Chmatákov online


Fórum – Rezignace

Fórum » Archiv » Rezignace [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Takže sem se rozhodl, že rezignuju z postu CH.T.S. nemá to cenu, in game sou stejně samý debílci a koho baví deno deně zavírat 10 newbiku co nadávaj,kradou,zabijej(3-(),...
To si rači za svuj "pořádně" naskillenej acc zakillim... lol
Stejně je ta chts komunita na ho*no, pač jeden někoho zavře a druhej vytáhne, protože jeto jeho friend, kčemu to potom je ..:-[
Snad ste mě měli rádi :P .. bye ;)

/napíšu samovi o sundání práv.
# 10.4.2009 11.13
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Škoda že odcházíš dej mi učet budu dělat náhradu .-)ú
# 10.4.2009 13.10
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
FeKka
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už neni :-)
SZ ICQ Jabber Skype Web
Neodchází, jen rezignuje z postu CHTS.
# 10.4.2009 13.18

www.FeKka<!!!TeČkA!!!>Mybrute<!!!TeČkA!!!>c0m --- Pro někoho s Fantazií (Jako já) je tohle hódně nebezpečné...
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Asi jsis to nepřečetl co? Řekl, že odchází z CH.T.S

FeKka: Mě předběhl...
# 10.4.2009 13.19
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Vítej zpět mezi killery
# 10.4.2009 14.50
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Bellexik
uživatel
Ve hře: snaker
SZ ICQ
Škoda že odcházíš.Teď bude v Ch nuda :-(
# 10.4.2009 15.07
 
Robo0000100
uživatel
Ve hře: Robo0000100
SZ Mail ICQ Skype Web
OMG on neodchází jen rezignuje z postu CH.T.S 3-( :-!
# 10.4.2009 18.01
 
charvik
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Bellexik:Škoda že odcházíš.Teď bude v Ch nuda :-(


k tomu se nedá nic dodat :D:D:D
# 10.4.2009 18.03
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Musím taky :D
Škoda že odcházíš, už to nebude onno :D

vtip :D
# 10.4.2009 20.18
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ
:'(:'(Ahoj ty prde,a doufám,že neskončim s prostřelenou hlavou tvojí kulkou :D
# 10.4.2009 20.21
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Loučete se přes PM 3-(

Takhle to někdo zaspamuje. Má to bejt všeobecné prohlášení.
# 10.4.2009 20.25
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Rezignace [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.