Chmatákov online


Fórum – Nákup "věcí" do CH

Fórum » Archiv » Nákup "věcí" do CH [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
DJ Miky v rámci svého podnikání umožní nakupovat (nikoli dostávat za příspěvek) věci do CH, čímž pomůže financovat grafiku a provoz serveru, protože stávající finanční zdroje přestávají stačit.

POZOR: Vše řešte s DJ Mikym, peníze se posílají jemu!

Nakupit bude možné:

VIP - 300 Kč
Rozšíření banky o 5 polí - 200 Kč
VIP povolání Žoldák - žádné super povolání, je specializované na boj (+léčení atd.), ale ostatní má 10 -300 Kč.
Nezvýhodňující předměty (choboti atd) - 250 Kč/3 kusy

Legalizace neoficiálních serverů - zůstává 1000 Kč.
Aktuální verze serveru a klienta pro provozování vlastního CH serveru -3500 Kč. Bez aktualizací.


Objednávky můžete zatím psát sem.



Naposledy upraveno: 24.4.2009 18.31

# 24.4.2009 8.02
 

Stránky: 1 2 3

M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ
OT-že by Gizmo hrál Gladiatus? :)
# 24.4.2009 15.16
 
°~Ło$_VŁA$To$~°
uživatel
Ve hře: LoS_VlAsToS
SZ Mail ICQ
:-D tomu moc nevěřim
# 24.4.2009 15.17
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
kdyz si koupim aby se ze mne stal zoldak.. zustanou mi veci?
pak asi bloud a 2 chmatopiry :P (neberte vazne)
a 10 poli asi
# 24.4.2009 15.53
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
hatake kakashi
uživatel
SZ

Mumoshek:kdyz si koupim aby se ze mne stal zoldak.. zustanou mi veci?
pak asi bloud a 2 chmatopiry :P (neberte vazne)
a 10 poli asi


Povolání nemá nic společného s věcmi..
# 24.4.2009 16.20
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Hm žakže se ze remdy tedy ze mne zoldak a veci zustanou?
# 24.4.2009 16.32
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
hatake kakashi
uživatel
SZ

Mumoshek:Hm žakže se ze remdy tedy ze mne zoldak a veci zustanou?


OMG jsi tak natrvdlý nebo to jenom děláš? ANO ZŮSTANOU!
# 24.4.2009 16.41
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
OK velice dík.. Asi jsem si zrovna naplnil "nákupní košík"
# 24.4.2009 16.47
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
turcik
uživatel
SZ
gizi koupim VIP na učet patasek94 ok
# 24.4.2009 18.16
 
Gizmo
autor hry
SZ
Turcik, ty jsi asi debil, viď? Je tam jasně napsáno, že je to obchod DJ Mikyho, takže mě vůbec nepiš!
# 24.4.2009 18.21
 
°~Ło$_VŁA$To$~°
uživatel
Ve hře: LoS_VlAsToS
SZ Mail ICQ
Tak když něco budeme chtít koupit tak máme napsat mikimu PM a tobě poslat peníze ?
# 24.4.2009 18.24
 
Gizmo
autor hry
SZ
Bože, to už je moc.

JE TO PODNIKÁNÍ DJ MIKYHO, takže peníze pošlete jemu, všechno budete řešit s ním. On vám vystaví fakturu, normální daňový doklad. Tohle nejsou příspěvky!
# 24.4.2009 18.27
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Objednávky zatím nepište (ani SZ), bude tu na webu obchod, který bude částečně zautomatizován. Nebude v mých silách vyřizovat každou objednávku zvlášť.
# 24.4.2009 21.42
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nákup "věcí" do CH [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.