Chmatákov online


Fórum – Chtěl bych se jen zeptat:::!

Fórum » Archiv » Chtěl bych se jen zeptat:::! [zamknuto]

vobejda
zablokován
SZ
Mohl bych dostat UN BAN ? Omlouvám se za nádavky,které jsem o autorovi hry šířil a za drzost,které jsem se dopouštěl při psaním s sním.Je mi to velice líto a rád bych to nějak odčinil.Chci po Vás UN BAN,abych mohl zase hrát.Jsem schopen vám do začátku příštího měsíce poslat nějaké peníze na V.I.P. 3-( Prosím pana autora,aby nebral tento topic moc vážně a nezabýval se jím do doby,kdy bude mít čas a chuť se semnou o nečem bavit.Vím že má hodně učení se a proto jsem si jist,že nedostanu odpověd hned lol


:::::::::ChymezZ:::::::::
# 26.4.2009 20.04
 
DoTa LoV3r
uživatel
SZ ICQ Skype Web
Já tě fakt nepochopím , pvní Gizmovi nadáváš .. Na Skypu kolují zprávy tipu pošlete prosím někdo toto Gizmovi .. a tam článek plný nadávak , který jsi psal pochopitelně ty ..
Toto je moc Hoši ..3-(
# 26.4.2009 20.24
"BaSSHuNTeR "
KaT = Gimme and BaSs
Drum and BaSs

"FoREvEr"
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ
Dostaneš :D
Ne!!! :D
Joke xD
Když tak pěkně prosí.........nas**t :D
Druhej JOKE xD
Dejte mu ho ;)


BWT:Chyme,mám new skype,si mě ulož,napíšu ti PMkou ;)
# 26.4.2009 20.30
 
vobejda
zablokován
SZ
NO COMENT !! Teď jsem psal,že se za všechno omlouvám a zase se najde někdo kdo to prostě nepochopí a bude rejpat.Fakt už konec :evil:
# 26.4.2009 20.31
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
tencomězhulil : jenže zas vem si, kolikrát si něco udělal, a kolikrát ses omlouval. :-)
# 26.4.2009 20.36
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

Narayenko:tencomězhulil : jenže zas vem si, kolikrát si něco udělal, a kolikrát ses omlouval. :-)


Ježiši no a co? Ty nikdy nemáš blbou náladu???Tak se chymezz ,,nervák,, no 3-(
# 26.4.2009 20.38
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Takže když v realu někoho zabiješ, a jeho rodičům řekneš, že se omlouváš, myslíš, že tě za to nezavřou?
# 26.4.2009 20.40
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

Narayenko:Takže když v realu někoho zabiješ, a jeho rodičům řekneš, že se omlouváš, myslíš, že tě za to nezavřou?


Ale to vůbec není o tom 3-(
# 26.4.2009 20.43
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Ale je, vem si, kolikrát porušil to největší (dá-li se tomu tak říct) pravidlo. Několikrát spamoval fórum, nejmíň 2-3x nadával Gizmovi. Tohle už neni jen o náladě, viděl si snad mě, někdy v blbý náladě, sprostě nadávat?
# 26.4.2009 20.45
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

Narayenko:Ale je, vem si, kolikrát porušil to největší (dá-li se tomu tak říct) pravidlo. Několikrát spamoval fórum, nejmíň 2-3x nadával Gizmovi. Tohle už neni jen o náladě, viděl si snad mě, někdy v blbý náladě, sprostě nadávat?


Nj,ale nemůžeš srovnávat medvěda s komárem,ale na druhou stranu máš pravdu,mno,ale poslední šance:-[
# 26.4.2009 20.52
 
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
Smůla já sice taky když mám blbou náladu tak nco přeženu ale né zase až tolik. (méně chápu a s nikým se nechci bavit)

Bejt tebou počkám tak 1 mněsíc a pak se zeptám.

Jo a jseš to taky jeden z těch lam co furt kradou a nadávají a nemají respekt před zkušenějíma.

Takže být tebou počkám dva mněsíce.

zkus na uklidnění dark orbit mně vždycky uklidní (www.darkrobit.com)
# 26.4.2009 21.26
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

atlan2:Smůla já sice taky když mám blbou náladu tak nco přeženu ale né zase až tolik. (méně chápu a s nikým se nechci bavit)

Bejt tebou počkám tak 1 mněsíc a pak se zeptám.

Jo a jseš to taky jeden z těch lam co furt kradou a nadávají a nemají respekt před zkušenějíma.

Takže být tebou počkám dva mněsíce.

zkus na uklidnění dark orbit mně vždycky uklidní (www.darkrobit.com)



Ty neznáš chymeeze? :-O
# 26.4.2009 21.28
 
vobejda
zablokován
SZ
atlan2: Děláš si ze mě prdel nebo co ? Já že kradu a nadávám jako nooba ? Ty blbečku,uvědom si ským máš tu čest.Ty si lama co krade a plsákuje o itemy.Já krást nikdy nemusel lol
# 26.4.2009 22.14
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

vobejda:atlan2: Děláš si ze mě prdel nebo co ? Já že kradu a nadávám jako nooba ? Ty blbečku,uvědom si ským máš tu čest.Ty si lama co krade a plsákuje o itemy.Já krást nikdy nemusel lol


... Když sis vše nabugoval... 3-(

Uvědom si laskavě, že gizmo tuto hru stvořil. Doteď, což je dost dlouho, nezrušil chmatákov, i když na chmatu existuje komunita, která není nikde jinde. Neustále musí řešit nadávky, krádeže účtů, otravování dementů, kteří nedokáží pochopit pravidla, topici typu: PLS GIZMO, každý den minimálně 50 zpráv od lidí kteří se nemůžou do hry dostat, při vypnutém serveru 150 lidí, kteří se ho ptají kdy zase pojede.. Představ si, že by jsme byli ve středověku. Začal by jsi nadávat svému králi? Jestli ano, okamžitě by tě nechal popravit bez jediné šance na omluvu. Gizmo, si nemusí nechat líbit nadávky od děcek, kteří si svoje emoce nedokáží hlídat. Nic jsem nikdy proti tobě neměl, ale toto bych ti neprominul a BAN IP bych ti nechal perma.
# 26.4.2009 22.22
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
vobejda
zablokován
SZ
Jsem snad jediný,kdo Gizmovi kdy nadával ? Nikdy se na to nebral zřetel jen teď,když se provinil někdo,komu by se to dalo zavařit a někdo,koho nemá Gizmo rád,tak se můžete všichni zvencnout.! No nic.Asi máte pravdu,že UN BAN si nezasloužim ;(
# 27.4.2009 15.37
 

Fórum » Archiv » Chtěl bych se jen zeptat:::! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.