Chmatákov online


Fórum – 3D Grafika

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » 3D Grafika

Erx
uživatel
Obrázek
SZ
Todle není téma abych vám ukázal nějakou galerii ale spíše takovej pokec o ní no ani ne doporučím těm začátečním pár prográmku pro začátek a dokonce pro personalní užití čily free protože tu nechci vidět warez.

Jelikož jste s 3D grafikou určitě dostali do styku ve spoustě her takže víte o čem mluvím ale skoušeli jste někdy třeba nějakou tu zbraň či meč sami vymodelovat já vám dám šanci.

Chci vidět jetli tu má někdo talent.

Prozatím vám dám odkaz pro prográmek který je volně dostupný pro nekomerenční užití(platí i pro india scénu) který je pouze pro free projecty.

Pokud se správcům odkaz bude zdát podezřelí tak jim dám důkaz že je opravdu free
prográmek je od Autodesk a jmenuje se XSI
100kb/s (original web)
http://www.softimage.com/downloads/XSI_Mod_Tool/default.aspx
300kb/s (neoriginal web)
http://files.filefront.com/SOFTIMAGE+XSI+601+ModToolexe/;12909693;/fileinfo.html

Ukažte co ve vás je.
# 1.4.2009 17.32
Časy se mnění ale lidé moc ne!

Stránky: 1 2 3 4 5

pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
jj, taky mi připadá, že jsem to už viděl. :)
# 4.4.2009 20.15
Áj níd mór drags! :idea:
Erx
uživatel
Obrázek
SZ
vypadá to strašně i tak kdyby to dělal on protože textury jsou max hezké na tom modrém brrr
# 4.4.2009 20.19
Časy se mnění ale lidé moc ne!
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Je to ze starého fora. :-)
# 4.4.2009 20.54
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Dělal to Elis (Ender), pokud se nemýlím. :)

To Koblihovo je stažené, to je jasný...
# 4.4.2009 22.17
 
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Proč by mělo? :-) Taky jsem takový program měl.. spíše editor. Prostě tam nahážeš postavy, navolíš hadry a natentuješ toho panáka jak chceš. Když třeba klidneš na ret a jedeš směrem dolů -> otevírá hubu atd. Něco jako když tvoříš postavičky v The Sims. ;-)
# 4.4.2009 22.31
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Jupi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zatím nic :)
SZ Mail ICQ
xD Ale prostě koblih to má stažený.. Big Smoke jakej chytrolín, Smoku že by si přece jenom nebyl magor ?? :-D
# 5.4.2009 1.04
Život s kofolou je více než krásný !!
Chytří z nebe nepadají, ale debili jakoby zhazovali;)

Můj podpis s českým hovnem nemůže existovat, podpis nemůže obsahovat více než 50 kb, už nedostanu warning juhuuu(aspoň doufám)
Robo0000100
uživatel
Ve hře: Robo0000100
SZ Mail ICQ Skype Web
lol OMG co s tím máte ? xD xD Von Erax chtěl nějaký meč ,zbraň apod. lol
# 5.4.2009 7.52
 
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail
ehm... takžýe za 1. stažený to není
za 2.ta tvoje stránka vubec nefunguje
a za 3. mam good program na tohle
# 5.4.2009 8.34
Obrázek
Erx
uživatel
Obrázek
SZ
Jj já doporučuji pokud někdo chce zařít v 3ds max tak ať skusí freeware variantu GMAX která je na začátečníka přijemně vhodná.A ne to co má koblih to není 3d grafika u mně...
Pak se tu nabízí jak jsem psal XSI.
A nakonec bych zapomněl na blender který je i proffesionálně zpracován.
Pak tu máme ještě tucty ale vypisovat je nebudu pokud chcete free programy najít dám vám jmeno a goooglete.

XSI
GMAX
BLENDER

3 nej
# 5.4.2009 9.00
Časy se mnění ale lidé moc ne!
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
A ten super program není náhodou Poser?
# 5.4.2009 10.43
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
pajah: Nemýlíš se, ještě na starém fóru a za starý nick. :-)
# 5.4.2009 10.47
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » 3D Grafika

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.