlenost hesel: tím myslím to že když příjdu někam kde hraju např. chmatakov s kámošem např. školní učebna informatiky, tak vtšinou vidím některé lidi kteří prost neustále a neůnavn zkoušejí heslo na nkoho



No, tak to jim teda přeju hodně štěstí...

Jinak hesla jsou úplně v pohodě, jen ho nesmíš mít prostě slabé...
např. datum narození, nebo dokonce jméno :-)
Taky je jasné, že tvoje heslo nesmí nikdo znát a taky není úplně rozumné ho mít někde napsané.
# 27.4.2009 22.11
Áj níd mór drags! :idea:
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
:D mám ho napsané v hlavě ale kámoš mně smůlu :D (datum, den a rok narození) no a někdo ho vyčóroval.
# 27.4.2009 22.17
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Podle mě bys měl mít silný heslo už od začátku hraní a ne když na to Gizmo upozorní.
# 27.4.2009 22.27
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
Když jsme začínal hrát novou verzy tak jsem ji začal hrát s tím že s ní brzo zkončím (z počátku mně nebavila a i nyní si myslím že stará verze byla lepší)

A já být gizmem tak ten test při registraci ani neruším a přidal bych tam i něco ohledně mapy, protože to co se nyní dostává do hry je opravdu až moc.
# 27.4.2009 22.56
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ohledne mapy a nejaky OS nebo uplne novy player asi nebude vedet kde co je atd .. 3-( a max za den by uz kolovaly spravne odpovedi mezi hraci, takze totalne k nicemu .. A s heslem jsem nikdy problem nemel :) staci poradne 16ti mistne heslo a mas pokoj tak, jak ja :P
# 28.4.2009 6.58
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
J!RKA
uživatel
SZ
Di do


Xd anketa na seznamu
heslo 123456 vytipuje hacker za 10 minut

a heslo tipu 1ě3™hrR@algoa25fa za milion let xDDD
# 28.4.2009 7.11
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Stačí mít silné heslo jako mám :P a nikdo se ti na účet nenabourá.:-)
# 28.4.2009 7.15
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
Kravina ... 3-(
Máte si dávat silná hesla.
# 28.4.2009 14.19
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Dmnce 5x blbě zadané heslo BAN ip vyřešeno
# 28.4.2009 15.21
Obrázek
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Tohle se stejně realizovat nebude,máte si dávat silné hesla už od začátku...tohle stejně neprojde.
# 28.4.2009 16.02
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek

Fórum » Archiv » Nedomyšlenost hesel [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.