Chmatákov online


Fórum – zvirata

Fórum » Archiv » zvirata [zamknuto]

rizol
uživatel
Obrázek
SZ
kde se ochocuje pisecak lavak a krystalak
# 31.3.2009 15.19
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Pisecak je VIP item a krystalak na ledovem ostrove v portu
# 31.3.2009 15.25
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
laddicek
uživatel
Ve hře: [EaRo]
SZ Mail Skype
click oni si mysli ze pisecak je bloud .. nwm jaky dement zacal rikal ze bloud je pisecak omg .. !
# 31.3.2009 15.58
Obrázek
rizol
uživatel
Obrázek
SZ
tak kde se ochocuje a na ledovem se ochocuje snezny
# 31.3.2009 16.09
 
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
lol vy jste lams (ty první dva)
bloud (jenom bloud ten co má hrby žádné jiné zvíře není bloud jen chobotník) se ochočuje na druhé písečné poušti.
krystalák se ochočuje na ostrovu kam můžeš jen se 100% ochočování.
a lávák se ochočuje logicky na lávovém ostrově.
# 31.3.2009 16.30
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
krystalák už je i volně dostupný, na ostrově jak jsou bobule
# 31.3.2009 16.43
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
rizol
uživatel
Obrázek
SZ
byl sem na lávovém ostrově a nebyl tam
# 31.3.2009 17.51
 
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail
ty kryple musis do toho portu
# 31.3.2009 17.56
Obrázek
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype

rizol:byl sem na lávovém ostrově a nebyl tam


Tak ho třeba ochočil někdo před tebou....
Nebo neumis hledat:D
# 31.3.2009 17.58
 
Idou
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype
Ani nevím proč se písečák jmenuje písečák když je to tygr i tak vypadá.
# 6.4.2009 21.56
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail

Idou:Ani nevím proč se písečák jmenuje písečák když je to tygr i tak vypadá.


protoze ses noobik a nehral si starou...pisecakovi se vzdy rikalo PÍSEČÁK a pak přišel nějaký ko*ot a začal tomu říkat TYGR to musel byt solidni kreten...
# 7.4.2009 6.12
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
J!RKA
uživatel
SZ
Asi tak clicku, starou jsem hral, byl jsem este noob, pak jsem hral test, buglo se mi stari a mel jsem VIpko, a pak jsem zjistil, ze ten pisecak, ze se mu rika pisecak a pak nejakej kokot po wipu psal prodam pisecaka za 250 chk, ja napisu koupim, on da shop a tam bloud
# 7.4.2009 14.57
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
njn...proste debilci no
# 7.4.2009 16.11
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
1. písečák je VIP (už to tu psaly) možná máš na mysli blouda (neboli velbloudího chobotníka) tak je na druhé poušti tam se dostaneš následovně : u banky v prvním městě (v 1.městě ne u banky u ochranný to je začátečnickej) je červený teleport, objevíš se na tzv. trhu, pak jdi do portu kterej je více nahoře, pak se objevíš ve 4. mněstě (někdo mu říka PK město) tam se dej do leva a až dojdeš k malému molu kde je prodavač s lepší brokovnicí tak tam projdi teleportem dostaneš se na rudý ostzrovy, dojdi až tam kde se objevuje pejr (2.), jdi směrem nahoru a furt nahoru nikde neodbočuj(je tam jen lávák a ještě předtím soukromej) a pak dorazí na malou 2. poušť, no a tam najdeš blouda.

2.lávák se nachází na lávovém ostrov (divné) dojdi do ostrovic a odtuď jdi furt dolu až k portu, tím projdi a dej se doprava pak jdi nahoru až objevíš červený teleport (jako v 1. mněst u banky), tím projdi a jsi na láváku no a ten prozkoumej a najdeš lávového chobotníka.

3.krystáka najdeš když pujdeš z ostrovic směrem dolu a projdeš zase portem jakjo když jdeš za lávákem, pak prohledej ten velký pustinný ostrov a najdeš tam krystaláka (je všude možně různ furt leze někam jinam) a pak tam ještě mužeš najít kopku, když do ní vlezeš najdeš tam chmatosaura a máš dvě možnosti, buď ho ochočí (100% ochočování) a nebo ho zabiješ (nejlépe sečnou zbraní nebo lukem či kuší) a získáš srdce (to vymněň na 3. rubu to snad najdeš není to daleko, pak dostaneš modrou kouli, tu vymněň u toho co dává otazník v kopce u pejra a dostaneš magickou zelenou horninu a tu dej tomu mimozemšťanovy v pustinách jako je krystalák a dej mu tu zeminu a dostaneš teleportační svitek) a ten bu´dto použiješ a objevíš se na tzv. trhu a nebo ho nkomu prodej za 1000chk a nebo si ho nech může se hodit ;-) .


Snad ti to stačí.
# 25.4.2009 21.40
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.

Fórum » Archiv » zvirata [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.